Přeji všem pěkný den, v dnešní době se snad holí úplně každá žena. Někdo to bere součástí hygieny a někdo zase nesnese mít na sobě ani jeden chloupek na nohou či na podpaží a proto se začne holit. Já osobně patřím mezi obě skupiny. Neholím se jenom kvůli hygieně, ale také proto, že mi chloupky na nohou vadí, už když jsou trochu vidět a proto se holím dost často. Jsem schopna se ráno vzbudit a jít si oholit nohy či podpaží. Hlavně v době, kdy si chci vzít na sebe kraťasy a nebo tílko.
 
Ze začátku jsem se holila holítkama na jedno použití ale asi tak před rokem jsem si pořídily holítko, které ale bohužel nevím jak se jmenuje. Nedávno jsem si ale musela pořídit jiné, protože na to předešlé nikde neprodávali nové nástavce a kupovat si pořád dokola celou sadu se mi nechtělo a tak jsem přešla na holítko Gillette Blue 3, kde jsem dokonce zjistila, že jsou to úplně stejné nástavce a tak by mi bohatě stačili jen pouze nástavce, ale to nevadí :-)
 
Já jsem s holením začala poměrně brzy a to jenom díky mé sestře, které jsem holítka začala krást. V té době používala právě ty jednorázové a tak nebyl problém si jeden vzít. Bylo mi asi tak možná 14 let, přesně si to opravdu nepamatuji. Sestra ta také začala poměrně brzy. Když jsem si jednou nohy oholila, přišlo mi to potom už divné mít nohy zarostlé a podpaží to samé a tak jsem s tím pokračovala až do dnes. Jediné co jsem ještě nevyzkoušela je právě epilátor. Nevím proč, ale mám z něj strach. Asi možná jenom proto, že to bude bolet, že mi naskáčou pupínky z toho. Ale láká mě to někdy vyzkoušet. Sestra si to jednou zkoušela, měla to vypujčené od kamarádky, ale to podle mě také není dobré, protože by každý měl používat svůj vlastní a ne cizí.
 
Zda považuji za nechutné, když má žena neoholené podpaží a nebo nohy, tak abych pravdu řekla tak ano. Nelíbí se mi to, ale s tím člověk nic neudělá. Je to hrozné, když v podpaží přečnívají chlupy a někdy i hodně. Je to ale každého věc. Přeci za tím člověkem nepujdu a neřeknu, aby si to oholila neboť to je hrozné a nehygienické. Moje mamka má to samé, také se neholí, ale říct jí k tomu nic nemohu. Nebudu jí do toho nutit. Nikdy se neholila, i když je pravda, že to párkrát zkusila, ale to je podle mě už velká chyba, protože ty chloupky potom dorůstají rychleji a více. I když co si matně pamatuji tak nohy si holí pořád. Vždy někde najdu jednorázové holítko a kde by se jinak vzalo, když sestra u nás už nebydlí.
 
I muži by si měli podle mě podpaží holit, protože mě se to opravdu nelíbí ani na mužích a ani na ženách. Můj přítel si třeba podpaží holí a jsem zato ráda. Nemusela jsem ho k tomu vůbec nutit, protože si to začal holit sám. Co se týká ale nohou u mužů tak je to hrozné. Znám kamaráda co si holí nohy, ale to jen proto že hodně sportuje na kole, ale přesto se mi to u mužů nelíbí. Muži by měli být přirozený z části svého těla.
 
Užijte si zbytek krásného dne ať už oholené a nebo neoholené
 
malinke-kote

Reklama