Tomu se snažila přijít na kloub čtenářka s nickem Vodfon. Zda se jí to podařilo a jak dopadla panenka, se dozvíte v jejím vtipném příspěvku na dnešní hračkové téma.

Krásný den. Jednou v sobotu jsem byla s Péťou u kamárádky Janky. Klábosilo se o všem možném. Mého syna Petříčka zajímalo, jestli jsem jako malá zlobila. No, kamoška Janka mu vylíčila mé kousky. Hlavně mu barvitě vylíčila, jak jsem rozebrala velkou chodicí panenku jen proto, abych zjistila jak to funguje. Zkoumání bylo tak důkladné, že z panenky zůstaly nepoškozeny jen její šaty. A abych je využila oblékla jsem do nich babiččinu slepici.

Společně jsme se tomu zasmály. Manžel Janky byl na rybách, tak jsme vesele pokračovaly v holčičích drbech. Asi po dvou hodinách se ozvalo od sousedů kviení a ukrutánský řev. Janka okamžitě vyběhla z domu a já ji pádila v patách. Pak jsem to uviděla...

Na dvorku u sousedů pobíhal pašík, slepice oblečená do nějaké vesty a kolem poskakoval králík s mašlí u ucha. Mezi tím pobíhal soused a snažil se chytit pašíka, který byl rád za nenadálou svobodu. Po půlhodině bylo vše na své místě dokonce i prase v chlívku. Chtěli jsme je vycvičit! Pro slepici jsme však našli jenom vestu, dodal smutně. Nevěďěla jsem, jestli se se smát, či brečet?

Vzpomněla jsem si na svoje dětské kousky, dostal jen vyhubováno.

Vodfon

Je vidět, že u vás nepadá jablko daleko od stromu. Mimochodem, jak funguje „chodička“?

Co vy na to, milé ženy-in? Vzpomínáte také na nějakou příhodu s dětství? Chtěly jste také přijít hračkám na kloub? Nebo jste byly vzorné holčičky, co si s hračkami jen hrály a proto jim zůstaly dodnes? Jak a s čím si dnes hrají vaše děti?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama