Dnes nám prostřednictvím čtenářky Vodfon napsala fenka kolie Cindy a svěřila se, že její panička se naučila plavat kvůli její nerozvážnosti.

Haf, haf, haf!!!
S učením páničku plavat, to ale byla ohromná legrace. Jednou v létě jsem byla s celou mojí lidskou i psí smečkou u rybníka. Bylo tam hodně lidí, psů, kachen a pár labutí. Měli jsme sebou PET láhev, kterou ostatní psi aportovali z vody. Chtěla jsem to taky zkusit, ale ta voda vypadala tak mokře a hluboce. Nakonec jsem se přemohla a hupsla za tou lahví také. Bylo to báječné, krásně jsem se v tom vedru ochladila. Když jsem jí tříkrát přinesla, usoudila jsem, že mohu ve svých dovednostech postoupit o třídu výš.
Plavalo to uprostřed rybníka, bylo to malé a mělo to peří. Vydávalo to divné zvuky a nádherně vonělo. Říkali tomu kachny a házeli jim rohlík. Ale ony, místo aportování ty rohlíky požírali. Nepřinesli ani jeden. Taková drzost. Skočila jsem do vody a šla to s níma vyřídit. Když jsem je už skoro měla, daly se na ústup. Plavaly metr přede mnou a smály se mi. Tak jsem je začala pronásledovat. Panička a lidi na břehu na mě něco křičeli. Pánička se dokonce vrhla do vody, vždyť neumí plavat! Aby se tak ještě kvůli mé rozepři s kachnou utopila. Opravdu plave za mnou, naučila jsem jí plavat!!! To by měla být pochvala. Bojím se, aby nenásledoval trest za neposlušnost. Musí pochopit, že jsem zatím kolií puberťačka. Taky budu jednou psí dáma. Plavu jí naproti, aby se nezlobila. Opravdu se na mně usmívá. Asi je ráda, že plave.
Cindička

Cinda
Cinda se dožila 11let a byla to opravdová dáma. Měla chytrost, mazanost a inteligenci kolie.
Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Děkuji Vodfon za váš příspěvek k dnešnímu tématu dne. To jistě vyžadovalo odvahu. Jen si to nedokážu představit, jak jste chtěla toho psa zachraňovat. :) Když jste neuměla plavat… A hezký pejsek...


Dnes si povídáme na téma: Jak jsem se naučila plavat.

Klást otázky nemá smysl. Vytáhněte své fotky z dob, kdy jste se učily plavat, popište vaše pocity z prvních temp. Svěřte se s metodami, které na vás byly použity.

Na vše se těším na e-mailu

redakce@zena-in.cz

A nejzajímavější příspěvek odměním. Odměním ho třídílným nafukovacím lehátkem, žádnou průhlednou umělohmotnou náhražkou. Prostě lehátko, jaké si pamatuji z dětství, i se sadou na lepení.

To lehátko má i jméno. Bude to vaše Bára 3!

lehatko

Reklama