Díky www.Žena-in dobře.
Ve 4 hodiny odpoledne jsem skončila v mém kosmetickém salonu. Do 8 hodin jsem stačila vše uklidit a připravit obývák k oslavám Silvestra. Hezky jsem si obývák navoněla, rozsvítila vánoční stromeček, žárovičky po balkonech. Do toho se chystala má 17ti letá dcera ven do hotelu mezi své vrstevníky. Docela jsem jí záviděla.
Když jsem se vdala před 25 roky do Jugoslávie, tak jsme roky slavili s manželem příchod Nového roku vždy 3 dny někde v hotelu se svými známými. Myslím, že na Balkánu se Nový rok slavil v daleko větší míře než v Čechách. Já ráda tančím, takže jsem si přišla na své. Srbské a Makedonské ora-tance jsem hravě zvládla, takže nikdo nevěřil, že jsem z Prahy. Ale kde ty lonské sněhy jsou... Začala krize, našim známým už se nechtělo jít nikam, a tak už pátý rok sedíme doma a díváme se na talevizi.
Takže jako loni, tak i tento rok ke mně přišla kamarádka, také Češka z Liberce, a společně jsme oslavovaly Nový rok. Dívaly jsme se na českou televizi a popíjely vínko. Manžela jsem poslala do druhého obýváku, jelikož se chtěl dívat na jiný program než my. Kamarádka má také dospělé děti a manžel pomáhal s ohňostrojem na náměstí. V jednu hodinu večer kamarádka odešla a já jsem si sedla k počítači a u něj jsem vydržela až do rána do 7 hodin, než se vrátila moje dcera. Takže jsem byla ráda, že jsem vás objevila na internetu a s vámi strávila příjemný večer. Zítra ráno letím se svou dcerou do Prahy, takže v oslavách Nového roku budu pokračovat v Praze. Již se těším, až zítra večer vyrazíme na procházku večerní Prahou jako loni.
V příloze Vám zasílám fotografie mé dcery, která je mladá a slavila Nový rok v hotelu a jednu fotografii před 23 roky, když jsem byla já mladá a slavila Nový rok jako teď moje dcera.Věra
Milá Věro,
je nám potěšením, že vám Žena-in dělala dobrou společnost, a věříme, že se na její stránky budete vracet nejen na Silvestra.
Přeji vám hezký návrat domů do Čech a šťastný nový rok kdekoliv.
Reklama