Již na střední škole Libor věděl, že ženy ho nepřitahují tolik jako muži. Kvůli konzervativní rodině se rozhodl přetvařovat. Přišlo mu to jako nejlepší možnost. Teď, když se stal nástupcem svého otce ve velké firmě, je rozhodnut o všem nejbližším říct. Matky ani otce se už nebojí, největší strach má z reakce manželky. Nechce přijít o ni, ani o tři děti. Se svou chotí je přes 13 let, nesmírně si jí váží, proto se rozhodl přestat lhát. I kvůli tomu, že poznal muže, se kterým se potajmu vídá, a konečně se cítí být sám sebou.
5c7d151e7c60dobrazek.png

Libor se před rokem seznámil s mužem, s nímž tráví volné chvilky. V jeho náručí se cítí nepopsatelně krásně. Je to jeho ryzí já, bez přetvářky a lží. A to je onen důvod, proč se konečně chce ke všemu přiznat. „Teď už jen přemýšlím, jak celou věc uchopit. Zdali od nich sprostě odejít, počkat až se z toho vzpamatují a navázat opět kontakt jako přítel a táta. Nebo navrhnout, že budeme stále spolu, jen s tím, že každý budeme mít milence. Vím, že z toho bude pozdvižení tak či onak, ale chci, aby moje choť trpěla co nejméně.“
5c7d152bb180aobrazek.png

„Nechci vypadat jako hajzl, který měl jít s pravdou ven už dávno. Možná někdo nechápe, proč jsem se ženil, když jsem věděl, jak se věci mají. Já doufal, že se něco uvnitř mě změní. Nebylo to tak, že by mě ženy vůbec nepřitahovaly. Chtěl jsem být jako „normální“ manžel a táta,“ vypráví Libor. Se svou ženou a dětmi je šťastný, ale něco mu chybí. Ač svou ženu miluje, ve vztahu mu mnohé chybí.

Čtěte také:

Reklama