Na premiéru obnoveného muzikálu Fantom opery dorazila Lilia v nápaditých krémových šatech ke krku, které disponovaly bohatými krajkovými aplikacemi. Šlo o kousek z dílny návrháře Jiřího Kalfaře, který Lilia vydražila v rámci charitativní akce.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Na udílení cen Český slavík, které její snoubenec Karel Janeček po čtyřech letech obnovil, si oblékla tmavě červené šaty s překřížením v přední částí a výstřihem ve tvaru V. Doplnila je rudě namalovanými nehty a setem náhrdelníku a náušnic.

profimedia-0644059901.jpg
Foto: Profimedia

Další šaty, které v minulosti oblékla, byly také červené. Vzala si je u příležitosti křtu knihy Novodobé ženské RITUÁLY Praktická příručka ceremonialistky. Šaty svým střihem připomínaly japonské kimono.

profimedia-0634291773.jpg
Foto: Profimedia

Na dalším snímku je to trochu divočina. Korzetové šaty ve výrazné barvě jí příliš nesedí a mohly by více kopírovat její štíhlou postavu. Vzala si je na zahájení výstavy iMucha do Obecního domu. Model vytvořila návrhářka Blanka Matragi.

61a6035bba907profimedia-0554243827.jpg
Foto: Profimedia

Další honosnou róbu Lilia vynesla na Český ples. Vypadala v nich jako orientální princezna, což opět ukazuje na návrhářský rukopis Blanky Matragi.

profimedia-0496028060.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Profimedia, Instagram Lilia A. K. 

Reklama