Dobré ráno, milé čtenářky! Už od Vánoc jsem marně přemýšlela, jaký dárek pořídím k narozeninám mamince, která je slaví ke konci ledna. Týden před „velkým dnem“ přišlo vnuknutí – seženu jí štěňátko! Úkol to byl věru nelehký. Protože jsem zároveň chtěla udělat dobrý skutek, rozhodla jsem se, že pejska pořídím z útulku.

K tomuto rozhodnutí mě inspiroval náš nedávný článek. S kolegyněmi jsme rozjely pátrání, obvolala jsem několik útulků a už jsem přestávala doufat, že do určeného času najdu pejska potřebných parametrů. Pět dní před termínem se ale stal zázrak a kolegyně Markéta mi poslala odkaz na to nejkrásnější štěňátko, jaké jsem si dokázala představit.

Nacházelo se v útulku Bouchalka v Buštěhradu nedaleko Prahy, což obnášelo co nejrychleji zajistit odvoz a hlídání ve dnech, kdy jsem měla pracovní povinnosti. Za pomoci mých skvělých přátel nakonec vše klaplo, a tak jsem si v pátek odvážela štěně i se základní výbavou k rodičům do rodinného domku.

Jelikož se jednalo o překvapení, první reakce mé maminky byl šok. Trvalo však jen pár chvil a malého křížence, kterého pojmenovala Bruno Pušák von Buštěhrad, si zamilovala. Snad jim ta láska vydrží!

sd

vb

sd

 

 

Reklama