carodejnice

Diana strašně moc toužila po chlapovi. Táhlo jí na třicet, biologické hodiny začínaly bít na poplach, a tak se rozhodla, že do osidel lásky někoho konečně naláká.

„Objektem mé touhy se stal Petr. Byl krásný jako Bůh a já se do něj zamilovala, problém byl ale v tom, že on nemiloval mě a v Boha nevěřil. Ani já ne, přesto jsem se k němu modlila a prosila ho, ať Petra donutí, aby mi padnul k nohám. Nezabíralo to, Bůh měl asi na práci něco důležitějšího a já se rozhodla Petrův nezájem řešit po svém.

Obrátila jsem se na magii.

Koupila jsem si hned několik knížek s touto tématikou a hladově hltala, jak k sobě připoutat svého vysněného muže. Nezdálo se to vůbec těžké a o rady, že nemám manipulovat s někým, kdo o to nestojí, jsem zas nestála já.

Výsledky přišly nečekaně brzy. Petr byl do mě, ale především ze mě, doslova blázen. Měla jsem, co jsem chtěla, stala jsem se středobodem jeho života a nejspíš i vesmíru. Telefonoval mi každou minutu, kontroloval, kde právě jsem a co přesně dělám. Byl mnou totálně posedlý a neustále mi byl v patách. To nebyla láska, o kterou jsem tak toužebně stála. Nějak se to vymklo z mých čarodějnických rukou.

Zrušit čáry máry nebylo vůbec jednoduché. Nakonec se to ale povedlo a já si oddychla.

Čarování jsem pověsila na hřebík a věnovala se úplně jiným věcem. A najednou se objevil princ na bílém koni sám od sebe. Michal, moje velká láska! Jenže moje druhé, to rozpolcené já do mě začalo zase šít. Co když mě opustí a zamiluje se do jiné? Ne, k tomu rozhodně nesmí dojít!

Zjistila jsem, že k tomu stačí jenom vajíčko, a je po problémech. Vložíte do něj energii, tedy svoje přání, pak ho zabalíte do sametu a necháte celý rok na tmavém místě. Přesně tak jsem to udělala a schovala ho do šatníku.

Byla jsem spokojená, všechno fungovalo tak, jak jsem si přála. Po nějaké době jsem konečně pozvala Michala ke mně domů na romantickou večeři. Všechno jsem měla dokonale přichystané, jen vybrat to správné oblečení. Když jsem ovšem otevřela svoji skříň, vylinul se na mě šílený puch. Z kouzelného vajíčka se stal pukavec, který svým nakažlivým zápachem zaneřádil všechno moje šatstvo.

Michala jsem tedy přivítala v jediném čistém oblečení, které jsem měla – v županu. Za devět měsíců, přesně 31. října, se nám narodila malá čarodějka. Je to jediná žena, se kterou se o toho báječného chlapa dělím ráda,“ přiznává konečně zamilovaná a šťastná Diana.

  • Nevíte, jak čarovat? K čemu je jaký talisman? Chcete vědět, co vám radí hvězdy? Sledujte naší rubriku Magie.

Zkoušela jste také někdy čarovat? Jak to dopadlo?