Napadlo by vás, milé ženy-in, chovat rybičky bez akvária? Alespoň takto napínavě začíná první příspěvek na dnešní téma, který nám poslala čtenářka s nickem Planda0

Manžel si splnil sen. Koupil si rybičku, jen si neuvědomil, že nejdřív musí mít nachystané akvarium.

Loni v zimě se můj manžel rozhodl, že si konečně pořídíme akvarium.Toužil po něm už od dětství a konečně si mohl splnit sen.

Jeden jeho kamarád akvárium prodával a manžel ho za výhodnou cenu koupil. Samozdřejmě ihned navštívil zverimex a pořídil si tam vytouženou rybičku.To je kus co? Chlubil se mi doma drahou krasavicí a jaksi mu nedošlo, že nejdřív by měl nachystat akvárium, aby měla vytoužená rybka kde bydlet.Ta je nádherná, rozplývala se nad barevnou rybkou naše dcera, ale kam jí dáme, když v akváriu není voda?

Manžel se rozpačitě rozhlédl po bytě a pak napustil kbelík a rybičku do něj umístil s tím, že chvíli v něm vydrží. Kbelík nechal stát v koupelně a snad každou hodinu se na svého nového miláčka chodil dívat. Druhý den byl dlouho do večera v práci, další den také a tak se akvárium dostalo na řadu až v sobotu ráno. Rybička asi patřila mezi odolné jedince protože jí pobyt v kbelíku nevadil. Nejprve bylo nutné akvárium pořádně vyčistit a také se rozhodnout, kde bude stát. Chvíli kolem toho bylo dohadování, pak jsme se ale shodli na tom, že akvárium nejlépe vynikne v obyváku. Celé jsme ho čistili nejprve připravkem na nádobí, pak jsme zanesené stěny museli vzít pískem. Aby v něm nezůstala ani stopa po chemikáliich, několikrát jsm ho naplnili vodou a vodou vždy vypustili do kbelíku. A jak manžel postupně vyléval jeden kbelík za druhým do záchodu, omylem tam vylil také kbelík s tourybičkou. Tak neslavně skončil náš první rybí exemplář.

Planda0

Milá Plando0, já to tušila, že to špatně dopadne. Chudák rybička

Text nebyl redakčně upraven

Máte také nějakou zajímavou příhodu se zvířaty?

Nesejde na tom, jestli s domácími, nebo divoce žijícími.

Máte nějaký zážitek z pozorování zvířat v přírodě?

Pořídila jste zajímavou momentku a chcete se s ní pochlubit?

Určitě i vaši domácí mazlíčci budou nepřeberným zdrojem veselých, nebo překvapivých kousků.

Napište nám. Na vaše příhody a fotky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za příspěvek?

Balíček vlasové regenerační kosmetiky Alterra s Aloe Vera a granátovým jablkem

Kondicionér, šampon a maska

sampony

 

Reklama