Celulitida a Naomi Campbell...?

Kdo by to byl řekl, že černá gazela Naomi bude mít také problém s celulitidou. Nikdy jsem si toho nevšimla. Asi to bude tím zázračným a zaručeným receptem: Jednou týdně si na hýždě a stehna nanese hrubě namletou kávu a na 20 minut si tyto partie omotá potravinovou fólií. Tak proč to taky nezkusit?

 

 

Oči bez vrásek? S. J. Parker ví jak na to!

Hvězda seriálu „Sex ve městě“ - Sarah Jessica Parker si každý večer masíruje oční partie šípkovým olejíčkem, který prý ručí za pleť bez vrásek! 

Hydratovaná pleť a Kate Moss

Modelka Kate Moss si tělo natírá jemným mandlovým olejem obohaceným o éterický olej z pomerančových květů - skvěle hydratuje!

 

Běloskvoucí zuby Halle Barry

Pořádně si čistí zuby nejméně jednou za dva dny čistou jedlou sodou.
To dělám taky a opravdu to funguje!


Jennifer Lopezová - herečka a zpěvačka - voda a spánek

Rada J. Lo pro všechny třicátnice, které chtějí zůstat „navždy mladé“. Za dokonalým vzhledem herečky a zpěvačky se údajně neskrývá nic jiného než spánek a obyčejná voda. „Spánek je mojí skutečnou zbraní. Snažím se spát minimálně osm hodin denně.“

„Pokud mohu doporučit, tak nejlépe funguje spánek, voda a dobrý pleťový čistič,“ míní šestatřicetiletá superstar, která je pyšná na svoji přirozenou krásu a honosí se, že prozatím nepodstoupila ani jednu plastickou operaci. Do budoucna se jim ale nebrání... 

Goldie Hawn - sex, sex, sex
                                                                                                                                                            Herečka považuje dostatek kvalitního sexu za zaručený recept, jak vypadat mladistvě a sexy i v šedesáti letech. „Díky pravidelnému dovádění se cítím skutečně skvěle a sexy,“ prohlašuje. „Jsem sexy holka, což má vliv i na omlazování buněk. Je to lékařsky potvrzeno,“ řekla hvězda filmu Smrt jí sluší britskému magazínu Closer.

Jenže k dokonalé postavě po šedesátce nestačí pouhý sex. Goldie je také šílenec do horských kol, a tak zvládne po horách ujet i desítky kilometrů denně, tančí, cvičí aerobik. Jak ale Hawnová dodává, bez sexu by bylo všechno naprosto zbytečné. „Cvičení vám sice zpevní postavu, ale mladistvou tvář vám dodá jen a jen sex,“ míní Goldie.
No nevím, ale myslím, že její tváři neprospívá jen sex, ale i plastiky...

A co vy, mlely byste kávu a balily se do fólie?
Sbíráte pomeranče?
Nebo se masírujete šípkovým olejem?
Používáte dětské olejíčky, nebo raději mandle?
Spíte, používáte sodu a vodu?
Nebo jenom sex?

Napište!