Z nakupování mám poslední dobou jen špatné zážitky. Ale jeden za všechny. Nevím, jak vy, ale nesnáším supermarkety. Nic mi neudělaly, bez nich bych musela vzít za vděk usmolenému krámku v okolí bydlište, kde stojí máslo dvakrát tolik.

Ale tentokrát mě jeden z nich fakt namíchl. Dosud jsem se v něm cítila bezpečně, obklopena sekuriťáky, všudypřítomnými kamerami a vykladači zboží. Až do chvíle, než mi někdo z tašky štípl peněženku. V ten moment zjistíte, vy naivy, že kamery a sekuriťáci jsou tu od toho, abyste něco neštípla vy, a vaše taška jim může být ukradená.

Co na tom, že zloděj/ka je už dávno v prachu. Ale i kdyby se nakrásně někdo obtěžoval a prohlédl s vámi videozáznam posledních dvaceti minut, musela byste vědět přesné místo a možná i minutu, kdy jste byla okradena, protože kamery se průběžně otáčejí a monitorují prostor v časových intervalech.

Co nadělám. Můžu mít vztek jen sama na sebe, že jsem důvěřivá husa a nevláčím tašku s sebou, když vybírám, ovoce nebo se nakláním do mrazáku pro nanuka. Naštěstí jsem tam neměla moc peněz a kartu jsem zablokovala obratem telefonicky. Ale myslíte, že jsem se poučila?

Včera jsem si zkoušela boty a...

  • Pište nám dnes své vtipné nebo i smutné příběhy o nakupování, při kterých se vám stalo nějaké příkoří - obrala vás prodavačka, ukradli vám nákup, nakoupili jste omylem jiné zboží a podobně. Více o tématu i krásné ceně, kterou můžete vyhrát, se dočtete zde: Nakupovací trable
Reklama