shutterstock-clanek.jpg

Umožňuje to využívání pestrých stránek AkčníCeny.cz, kde najdete všechny akční letáky velkých i menších řetězců.

Budete přesně vědět, jaké zboží je aktuálně nejvýhodnější v hypermarketech, supermarketech, drogeriích, hobby marketech či v elektro prodejnách. Snadno porovnáte nejnižší ceny piva, másla, mléka, kávy, dětských plen a dalších výrobků. Na pár kliknutí zjistíte, kde je nejbližší prodejna vašeho oblíbeného řetězce a jakou má otevírací dobu. Získáte i přístup ke spotřebitelským testům. Zkrátka budete nakupovat chytře, s nejlepším možným poměrem ceny a kvality.
V období babího léta můžete využít slevy na školní potřeby, podzimní oblečení a boty, zahradní vybavení, masné speciality, sýry, bio ovoce a zeleninu, nealkoholické i alkoholické nápoje, konzervy pro zvířecí miláčky a mnoho dalšího. K dispozici máte elektronické akční letáky (například Kaufland) i výpisy tematicky roztříděných slev. Okamžitě si spočítáte, který obchod je ideální pro váš následující velký nákup.

Ještě rychlejší přístup k letákům s akčními cenami
Nemáte čas pořád sledovat AkčníCeny.cz? I tak můžete slevy zkoumat ihned po jejich zveřejnění. Jak na to? Nastavte si do svého internetového prohlížeče notifikace. Vyberte si obchody, v nichž nejčastěji nakupujete, a jakmile mají AkčníCeny.cz jejich nejnovější leták, vyskočí vám v prohlížeči upozornění. Jednoduše na ně kliknete a už můžete prohlížet nový leták. Je to komfortní a přehledné, mnohem lepší než listování papírovými letáky, které do vaší poštovní schránky mohou, ale také nemusí přijít…

Další vychytávka – funkce Strážce slev
AkčníCeny.cz nabízejí také funkci nazvanou Strážce slev. Pouze zadáte, co chcete hlídat, uvedete svůj e-mail a už pouze přijímáte informace o aktuálních slevách kýženého zboží (másla, mléka, piva, oleje, cukru…).

Užitečná je i databáze produktů, v níž AkčníCeny.cz přinášejí údaje o dlouhodobém vývoji ceny produktu, jeho výrobci, složení, obsažených alergenech, jednotlivých baleních a podobně. Stačí u příslušného zboží, ať je to třeba salám, nebo zubní pasta, rozkliknout „Více informací o produktu“.

Přidejte se ke stovkám tisíc Čechů, které při nákupech průběžně inspirují AkčníCeny.cz!

Reklama