Dneska bych ráda čtenáře a čtenářky pobavila víkendovým příběhem.


Tuto sobotu a neděli mi zavolala kamarádka Linda, zda bych jí nepomohla s hlídáním už jednoročního potomka. "Neboj, Mareček bude hodnej, taťka Martin tam bude akorát vrtat nový futra na dveře. Ty si uděláš kafčo a budeš jen na očko šilhat po prckovi." No tak to by bylo fajn. Už jsem se těšila.


V onen inkriminovaný den byl Mareček mimořádně roztomilý. Krásný žlutý svetříček, lacláče a úsměv na tváři. "Tak Tebe bude radost hlídat, prcku," řekla jsem mu na uvítanou. Jen se zasmál a přinesl mi hromadu kostek. " Jó tak chůvu máme, to je prima, dodělám celý dveře." radoval se taťka Martin a položil na zem vrtačku i násady. Marečkovi do té doby stačily kostky, ale jen co uviděl vrtačku, začal se motat okolo futer a nadšeně koukal.


Já jsem si zatím v klidu vařila kafčo a hledala cukr. Ten malej čert si ovšem v té chvíli strčil násadu od vrtačky do pusinky. "Ta teta je ale hodná, dala Ti piškůtek," otočil se po malým Martin. V ten moment jsem zbystřila a zadívala se na bezstarostně cucající dítě. "Okamžitě mi to dej" zaječela jsem na Marka, který v ten moment násadu spolkl. "Kruci, kde mám tu násadu," zajímalo Martina. "Právě si ji Marek dal jako předkrm k obědu," odvětila jsem naoko klidně a šla ohřát fuj - tajbl kaši. Martin vyšel nasupeně hledat novou násadu do kůlny.


"Tak a teď už buď hodnej, nebo mě tu víckrát nebudou chtít," řekla jsem malýmu. Pak jsme strávili celkem příjemné dvě hodinky hraním s kostkami, zvířátky atd. Myslela jsem, že už mám dnes smůlu vybranou, když tu náhle malej vzal z koše střep a zacucal si. Myslela jsem, že omdlím. Naštěstí se "jen" řízl.


Když potom večer přišla mamka Linda, korunovala celé hlídání výrokem. "No vidíš, jak Ti to šlo, tu násadu vykaká a už mu ani neteče krev. Co říkáš, Marečku, že tu hodnou tetu sem příště pustíme zas!"

Mareček se jen usmál a podal mi svou flašku s mlíkem.

Hezký den, přeje Angel79


Kdo má děti, ten určitě podobnou situaci zná.

Díky, Angel79, že jsi nám zpříjemnila týdenní věrnostní soutěž - tento klik jistě stojí za to :)

I ty hraješ o:

Jsem do tebe blázen - Jennifer Crusie (Začnete-li číst knihy Jennifer Crusie, dopadnete jako její hrdinové: Zamilujete se.)

Nejkrásnější růže - Nora Roberts, Jill Gregory, Ruth Ryan Langan, Marianne Willman (Legendy, kouzla, stateční rytíři a krásné panny, ale hlavně a především láska. Čtveřice nových příběhů od autorek romantické povídkové knížky Byl jednou jeden Hrad )

Kouzla milují žár mého těla - J. D. Robb, Susan Krinald, Maggie Shayne, Laurel K. Hamilton (Čtyři zcela nové, okouzlující příběhy od uznávaných autorek amerických bestsellerů)

A za co je můžete získat? Za své příběhy, za své zajímavé žádosti o radu, za vtípky a fotky s duší a příběhem z vašeho fotoaparátu. Dnes nemáme žádné konkrétní téma, dnes můžete posílat cokoliv.

redakce@zena-in.cz

Kdo vyhrál, se dozvíte dnes večer. V 19:00 zveřejníme poslední novinku s výherci.

Reklama