Přeji všem pěkný den

nepíši extra kvůli bodíkum - i když se budou hodit, ale prostě dnes kvůli práci nestíhám... nejdříve bych chtěla redakci poděkovat za poslání krásného kondicionéru za příspěvek, mám z něj velkou radost. Radost udělala i synovi, ten v nestřeženém okamžiku ovoněl celý byteček, tu ukápl, tu potřel, vlásky si taky natřel a nezapomněl ani na svého psího kamaráda Syda. Další poděkování za e-mail, v kterém jsem se dozvěděla, že jsem vyhrála v soutěži...

takže mnohokrát Vám ze srdce děkuji.

A teď k hudbě:
já a hudba se máme rádi, už jako malá jsem si zpívala celé hodiny na záchodě a dostávali mě odtud pomalu násilím :o)

Dcerka (9 let) a syn (2,5) to zdědili určitě po mně, dcera zpívá každý den v pokojíku, i místo učení, holt jde jí to perfektně. Syn se už taky kroutí a nejraději si zpívá: Zejtra mám, zejtra mám… a já zpívám s nimi.

Ale na co vzpomínám a vždy, když v televizi uvidím Haberu, tak si vzpomenu, jak jsme ho milovaly, moje spolužačky i já jsme byly do něj blázen... měly jsme všechny jeho kazety a všechny písně jsme znaly zpaměti.

A konečně jsme se taky dočkaly, do města přijel na koncert. To byla paráda, já puberťačka byla poprvé na koncertu svého idolu... no paráda, taky jsem měla svůj vůbec první fotoaparát, digitál to nebyl, ale pěkné fotky dělal, to jo.

Po koncertu jsme šly za Haberou ho poprosit, jestli bysme se s ním nemohly vyfotit, a on souhlasil.

Tak jsem se střídaly, fotili jsme se společně i jednotlivě, to si ani nedovedete představit, jak jsme byly šťastné…

... než jsem přišla celá šťastná a uzpívaná domu, tak jsem se chlubila a už nedočkavě zkoušela vytahovat vyfocený kinofilm, a nachystat ho k vyvolání... a ouha, žádný film tam nebyl. Já v tom spěchu a shonu si zapomněla zkontrolovat vložení filmu a fotila jsem naprázdno. Kamarádkám jsem to neoznámila, ty by mi daly:o)

A já plakala ještě hodně dlouho, a když si teď na to vzpomenu, tak jsem ráda, že už jsou ty digitálky, které zrovna upozorní, že v něm kartu nemáte :o)))

Krásný zbytek dne Vám přeje renata.mi


To je také moc hezký a tučně bodovaný příspěvek. Ta situace je sice komická, ale věřím, že vás to tenkrát muselo zasáhnout přímo fatálně.:) Naštěstí já se s idoly nefotil (Batmana stejně hned tak neseženete), tak se mi nic takového nestalo.:)

Reklama