neutrogena.jpg

Jana Hornová (Jane’s moments)

K testování mi přišla sada Neutrogena. Nicméně na pomoc jsem povolala mamku, protože moje pleť zkoušela jinou kosmetiku a chtěla jsem pro vás adekvátní hodnocení.
Navíc modrá barvička celé řady si říkala o to, že by ji právě mamka měla zkusit, protože modrou miluje!

City Shield hydratační krém s SPF 25. Krém  mamka zhodnotila tak, že se jí hezky na obličeji roztírá a pleť je, díky obsahu kyselinu hyaluronové, hydratovaná po celý den. Musím podotknout,  že mamce je 55 let a pleť měla po létě docela dost suchou. Balení v úzké tubě je ideální a vůně á la aqua je skvěle osvěžující. Navíc namodralé zbarvení krému, mojí mamce zpříjemnilo každy den. Modrá je prostě dobrá. 50 ml krém stojí od cca 350 Kč, dle obchodu.

sada-neutrogena.jpg

Novinku od Neutrogeny si mamka zamilovala natolik,  že konečně hydrataci dopřála i svému tělu a  v používání tělového balzámu Hydro Boost whipped body balm byla pilná jako včelička. Když se totiž někdo v létě „smaží“ na sluníčku, pozdějí pocítí, že plet´je vysušená a musí jí tu vodu dodat. Lehounká gelová textura příjemně ochlazuje a dokonale se vstřebává. Taková lahůdka po sprše. Cena kolem 150 Kč/200 ml.

I vyhlazující tělový peeling je super pomocníkem na vyčištění pleti. Maličkaté mikročástečky jsou jemnňounké a šetrné, že jej můžete používat denně. Tady mamka přiznává, že „peelingován“ opomíjí a musela jsem jí to připomínat. Ovšem po vyčistění pleti měla vždy skvělej pocit, jako by se ocitla v ráji! Cena cca 155 Kč/150 ml

Celé hodnocení si přečtěte ZDE

Elly Kolaříková (Bohyně kuchyně)

Tato  značka patří už dlouho k mým oblíbeným, používám jejich kvalitní krémy na ruce.

5be0aebeaf3b7neutrogenaelly.jpg

Příjemným překvapením pro mě byla jejich novinka – pleťová řada Hydro Boost® . Tato řada nabízí produkty pro čištění pleti, odlíčení pleti a pleťové krémy, které mají hydratovat vaši pleť.
Po porodu Žof mám pocit, že je moje pleť o hodně více suchá než dříve. A jakoby unavená. Proto jsem se do testování pustila velice ráda.

Hydro Boost® Vyhlazující pleťový peeling
Peeling  si mě získal okamžitě, hned po prvním vyzkoušení. Velice příjemně voní a hned po jeho prvním použití se moje pleť zbavila suché kůže a pěkně zrůžověla.

Hydratační krém s SPF 25
Jemně vonícím krémem jsem si ošetřila pokožku ihned po peelingu a dále jsem ho používala ráno i večer. Krém má příjemnou konzistenci a velice rychle se vstřebá. Pokožka po něm nezůstává vůbec mastná. Mám pocit, že moje vysušená pleť se pomalu dává dohromady.

Hydro Boost® Tělový balzám
Stejně jako na obličeji, mám suchou pokožku po celém těle. Cítím to nejvíce na rukou, na pažích. Tělový balzám s příjemnou vůní zafungoval už po pár dnech. Používám ho hned po sprše, pokožka je potom příjemně provoněná a hebká.

Celé hodnocení si můžete přečíst ZDE

Karolína Ondrašíková (Karolína OK-makeup)

Tělový balzám
Pokud čtete můj blog, nebo mě znáte, víte, že tělový krém, balzámy a oleje u mě najdete jen zřídka. Obličej si sice mažu vzorně několikrát denně, pokud ale namažu pokožku těla, je to jednou za čas, což by se mohlo s Neutrogena balzámem změnit. Proč? Jde sice o tělový balzám, nečekejte ale nepříjemný, hutný nevstřebatelný krém. Já bych balzám přirovnala spíše k našlehanému suflé. Je totiž velmi lehký, bleskově se vstřebá, nelepí a pokožka je krásně vláčná a malinko provoněná. Parádní na ruce a nohy.
Pokožku mám suchou a k mazání se musím často nutit a někdy to i přes nucení nejde. Nenávidím ten lepivý pocit. Nejvíce si suché pokožky všímám po holení, to mám šupinky a pocit pnutí. Po namazání balzámem pnutí zmizí a mám pocit, že tak dobře hydratovanou pokožku jsem dlouho neměla. Díky svěží vůni a rychlému vstřebání (bez pocitu ulepení) bude parádní i přes léto.

City Shield hydratační krém s SPF 25
SPF oceňuji hlavně v létě, na podzim a v zimě na ochranu proti sluníčku zapomínám, takže pokud má krém SPF, je to pro mě o starost méně. Určitě ale krémy s SPF nepoužívejte na noc, pleť by to zbytečně zatěžovalo. Krém je lehčí a mojí momentálně velmi suché a dehydrované pleti nestačí, takže buď dám větší vrstvičku nebo obličej namažu po několika minutách znovu. Naopak se sérem funguje hezky. Na normální a suchou pleť bude super pod make-up, vstřebává se velmi rychle.
Koukala jsem, že vedle tohoto krému má řada Hydro Boost i krémy v klasickém kalíšku a dokonce i masku. Většinou platí, že krémy v tubičce jsou spíše lehčího charakteru, než ty v klasickém balení. Jak je tomu tady sice netuším, ale tipla bych si, že v kalíšku bude krém o něco výživnější.
Krém obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pleť intenzivně hydratuje a posiluje kožní bariéru. Pleť by pak měla být odolnější vůči vnějším vlivům, což se teď s příchodem studenějšího počasí hodí. Já ho nosím v kabelce a používám i na ruce. Nelepí, rychle se vpíjí, je příjemný a nevtíravě voní.

neoutogenatextura.jpg

Vyhlazující pleťový peeling
Hydro Boost peeling má v sobě jemná zrníčka, která pleť šetrně obrousí a vyčistí. Na tělo mám ráda sice hrubší strukturu peelingů, na pleť vzhledem k tomu, že mám citlivou pleť, sahám po jemnějších částečkách. Hydro Boost je určený i pro citlivou pleť a je bez mýdla a bez olejů. Po aplikaci je pleť na dotek jemná a zářivá, ale zároveň mám příjemný pocit vyčištěné pokožky. Často se totiž tyto dva faktory vylučují, tady je tomu naopak. Pleť po použití sice nepne, ale pocit suché pokožky mi bohužel vzhledem k mému stavu pleti zůstává. Protože je peeling hodně jemný, můžete ho používat i každý den, já ho používám 2x týdně.
Nepění, voní jemně a na pleti parfemaci skoro neucítíte, což u komerční kosmetiky oceňuji. Pokud totiž podobné produkty na obličej voní, většinou je parfemace až moc.
Myslím si, že řada je vhodná pro všechny typy pleti, poku máte stejně jako já pleť hodně suchou a dehydrovanou, mohlo by být výživy málo. Na léto a přelom léta a podzimu bude řada fajn, na zimu ale sáhnu po něčem hutnějším. Alespoň, co se pleťového krému týká.

Celé hodnocení si můžete přečíst ZDE

Testované výrobky

sou.jpg

City Shield Hydratační krém s SPF 25
Krém obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pleť intenzivně hydratuje. Navíc také posiluje kožní bariéru, takže se pleť stává den po dni více odolná vůči vnějším vlivům. Složení s antioxidanty pomáhá chránit pleť před znečištěným ovzduším a udržovat ji mladistvě zářivou. Díky technologii Helioplex poskytuje vysokou ochranu před UVB a UVA zářeními, která mohou způsobit předčasné stárnutí pleti.

Hydro Boost® Tělový balzám
Hlavním benefitem krému je účinná hydratace, kterou zajišťuje inovativní komplex s kyselinou hyaluronovou. Oceníte mimořádně lehké složení, textura krému je osvěžující a rychle se vstřebává. Vylepšuje vzhled pokožky, pokožka je pružnější a zářivější.

Hydro Boost® Vyhlazující pleťový peeling
Vyhlazující pleťový peeling s mikročásticemi, který šetrně, ale účinně z pleti odstraňuje nečistoty, vyhlazuje ji a zároveň intenzivně hydratuje. Pleť je po použití hladká a jemná na dotek, peeling je vhodný i pro citlivou pleť. Vyhlazující pleťový peeling je vhodný pro každodenní použití, je bez mýdla a bez oleje.

Novou kompletní pleťovou řadu NEUTROGENA® Hydro Boost® si můžete zakoupit ZDE

Naše články