s1.jpg

Čerstvost prodloužíte až 5×
Vakuování potravin vám šetrně uskladní pečivo, zeleninu, ovoce, maso včetně ryb atd. Díky speciální technologii vakuovačky Zwilling Fresh & Save vám tak vydrží potraviny 5x déle čerstvé. Kromě toho si zachovají svou jedinečnou chuť a aroma, všechny vitamíny a minerály. Tajemství spočívá v odsátí vzduchu, díky čemuž odstraníte také nežádoucí bakterie. Ty zapříčiňují rychlejší stárnutí potravin.

vak.jpg

Kompaktní rozměry i pro nejmenší kuchyně
Chytré skladování potravin pomocí vakuovačky Zwilling oceníte rovněž při manipulaci. Pokud máte špatné zkušenosti s těžkými a neskladnými přístroji, v případě této vakuovačky budete příjemně překvapeni jejím minimalistickým designem. Též se rozloučíte s kabely a jednorázovými vakuovacími fóliemi. Vakuovačka Zwilling Fresh & Save je vyrobena z prvotřídních materiálů a má jednoduché ovládání. Vakuování zvládnete jediným tlačítkem. Kromě toho chytrá funkce sama pozná, kdy se má přístroj vypnout.

s2.jpg

Smart aplikace k ruce
Vakuovačka Zwilling drží krok s nejnovějšími technologiemi. Pomocí smart aplikace se jednoduše a rychle dozvíte seznam vakuovaných potravin v lednici a mrazáku včetně jejich data spotřeby. Na blížící se vypršení data trvanlivosti budete pomocí aplikace upozorněni. Díky tomu si můžete snadno sestavit jídelníček třeba na dovolenou. Rovněž se vyhnete neekonomickému vyhazování prošlých potravin, neboť nyní už tato situace nenastane. Vakuovačka vám totiž neušetří jenom čas, ale též nemalé finance.

Reklama