Ve středu 9. března se konala krásná akce spojená s úklidem a testováním nového vysavače Silence Force Compact AAAA Animal Care.  Jak čtenářky tento výkonný vysavač hodnotily, jste si mohli přečíst v naší reportáži: Reportáž: Testování vysavače Rowenta v Tančící kuchyni.

Při testování vládla na akci velmi dobrá nálada, podívejte se na naše video a fotogalerii, jak jsme se bavily!

rowenta

V závěru akce proběhla tombola o jeden vysavač, který získala čtenářka Petra Chlupáčková! Její recenze přímo z akce je tato:

Rowenta

Pro mě je velmi vyhovující, že se dá velmi snadno zajet i pod skříně. Tah vysavače je super, skoro nadzvedá koberce, tudíž i velmi jemné chloupky mých psů nemají šanci. Co je největší plus a vychytávka je vysunovací kartáček na hubici vysavače, no a samozřejmě výkon a označení AAAA. Další plus je příjemné uchopení a nastavitelná velikost trubky, 11m dlouhý kabel je další věc, která mě nadchnula. A v neposlední řadě otočná pogumovaná kolečka.

Jak jej testuje doma, se dozvíte v následujícím článku, který pro vás připravujeme!

Podívejte se na video:

Co umí zářivě červený vysavač Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care?

Jak název napovídá, určitě jej ocení také majitelé domácích mazlíčků.

Vysavač se pyšní čtyřmi oceněními v nejlepší kategorii “A” v energetické účinnosti, v účinném vysávání na kobercích, na tvrdých podlahách a za účinnost filtrace.  Jedná se o sáčkový vysavač, obsah sáčku je 3,5 l. Tento sáček je novinkou s označením  High Filtration Hygiene+ se samouzavírací klapkou – žádné smítko neunikne (filtrace zachytí 99,99% částic o velikosti 0,3mm). Takže do něho vložte důvěru, vaše podlaha nebo jiný prostor, který vysáváte, bude beze smítka a nečistoty. Když je sáček plný, indikátor výměny vám ohlásí, že je sáček potřeba vyměnit.

Extrémně tichý: Nemáte ráda, když je spotřebič v domácnosti hlučný? Tento vysavač je ultra tichý, se svými 68 dB patří mezi nejtišší vysavače na trhu.

Příslušenství, které oceníte:

Červený výkonný vysavač Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care nabízí také skvělé využití bohatého příslušenství.  Jistě oceníte při úklidu teleskopickou kovovou sací trubici, unikátní univerzální hubici Deep Clean Head pro účinnost čištění A na tvrdém povrchu i na kobercích, hubici na parkety, štěrbinovou hubici do nepřístupných a úzkých míst, mini turbo kartáč a integrovaný kartáček Easy Brush pro úklid nábytku na rukojeti – vždy po ruce.

Černý Rowenta Silence Force Compact AAAA RO6355EA má stejné výkonnostní kvality, rozdíl je v příslušenství, které neobsahuje mini turbo kartáč, jen parketovou hubici.

Naše články:

Reklama