Je toho na vás hodně? Pociťujete únavu a ztrátu energie? Příčinou může být nízká hladina vitaminů a minerálů v organizmu. Vyzkoušejte Supradyn
Energy Complex, speciální komplex vitaminů a minerálů, který vám pomůže načerpat a udržet energii.

Energii spotřebováváme i v úplném klidu, například během spánku. Musíme ji mít neustále, protože ji potřebujeme k dýchání, činnosti srdce, ledvin a mozku. Přijímáme ji ve formě potravy z cukru, tuků a bílkovin. Tyto živiny se krevním oběhem dostávají k jednotlivým buňkám, kde se prostřednictvím látkové výměny mění v energii. Rozhodující podíl na tom mají vitaminy B ve spojení s enzymy - bílkovinnými sloučeninami, které si, na rozdíl od vitaminů, umí lidské tělo vytvořit.

Při tělesném a duševním vypětí musí organizmus přeměňovat v energii mnohem větší množství látek. Enzymy a vitaminy B se spotřebovávají rychleji, než když jsme v klidu. V takových chvílích potřebujeme víc vitaminů B, protože ty se v těle ukládají na krátkou dobu, s výjimkou vitaminu B12.

Supradyn Energy Complex podporuje zdravý způsob přeměny látek na energii díky speciálně dávkovanému komplexu vitaminů B a obsahu všech důležitých vitaminů, minerálů a stopových prvků. 

Pokud chcete žít aktivněji a mít víc energie na všechny každodenní povinnosti, vyzkoušejte Supradyn Energy Complex, který je optimální volbou. Navíc ho můžete užívat každý den po celý rok.

www.supradyn.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Supradyn Energy Complex je doplněk stravy. Nezapomeňte dbát na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.