Jak dopadl výběr se dočtete v dalším příspěvku, který nám poslala čtenářka Simbelmine a my jí za něj děkujeme.

Pěkné dopoledne, dovoluji si napsat ještě jeden příspěvek na téma parfém a muži: Jak jsem se (ne)trefila s výběrem vůně

Když jsem měla příležitost podívat se do Francie, rozhodla jsem se, že odtud přivezu nějaký voňavý dáreček mému (teď již bývalému) příteli. Parfémy zde byly levnější až o několik stovek než u nás, ale stále stály dost. Rozhodla jsem se tedy, že si nekoupím nic pro sebe, ale udělám radost jemu.

Ale znáte to, udělat radost chlapovi, to je přímo nadlidský úkol! A tak jsem začala vybírat, podle toho, co voní mě. Chodili jsme od parfumérie k parfumérii s celou skupinou, do které jsem zakomponovala i mužské zástupce aby mi při výběru poradili a po třech hodinách jsme měli vybráno – Hugo Boss no.6 – tato vůně nás všechny kolektivně uchvátila a já za ni zaplatila nemalou částku v eurech.

Ale měla jsem radost, netrpělivě jsem čekala, co na to přítel řekne. Jako dárek jsem ještě ke koupi dostala vzorek dámského parfému, který mi také velmi voněl, ovšem má finanční situace mi už další koupi nepovolila.

Konečně jsem se vrátila domů a spěchala za přítelem předat dáreček. Cestou jsem se navoněla vzorečkem, abych ho překvapila novou vůní. Po předání dárečku jsem čekala na reakci, která mě doslova uzemnila. Prý mu dárek nevoní, a beztak jsem za něj utratila nehorázné prachy, za které jsem mu mohla vybrat něco jiného! Oněměla jsem hrůzou nebo možná úžasem a nebyla schopná slova.

Všechno zakončil větou: Máš nový parfém, že? Lucka ho taky měla. (Jeho bývalá). A jak jsem reagovala já? Vytrhla mu dárek z ruky, sebrala se a už mě nikdy neviděl, protože co je moc, to je moc... Tak se mi doma válí Hugo Boss no.6 a vzorek parfému, který měla i LUCKA!

Snad se Vám při výběru vůní pro muže daří lépe než mě... Simbelmine

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Dobře, že jste mu dala vale. Způsob, jakým vám sdělil, že jste se netrefila do jeho vkusu, byl opravdu hulvátský.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in? Nehodil by se vám bezprizorní Hugo Boss? Třeba se se Simbelmine domluvíte

Reklama