Kromě toho, že si to neužijete v posteli ani vy ani vaše partnerka, odrazí se to i ve vašem „civilním životě“. Podrážděnost a nervozita v práci, ochlazení v partnerském vztahu..., je toho docela dost, co dokáže taková „maličkost“ jako je nekvalitní erekce, natropit.

Jak řešit oslabenou erekci?

Tak zaprvé, zamyslete se nejprve nad tím jak žijete a pokuste se z vašeho života odstranit všechny negativní vlivy, které vaši erekci významně ohrožují. Pokud jste nemocní a máte závažnější zdravotní komplikace jako je diabetes či různé kardiovaskulární onemocnění, obraťte se v tomto směru v prvé řadě na svého lékaře, který řeší váš zdravotní stav. Pokud je příčina slabého ztopoření penisu psychického rázu, tak jistě pomůže pokud se budete vyhýbat nadměrnému stresu a více budete relaxovat a dopřejete si také dostatek kvalitního spánku.

K režimovým opatřením samozřejmě patří i skoncování s kouřením, omezení konzumace alkoholu a vyhýbání se všem omamným látkám. Toto všechno dokáže erekci nejenže zhoršit, ale dokonce až úplně potopit. Samozřejmostí by měl být dostatek pravidelného pohybu - nadváha a obezita oslabuje všechny mužské sexuální funkce, včetně erekce. Oslabenou erekci můžete také podpořit vhodným kvalitním přírodním doplňkem. Já na základě osobních zkušeností mohu bez zaváhání doporučit tabletky s ověřenou německou recepturou Proerecta.

Proerecta - přírodní prášky, které předčí i ty nejznámější

Tablety Proerecta, navzdory tomu, že nemají takovou masivní reklamní kampaň jako některé jiné konkurenční přípravky, se dostávají neúprosně do popředí a oslovují stále více mužů. Hlavně ty, kteří hledají přírodní a přirozený způsob jak podpořit svou erekci a dosáhnout tak lepší uspokojení (své i partnerčino).

TIP: Moje podrobnější vlastní zkušenosti najdete v recenzi Proerecta „kvalitní erekce do hodiny, je to pravda?“

Přípravek na přírodní bázi je opravdu optimální řešení pro všechny ty, kteří sice ještě dokáží v posteli relativně dobře fungovat, ale vědí i to, že nic nevydrží věčně a bude se to už jen pomalu zhoršovat. Občasné selhání se pak může překlopit na dlouhotrvající noční můru, kterou nakonec pomůže řešit už jen lékař.

Spoléhat se na klasické léky, které v podstatě neřeší příčinu, ale jen důsledek (přiznávám, že opravdu efektivně), není vždy nejideálnější alternativa. A k tomu při jejich užívání hrozí i množství vedlejších účinků jako bolest hlavy, náhlé zrudnutí v obličeji či bušení srdce ...

Proerecta je přípravek, který doporučuji na základě vlastních zkušeností. Testováním prášků na erekci a posílení sexuálních funkcí muže se zabývám již dlouhodobě a vím velmi dobře posoudit, které opravdu stojí zato. Proerecta patří určitě mezi ně.

Účinky Proerecta, nebo co od těchto prášků můžete očekávat

Je toho opravdu docela dost. I když je tento výživový doplněk primárně určený ke zlepšení erekce a to přímo před pohlavním stykem, tak v záloze toho skrývá mnohem více. Co všechno tedy Proerecta dokáže?

Trvalá podpora erekce

Podpora erekce je TOP účinek Proerecta. Díky přísunu kvalitních přírodních látek s ověřenými účinky a v dostatečné koncentraci je to důsledek lepšího prokrvení pohlavního ústrojí a nepřímo i eliminace stresu a potlačení únavy.

Lepší výdrž

Proerecta zaboduje i v oblasti, kterou vaše partnerka ocení nepochybně také. Kvalitní erekce totiž potrvá déle a poskytne dostatečně dlouhou dobu na to, abyste si to oba užili až do vyvrcholení. Pokud však chcete být opravdovým přeborníkem, nespoléhejte pouze na tabletky. Cestou k úspěchu je i správná životospráva a aktivní pohyb.

Zvýšený sexuální apetit

Afrodiziaka, které Proerecta obsahuje (ženšen, kotvičník i maca), dokáží perfektně povzbudit vaši sexuální touhu - libido, čímž se sex dostává na vyšší úroveň. Nic přece nevyburcuje váš penis k aktivitě jako neodolatelná chuť na sex.

Složení Proerecta

Jak jsem již zmiňoval, Proerecta je přírodní výživový doplněk, který obsahuje pouze ověřené přírodní složky. Rostlinné extrakty, aminokyseliny a ostatní látky Proerecty mají nepopiratelně pozitivní vliv na celou mužskou pohlavní soustavu. Co všechno tyto prášky obsahují?

Kotvičník zemní alias Tribulus terestris je viagra mezi rostlinami. Podporuje přirozenou tvorbu testosteronu a zvyšuje fyzickou výkonnost a vytrvalost.

Maca je rostlina pocházející z peruánských And. Odborná veřejnost ji řadí mezi superpotraviny, zvyšuje fyzický i psychický výkon, podporuje sexuální funkce a zvyšuje libido.

Ženšen je legendární rostlina tradiční asijské medicíny. Je tam považován doslova za všelék a používá se dokonce i na léčbu impotence. Mimo to podporuje psychickou rovnováhu a tělesnou výkonnost.

Teobromin je alkaloid nacházející se v kakaových bobech a má podobné účinky jako kofein - povzbuzuje organismus a podporuje rozšíření cév, čímž přispívá k lepší erekci.

Aminokyseliny L-Arginin a L-Citrulin podporují lepší prokrvení pohlavní soustavy a zlepšují výdrž při pohlavním styku.

Vitamin E jako významný antioxidant chrání buňky před volnými radikály a oxidačním stresem, čímž pomáhá zpomalovat stárnutí buněk.

S čím je třeba při užívání přípravku počítat

Proerecta je doplněk stravy a ne zázračný lék, který vám ho postaví do pozoru v potřebné kvalitě na lusknutí prstů. Výrobce sice slibuje okamžitý efekt už do hodiny od užití přípravku, ale berte prosím v úvahu, že síla účinků stoupá od každé další dávky, kterou užijete. To znamená, že čím častěji si budete Proerecta dávat před sexem, tím to půjde od sexu k sexu lépe a lépe. Proč to tak je? Protože tělo potřebuje určitý čas, než si na aktivní látky přípravku zvykne a dokáže je lépe využít. Rovněž je třeba počítat s tím, že to co u jednoho zabere více a dříve, u druhého může trvat o něco déle - hodně totiž závisí i na zdravotním a psychického stavu uživatele, jeho věku či životosprávy.

Zkušenosti, recenze a reakce na Proerecta

Z mé strany je to víc než jasné. Proerecta mohu doporučit každému kdo potřebuje rychlou pomoc se svou erekcí. To tvrdím na základě vlastních zkušeností, které si můžete přečíst v mé podrobné recenzi Proerecta - kvalitní erekce do hodiny, je to pravda?... Najdete tam i hodnocení a zkušenosti ostatních mužů, ale i vše co potřebujete o přípravku vědět po praktické stránce (přesné složení, dávkování a užívání, případná omezení, dostupnost a tak dále).

Reklama