Roční období, ve kterém se právě nacházíme, láká k mnohým aktivitám, sex samozřejmě nevyjímaje. Jak ale pána tvorstva rozpálit na maximum? Na tuto všetečnou otázku nám v průběhu minulého týdne odpovědělo sedm mužů, a my jsme se nestačily divit….

Nemusíme být zrovna bezchybným věšákem na modely, aby si nás páni tvorstva všimli, naopak… stačí vychytat pár jednoduchých triků, které váš vztah okoření, a váš drahý bude vrnět blahem. Zde je ověřené know how z úst našich mužských poloviček, kteří mi ochotně odpověděli na otázku: Čím tě tvá partnerka dokáže nejvíce rozpálit?

ccc

Čtete porno!

„Nejvíc mě na mé přítelkyni rozpaluje, že čte se mnou pánské časopisy, a to s velkou oblibou! Pak mi říká, která z dívek se jí líbí a co bychom s ní mohli společně dělat. Sdílí se mnou erotické představy o cizích ženách, a to mě neuvěřitelně vzrušuje!“ Michal, 32 let.

Pište, pište, pište!

Moje přítelkyně mi občas zašle sms, ve které určí čas a místo, a tam pak máme sex. Neznám nic lepšího! Klape nám to tak už sedm let a pořád jsem z ní paf!“ Jakub 38 let.

Poodhalte ramena!

„Na mé přítelkyni mě dokáže stoprocentně nabudit, když vidím, jak jí koketně z horní části oděvu nevědomky vykukuje holé rameno. Je to naivní a sexy zároveň.“  Patrik, 25 let.

Jezte nahá!

„Občas si má manželka k naší společné večeři sedne nahá. Jsme spolu už dvacet let a tenhle náš rituál milujeme. Nikdy mne neomrzí pohled na její nahé tělo a ve spojení s jídlem je to jedinečný zážitek!“ Milan, 48 let

Pořiďte si kameru!

„S manželkou občas děláme to, že si do různých míst po bytě přenášíme malou kameru. Když jsem například v obýváku a ona se sprchuje… ten pocit šmírování mě nažhaví na maximum!“ Honza, 51 let.

Dejte si banán!

„Možná vám to bude připadat divné, ale mě nejvíce nakopne, když vidím svou přítelkyni, jak jí banán. Je to její oblíbené ovoce, takže se mi to poštěstí opravdu často. Má představivost pak jede na plné obrátky, je to lepší než kdejaký pánský časopis.“ Jakub, 40 let.

Flirtujte s jiným!

„Moc mě rajcuje, když mě má stálá partnerka provokuje flirtovnými rozhovory s jinými muži. Mám rád jakýsi pocit nejistoty, rád dobývám. Má současná přítelkyně je v tom mistryně světa. Vidím, že je žádaná, a láká mě to. To zvláštní chvění, když si představím, že by mohla patřit někomu jinému, mě moc vzrušuje.“ Petr, 32 let.


Tímto vám pánové děkuji za podnětnou inspiraci! Nezbývá než se na ní s chutí vrhnout…

Čtete také:

Reklama