Podprsenka, která dobře sedí, je pro aktivní ženy při pohybu velmi důležitá.  Pokud se aktivně pohybujete – cvičíte, jezdíte na kole, běháte, chodíte do posilovny či na aerobik, jistě řešíte, jaké si vzít pod triko a kalhoty spodní prádlo. Dobrá podprsenka dobře sedí, neomezuje vás a přitom odvádí pot.

CraftMěla jsem možnost vyzkoušet jednu z podprsenek od značky Craft. Jaké jsou moje zkušenosti? Vyzkoušela jsem ji při běhu a při jízdě na kole.

Podprsenka Seamless má širší vyztužená ramínka se speciální strukturou zabraňující sklouzávání z ramen. Je vhodná pro intenzivní sportovní aktivity. Sportovní topy a podprsenky nejsou jen módním doplňkem. Musí zajistit správnou míru opory ve všech směrech pohybu a v okolí ňader při každém sportu. Důležité je nastavení ramínek a materiál, ze kterého je podprsenka vyrobena – dbejte při výběru důraz také na pružnost a pevnost materiálu, stejně tak na prodyšnost a celkovou funkčnost. V neposlední řadě musí podprsenka dobře sedět, pocit při nošení je pro pohyb důležitý.

Na této podprsence mi vyhovovala celková její celistvost. Vyhovují mi širší ramínka, která se díky větší ploše nezařezávají a neškrtí. Díky své šířce nesklouzávají z ramen. Podprsenka se celkově dobře pružná, při pohybu dobře stahuje plochu těla kolem ňader. To, že nemá švy, oceníte stejně jako já – nejsou zde žádné problematické zóny, které by nějakým způsobem dráždily pokožku. Materiál, ze kterého je podprsenka Craft Seamless vytvořena, skvěle odvádí pot, zpocené partie tak dobře chrání před vznikem opruzenin. Obléká se klasicky přes hlavu a opravdu dobře sedí. Mohu ji doporučit.

CRAFT

Materiál: 57% Polyamid, 33% Polyester Coolmax, 10% Elastan (370/321 g/m2 – uvnitř/vně)
Barvy: černá, růžová, modrá. Velikosti: S–L (obvod pod prsy 70–80 cm)

Více se dozvíte zde: www.craft.cz/microsites/seamless/

Reklama