Děkujeme za další příspěvek o psím miláčkovi, který nám poslala čtenářka s nickem MmarťaA

Jak již bylo v jednom článku zmíněno, i náš původní plán byl jak náš mazlíček bude mít svůj pelíšek a v posteli se spát nebude. Jenomže pak přišla realita. Domů přijel malý roztomilý brouček, který večer sice ulehl na svůj pelíšek, ale asi tak na minutu a pak utekl za námi. No řekněte,  kdo by nechal malého pejsánka, který na postel ani nevyskočil smutně koukat u postele? Někdo by se našel, to rozhodně ale nebyl náš případ :-). No jo a z malého roztomilého pejsánka se stal náš rozmazlený miláček, který si teď může ustlat skoro všude a toho také využívá. Ale když je spokojený a ničemu ani nikomu tím neškodí, tak proč mu v tom bránit :-).

Na ukázku posílám pár fotek, kde a jak je schopný si náš Dasty ustlat. Též se omlouvám za kvalitu některých fotek, ale většina je pořízena z mobilu a někdy v horších podmínkách (např. přítmí), ale to se prostě musí vyfotit :-) Takže teď už jen dobrou noc a dobré ráno! :-)

dasty

Milé ženy-in, no řekněte, není lepší usínat i probouzet se vedle někoho a ne sama? ... A to platí i u našeho miláčka, který si na následujícím obrázku ustlal spolu se svým "kamarádem". Nejdřív si spolu hráli, pak šli odpočívat :-).

kámoš

dasty

Tak tohle je asi Dastyho nejoblíbenější poloha. Takhle si dokáže ustlat a usnout tak kdekoliv a kdykoliv. Rád tak spí, a pokud přijdete na návštěvu, tak se naučil nejdřív rychle přivítat, pak lehnout na záda a nechat podrbat břicho od návštěvy - a pak jste kamarádi :-).

dasty

počítač

Náš pesan se moc nenaučil být sám doma, a hlavně bišonek je prý společenský pes, který je nerad sám. Takže pokud zůstane doma s někým kdo je u PC, tak je schopný si k němu takhle vyskočit, a spát u něj. Nejlepší to je, když dostane pod hlavu ještě polštářek (když si vám může lehnout na ruku), ale to bohužel zachycené nemám.

MmarťaA

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To je vyloženě rozkošník, ten váš Dasty. Podrbejte ho za mě na bříšku.

Reklama