Večer je potřeba z tváře odstranit stopy make-upu a všechny nečistoty, jež na ní přes den ulpěly. Ráno je třeba obličej vyčistit od potu a kožního mazu, který pokožka vyprodukovala přes noc v rámci svých samočisticích a regeneračních procesů.

Určitě víte, že pokud není pleť odlíčená a vyčištěná, nevypadá zdravě a nečistoty jsou zdrojem možných problémů. Postupem času tíhne k ucpávání pórů, což vede k zaníceným pupínkům a zašedlému tónu. Zanesené póry navíc znemožňují plnohodnotné vstřebávání aktivních látek z krémů a sér, které na pleť aplikujete a ty pak nedokážou fungovat tak, jak slibují.

Dopřejte proto své pokožce tu nejlepší péči a k ruce si přizvěte skutečného odborníka – značku BEL, v jejíž nabídce najdete vatové tamponky a tyčinky, které jsou šetrné jak k pleti, tak i přírodě.

Oslovili jsme 15 testerek, které měly možnost vyzkoušet produkty Bel, zejména vatové tyčinky a odličovací tamponky. Zajímalo nás, co testerky říkají na to, že značka Bel dbá na udržitelnost svých produktů a také na unikátní složení mikrovláken jak tamponů, tak vatových tyčinek, které nám pomáhají čistit pokožku a pleť.

636ccc6dd32b6obrazek.png

Testerky měly možnost testovat tyto produkty:

  • Bel cosmetic odličovací tampony
  • Bel premium odličovací tampony oválné
  • Bel cosmetic vatové tyčinky
  • Bel premium peelingové vlhčené tampony
  • Bel premium vlhké odličovací ubrousky

Jak testerkám vyhovovaly Bel cosmetic odličovací tampony?

636ccd2624875obrazek.pngKupuji dlouhodobě a jsem velmi spokojená, příjemný materiál, nedrolí se, více možností využití, jemné, měkké. Ty oválné se mi dostaly do ruky prvně, překvapila mě struktura, prima na důkladné vyčištění pleti. Příjemné, měkké, dostatečně velké, zaujalo mě i složení.

636ccd2973ad8obrazek.pngTampóny jsou velmi příjemné, mají skvělou strukturu. Velmi snadno odstraňují pomocí micelární vody nebo odličovacího mléka make - up. Myslím, že tato značka je nejlepší na trhu, lepší jsem nevyzkoušela.

636ccd2dbfee3obrazek.pngSložení tamponů jsem opravdu velmi jemné a příjemné. Oceňuji strukturu, odličují velmi dobře a pokožka není podrážděná.

636ccd30c3bdfobrazek.pngJsem velmi spokojená, odlíčení je díky kvalitním tamponům velmi pohodové.

636ccd33274a2obrazek.pngPříjemné na dotek, praktické odlíčení.

636ccd3599ad1obrazek.pngTampony byly skvělé, „nechloupkatí“, nedřou, jsou jemné, nedráždily pleť. Kulaté jsem použila na odlíčení a čištění očí. Je pro mě důležité, aby nebyly tvrdé a nedřely pleť, což splnily. Oválné jsem použila na celý obličej, krk a dekolt.

636ccd389ec50obrazek.pngSuper na používání, jemné, vždy odlíčí rychle, jsem s nimi spokojena.

636ccd3bacd27obrazek.pngTampony jsou příjemné na odlíčení. Mám citlivou pokožku kolem očí a vůbec mě nedráždily. Dobře sají tonikum a dobře smývají make – up. Jsem s nimi spokojená.

636ccd3f515f3obrazek.pngOdličovací tampony jsou skvělé v tom, že nezanechávají kousky vláken a netrvají se.

636ccd43acd23obrazek.pngTen výrobek používám pravidelně. Jsem s ním spokojená příjemný a jemný materiál dobře se s ním odličuje.

636ccd46d6b77obrazek.pngOdličovací tampony kupuji už dlouho, jsem s nimi spokojená. Jsou příjemné na kůži a nerozpadají se během odličování jako některé jiné značky.

Jak testerkám vyhovovaly Bel cosmetic vatové tyčinky?

636ccc7cf19c4obrazek.png

636ccdb6e6345obrazek.pngVatové tyčinky se nelámou, nevytahuje se vata z tyčinky a šetří přírodu. Tyčinky velmi doporučuji.

636ccdb9b0c3dobrazek.pngLíbí se mi, že tyčinka je papírová. Použila jsem tyčinky jak na čištění, tak na pravidelné doupravení make – upu. Jsou prostě skvělé!

636ccdbc8b18bobrazek.pngNerozmotávají se a jsou hezky pružné. Musím je pochválit!

636ccdbfb0d26obrazek.pngOceňuji, že tyčinky jsou z udržitelného materiálu a že šetří přírodu. Jejich použití je snadné a velmi pohodlné. Používám je i pro líčení.

636ccdc287bf1obrazek.pngVatové tyčinky můžu jen chválit. Nejen primární účel splní skvěle, čistím s nimi i malé prostory. Netřepí se a je supr, že tyčinka je měkká. Samozřejmě je velký bonus, že neobsahuje žádné plasty. Takové výrobky upřednostňuji.

636ccdc5557dfobrazek.pngTento výrobek používáme pravidelně. To že neobsahují plasty je super.

636ccdc8153a6obrazek.pngVatové tyčinky od Bel kupuji dlouhodobě, jsem s nimi velmi spokojená, že se jejich kvalita zlepšuje je skvělé. Každý krok pro naši planetu je plus, aby i naše děti měly spokojený život. Oceňuji i papírový obal, jen dávám pozor, aby někde nenavlhnul.

636ccdcc18067obrazek.pngVatové tyčinky jsou klasika, velice jsem uvítala, že jsou z biologicky odbouratelného materiálu, určitě jim dám přednost před ostatními značkami.

636ccdcec3fceobrazek.pngPoužívám jen tyčinky, které nezatěžují přírodu, takže je velmi důležité, že v nich nejsou žádné plasty. Tyčinky jsem použila pro sebe na líčení a čištění, a i na mou kočku k čištění oušek a k ošetření tlapek. Jsou bezva, že se neodmotávájí a nechloupkatí.

636ccdd1c436fobrazek.pngMoc se mi líbí, že tyčinky jsou z odbouratelného materiálu. Čistí se s nimi perfektně.

Náš tip – jak použít vatové tyčinky?

Vatové tyčinky najdete v každé koupelně i kosmetické taštičce, a to nejen pro jejich primární účel, tedy čištění uší. Snadno s nimi doupravíte make-up, nebo jemně a ohleduplně odlíčíte oči. Ocení je také každá maminka v běžné péči o novorozence. Protože vatové tyčinky používáte ve velmi citlivých oblastech, jako jsou oči a uši (a to nejen vaše, ale i vašeho dítěte), měly by být vyrobeny z kvalitních materiálů, nerozmotávat se a nepouštět chloupky. Všechny tyto faktory splňují tyčinky BEL, které seženete hned ve třech různých variantách.

BEL Cosmetic, tyčinky jsou k životnímu prostředí ohleduplné vatové tyčinky. Neobsahují žádné plasty a jsou vyrobené z biologicky odbouratelného mikrovlákna. Plastovou tyčinku nahradila papírová, která je zároveň pevná a odolná.


Jak testerkám vyhovovaly Bel premium peelingové vlhčené tampony?

636ccc90a91c1obrazek.png

636cce4b2b45dobrazek.pngPeelingové tampony hezky voní a dobře odlíčí make up i odumřelé buňky.

636cce4f96353obrazek.pngVelice příjemná záležitost. Peeling v tamponu dobře drží, neodděluje se. Pěkně plet namasíruje a lepe a hlouběji vyčistí.

636cce5277807obrazek.pngVlhčené tampony pro mě příjemná novinka. Dlouho sem hledala něco podobného. Pěkně vyčistí a také promasíruje obličej. Určitě zařadím do nákupního košíku.

636cce5518359obrazek.pngVyzkoušela jsem poprvé a měla jsem obavu z podráždění pokožky (Mám dost citlivou pleť se sklonem k červenání), ale byla jsem mile překvapena. Pleť byla vyčištěná, příjemná na dotek a nijak nezčervenala. Doporučuji.

636cce57a93f5obrazek.pngJsem spokojená, Bel premium peelingové vlhčené tampony mi vyhovují.

636cce5a9a266obrazek.pngPříjemná vůně, po vyčištění pleť příjemně svěží, čistá, moc fajn výrobek.

636cce5dc7ed7obrazek.pngSuper na cesty, rychle jsem se odlíčila a příjemně tampony voní.

636cce60b11b8obrazek.pngTampony mi vyhovovaly, odstranily nečistoty důkladně a šetrně, příjemná vůně.

636cce63b871eobrazek.pngPoužila jsem je zatím jen 2x, protože při častějším peelingu, mám podrážděnou pokožku, ale jinak jsou dobré. Mají odstraňovat odumřelé buňky, což myslím, že splňují, protože po použití byla pleť hladká a svěží.

636cce6649bd2obrazek.pngBel premium vlhké odličovací ubrousky, napište nám vaše hodnocení.

636cce68f1922obrazek.pngKrásně odličují.

636cce6b96466obrazek.pngUbrousky pěkně odlíčí všechny nečistoty a nedráždí pokožku.

636cce6e2b4f4obrazek.pngDobré řešení na cesty, do kabelky a na cesty na rychle odlíčení.

636cce712c7cbobrazek.pngUbrousky krásně a jemně voní. Měla sem trochu problém s odlíčením řasenky, ale jinak super.

636cce73e83f4obrazek.pngVyzkoušela jsem poprvé a byla jsem příjemně překvapená. Doporučuji.

636cce769dfe2obrazek.pngPříjemná vůně, oceňuji že s nimi lze dobře odstranit i voděodolný make-up, fungují, jak mají.

636cce792bd46obrazek.pngVelmi praktické, odlíčení s nimi je hračka, menší balení, což je skvělé na cesty.

636cce7b9dcedobrazek.pngOdličovací ubrousky známe a kupujeme již delší dobu, jsem s nimi spokojená hlavně dcera na odličování očí a obličeje.

636cce7e5178aobrazek.pngUbrousky jsou skvělé, jsou alternativou 2 v 1. Jsou dost jemné, dost velké, dost vlhké, nedřou a vyčistí pleť, krk i dekolt. Po použití byla pleť hladká, jemná a i čistá.

Děkujeme testerkám za jejich recenze, jsme rádi, že jim produkty BEL pro odlíčení vyhovovaly.

Více o produktech Bel najdete na www.lekarnahartmann.cz

Naše články:


 
 

Reklama