Čtenářka KUTY mi k dnešnímu hernímu tématu napsala...

Ahoj!.Zdravím všechny!

Já si hraju velmi ráda. Nikdy jsem ale nebyla ta, co by ji zajímaly PC hry. Vždycky jsem si říkala, jak u toho někdo může sedět třeba celý den? Jenže pak jsem otěhotněla a doma se trošku nudila, tak mi můj drahý koupil hru Zoo, no bylo to úžasné, seděla jsem u toho i několik hodin, neměla jsem hlad žízeň, jen jsem se starala aby se zvířátka a návštěvníci v mé Zoo měli dobře. Hra se mi dařila, jenom furt u plameňáků byl nějaký problém, psalo mi to hlášky, plameňák číslo 3 nemá rád svůj výběh, plameňák číslo 48 nemůže najít zrní, plameňák číslo 11 si myslí, že je už moc plameňáků, plameňák číslo 8 je nemocný a tak dále... no, já u toho fakt tekla.

Po asi sté hlášce, plameňák číslo 25 nemůže najít samičku, mi došla trpělivost. Odstranila jsem plot u výběhu lvů a pak u plameňáků. No, pak už si lvi s těma potvorama růžovýma poradili, jenom peří lítalo. Tak tedy skončili ti nespokojenci a já byla konečně klidná, že je v mojí Zoo vše, jak má být.

Všem přeji krásný den!
KUTY

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


  • Podělte se o své zážitky z hraní her! Napište mi, jaké hry nejraději hrajete a jestli si vůbec rády hrajete. Nebo třeba váš nejlepší herní zážitek... více o dnešním tématu najdete v novince: Ahojte! Den plný her začíná!
  • Na redakčním mailu také očekávám vaše příspěvky k dnešní povídce na pokračování!
  • redakce@zena-in.cz
Reklama