Na jaře probíhalo na našich stránkách zajímavé téma, které ocenily zejména maminky. Zaměřili jsme se na téma výživy malých dětí a problémy, které jsou s tím spojené – řada maminek řeší ublinkávání, nadýmání či koliku. Proto jsme maminkám představili speciální mléka z řady Hami Citlivé bříško a vybrali jsme skupinu maminek, která mohla mléka otestovat se svými dětmi.

hami

Jak testování dopadlo?

Celkem 50 maminek získalo různá mléka z řady Hami Citlivé bříško – každá z vybraných čtenářek si mohla vybrat mléko dle svého výběru. V závěru nám maminky vyplnily dotazník s tím, jak byly s mlékem spokojené a jak by je zhodnotily. Jak to dopadlo?

Na nejdůležitější otázku Zmírnil se problém, se kterým se Vaše miminko potýkalo? Ulevilo se Vašemu miminku od mírných zažívacích potíží? Odpověděla skupina 92 % maminek pozitivně. Naše testování tedy dopadlo výborně.

Pokud maminky hodnotily, jak mléko dítěti chutnalo, tak 46 % maminek odpovědělo, že dítěti mléko chutnalo hned a 22 % maminek označilo možnost: „Ze začátku se netvářilo nadšeně, ale pak mu chutnalo“. Dá se tedy říci, že 68 % dětem mléka chutnala.

Proč by doporučily maminky mléka z řady Hami Citlivé bříško ostatním maminkám? Zde uvádíme některé z reakcí:

Columbo
Mému dítěti prospělo, tak prospěje i jiným

Danca26
Ano, myslím, že si ho každý musí na svém mrněti vyzkoušet, ale určitě problém zmírňuje.

darrrina
Ano, doporučila... nám pomohlo a hlavně je za rozumnou cenu.

diplopeta
Určitě ano, naše problémy ustoupily, jsme spokojenější

free
Určitě, pokud může pomoci, proč trápit dítě i sebe.

bubla
Našim problémem byly prdíky, nafouklé bříško a věčný pláč. Hlavně v noci. Četla jsem pozorně složení mléka, myslím, že je dobré, problémy se opravdu zlepšily.

hiki123
Ano, je dobré, že Hami nabízí možnost vyzkoušení, je těžké, když má maminka miminko s bolavým bříškem a musí koupit různé mléčka, aby vyzkoušela, které je to nejlepší.

jithule
Určitě doporučuji všem maminkám, ať už řeší tento problém, či ne. Mléko je výborné a miminka se cítí určitě skvěle. Nám to moc pomohlo. Dcera má dvojčátka, a to si dovedete představit, co je s nimi práce. Také dvojčátka ublinkávala a dost jim to pomohlo, a nejenom dvojčatům, ale i mamince, která má o starost méně. Děkuji za možnost testování.

Více o řadě Hami Citlivé bříško najdete na www.klub-maminek.cz/citlive-brisko

Mléka Hami jsou doporučená Českou pediatrickou společností www.klub-maminek.cz/doporucuje-ceska-pediatricka-spolecnost  a zároveň se těší skvělým zkušenostem ze strany maminek. Přečtěte si o nich zde /www.klub-maminek.cz/hodnoceni-mleka.

„dle platné legislativy se nevztahuje na počáteční mléka Hami 1“ Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další info na obalech a webových stránkách. Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro zvláštní lékařské účely.

Reklama