Rozhodla jsem se s Vámi podělit o včerejší příhodu své úžasné dcerky. Opravdu srdečně jsem se rozesmála a tak doufám, že vyvolá alespoň nepatrný úsměv a potěší při prvním dnu dalšího pracovního týdne.
 
Jsem vdaná devět let a mám dcerku, které je osm. Je to stvořeníčko, které zrovna prochází obdobím předpubertálním. Začíná si uvědomovat své postavení ženy, dívky, jak bych tak řekla - prostě Barbie. 
 
Jelikož jaro už vstoupilo mezi nás, nevyhnulo se nám nakupování nového jarního šactva. Což v praxi neznamená jen jít, vzít, zaplatit a spokojeně odejít. Ale debaty na téma - jak tomu vůbec nerozumím a nechápu, že tohle opravdu nemůže nosit. Taky protáčení očních bulv směrem vzhůru, aby se mi dalo patřičně najevo, jak je to se mnou vážně hodně zlé. 
 
Letos jsem se po předvánočních zkušenostech rozhodla, že se nenechám vykolejit a nakupování zvládnu s chladnou hlavou a  nadhledem rozumné matky. Celý den jsem se na to psychicky připravovala a úspěch se dostavil. Odešly jsme z obchodu obě dvě spokojené, klidné a hlavně bez "příšerně půchýřovatě-napučeného" výrazu ve tváři mé dcery. Otázkou ovšem zůstává - kdo, že to ustoupil?
 
Tak to je jedna stránečka mé dcerky. Z té druhé je to vzorná jedničkářka a pilná holčina. Zlaté stvořeníčko, které mně dává smysl života.
 
Včera jsme seděly obě dvě u stolu a večeřely. Chvíle, kdy vedeme takové ty polodospělé debaty. Dcera se mezi soustem zeptala, kde je manžel. Odpověděla jsem jen tak, na půl, že "nevím...asi někde lítá". Ona hluboce zapřemýšlela a potom přišla otázka "a kolik let jsi za tátu vdaná?"...řekla jsem "devět". Ona se pousmála a pronesla:"no mamčo?!?...ty jsi s ním o rok déle než JÁ a JEŠTĚ sis nezvykla?!?" V tu chvilku jsem myslela, že spadnu pod stůl. Ovšem z výchovných důvodů jsem to samozřejmě ustála. To proto, abych nezlehčila vážnost naší debaty.
 
Jo, jo asi jsem vážně opravdu děsná matka, když jsem si JEŠTĚ nezvykla!!!! Budu se nad sebou muset zamyslet...:-)))))  
Přeji krásný jarní den celému redakčnímu týmu a všem čtenářkám.
 

My zase děkujeme tobě, Jitko, a za odměnu posíláme Styling gel Lybar pro dceru? A svíčku pro tebe?
 
Má to smysl ještě opakovat? Pokud chcete obdržet drobný dáreček od redakce, pište a mailujte cokoliv, co může zajímat ostatní čtenářky. Krásné fotky, veselé i smutné příběhy, starosti i žádosti o radu. Nic nedejte na škarohlídy a věřte, že mezi čtenářkami Žena-in.cz je spousta milých a příjemných žen. Takových jako jste vy.