V prosinci jsme vás seznámili se skvělým pomocníkem od značky Braun, vybrali jsme dvě výherkyně a ty mohly tento tyčový mixér otestovat. Jak jejich hodnocení dopadlo?

Představili jsme vám novinku od německé značky Braun - tyčový mixér Braun Multiquick7. Nová řada tyčových mixérů z řady Multiquick 7 má patentovanou technologii ovládání rychlosti, tzv. „Smart speed“, fungující na principu plynového pedálu. Čím více stisknete, tím větší rychlosti dosáhnete. Usnadní Vám práci v kuchyni, jednoduše „přidáváte plyn“ v reálném čase dle potřeby. Dalším benefitem je patentovaná spodní část mixovací nohy, tzv. „Power Bell“, díky němuž nedochází k rozstřiku, takže Vaše kuchyň bude vždy čistá. Speciálně tvarované ostré nerezové nože zajistí vždy dokonalé rovnoměrné výsledky.

 Braun Multiquick7

Popis tyčového mixéru Braun Multiquick7 najdete v našich článcích:

Skvělý tip do kuchyně: Braun představuje tyčové mixéry Multiquick 7

Elly, redaktorka vaření, testuje: tyčový mixér Braun Multiquick 7  MQ 735 Sauce

Jak udělat: Paštika z krůtích jater

Jak udělat: Vánoční tvarohová štóla

Podívejte se na krátké video, které vám názorně představí tohoto vychytaného pomocníka v kuchyni:

Dvě naše čtenářky tento tyčový mixér vyhrály, jak jej hodnotí po testování první z výherkyň? Výherkyně této soutěže

Hezký den, nejdříve Vám chci moc a moc poděkovat za tak úžasnou výhru, kterou tyčový mixér Braun Multiquick7 je. Mám doma také tyčový mixér, který jsem využívala hodně často, ale je bez příslušenství a tak trochu mixér dědeček. Díky Vám jsem ho teď mohla předat své mamince, která měla velkou radost. Takže díky tomu, že jsem vyhrála, byla u nás radost 2x. :)

Jako první jsem byla spokojena s tím jak vypadá, mám cihlovo-černou kuchyň a mixér tam padne skvěle i jako doplněk.

 Braun Multiquick7

Braun jsem vyhrála ve skvělém období, protože mezi svátky se takřka nezastavil.

Nejdříve jsem vyzkoušela velký sekací nástavec, ve kterém jsem připravila játrové knedlíčky. Nejdříve jsem si  Braun Multiquick7nasekala drůbeží játry (stačí chvilku) a pak přisypala majoránku, pepř, sůl, dala vejce, česnek a kousek másla. Pak jsem to zapnula ještě na chviličku a získala kompaktní hmotu, kde jsem měla ještě kousky jatýrek, což bylo moc chutné. Vše bylo hotové raz dva.

Jako slavnostní menu jsem v sekacím nástavci připravila tatarka a návštěva se doslova olizovala. Oceňuji jednoduchou manipulaci, skvěle padnoucí tvar do ruky a jednoduché mytí.

Tyčový mixér s ponorným nástavcem jsem využila při mixování svíčkové. Svíčkovou omáčku vždy peču v troubě v oválném pekáči. Pokaždé mi omáčka stříká po kuchyni. Díky vychytávce Power Bell jsem poprvé neměla omáčku na sporáku a dlaždicích. Díky této funkci jsem s Braunem nadmíru spokojená a neměnila bych. Vřele doporučuji.

Také jsem využila šlehací metlu na pařížskou šlehačku, kterou jsem dávala na banán v čokoládě. Než jsem připravila čokoládu, měla jsem ušlehanou šlehačku, která dobře držela.

Ještě jednou Vám děkuji za tuto výhru, protože ji opravdu využiji.

Jarka

Na testování druhé výherkyně se můžete tešit. Brzy Vás s její zkušeností s novým tyčovým mixérem Braun Multiquick7 seznámíme v dalším článku.

Jak se vám líbí?  Řeknete, nehodil by se vám v kuchyni? Už žádné stříkance po kuchyni při mixování, to určitě oceníte! Vše najdete na stránkách www.braunhousehold.cz

Reklama