Plním svůj rest a posílám dárečky za příspěvek do redakčního mailu ze čtvrtka minulého týdne.

Kaatja vyhrála Dove, pěnu, šampon a kondicioner za Narozky ala Bond

Evalota vyhrála knihu "Tygřice" za článek Gumová pana

Žábina vyhrála knihu "Jak zatočit se slimáky" za příspěvek Syn, přijímačky a opilá matka

Benynka vyhrála knihu"Pro ty, co makají jak diví" za článek Prsatá ještěrka


Pri cteni  vzpominek na trapasy se mi vybavila vzpominka z detstvi. Mohlo mi byt tak 7 let. Ze skolni druziny jsem chodivala cekat na
maminku k vratnici tovarny, kde pracovala, a pak jsme spolu jezdily autobusem domu.

Ten den se maminka rozhodla, ze mi jeste v obuvi koupi boty. Mne se ale chtelo strasne curat. Jenze uz jsem byla velka holka na to, abych si cupla pred obchodem na travnik a kazdy me okukoval.

Maminka v obchode vybrala boty a a kazala mi sednout a vyzkouset je - no jo, me bylo jasne, ze jakmile si sednu, bude zle. Moje vymluvy, ale nepomohly a katastrofa byla hotova.

Jakmile jsem si v ruzovych satickach sedla na studene kozenkove sedatko, uz se to nedalo zastavit. Pocurala jsem se v tom obchode, pred frontou dalsich cekajicich na obslouzeni.

Musela to byt tehdy strasna ostuda i pro mamku, ale myslim, ze mi ani nevynadala. Bezela vedle do textilu a koupila mi nove kalhotky, abychom mohly dojet domu. Obuv ani textil uz tam dneska nejsou, ale pamatovat si to budu do smrti :-))
*modra


Tvá maminka musela mít velkou radost.

A teď k dnešku.

Dnes hrajeme o knihy

Jsem do tebe blázen - Jennifer Crusie (Začnete-li číst knihy Jennifer Crusie, dopadnete jako její hrdinové: Zamilujete se.)

Nejkrásnější růže - Nora Roberts, Jill Gregory, Ruth Ryan Langan, Marianne Willman (Legendy, kouzla, stateční rytíři a krásné panny, ale hlavně a především láska. Čtveřice nových příběhů od autorek romantické povídkové knížky Byl jednou jeden Hrad )

Kouzla milují žár mého těla - J. D. Robb, Susan Krinald, Maggie Shayne, Laurel K. Hamilton (Čtyři zcela nové, okouzlující příběhy od uznávaných autorek amerických bestsellerů)

A za co je můžete získat? Za své příběhy, za své zajímavé žádosti o radu, za vtípky a fotky s duší a příběhem z vašeho fotoaparátu. Dnes nemáme žádné konkrétní téma, dnes můžete posílat cokoliv.

redakce@zena-in.cz

 

A nezapomeňte - v 10:00 začne týdenní věrnostní soutěž o 5 000 Kč

Můžeš vyhrát i TY

Reklama