646605c047393obrazek.jpg

O tom, jak nové kaše chutnají se přesvědčilo 20 vybraných testerek, kterým jsme obě varianty novinek zaslali. Do testování se zapojila i naše redakce a také naše spřátelené influencerky. Rádi se s vámi podělíme o to, jak byly testerky s novými Premium ovesnými kašemi Dr. Oetker spokojené.

Nové Premium ovesné kaše rozšiřují už zaběhnutý a oblíbený sortiment kaší Dr. Oetker, ve kterém si každý spotřebitel určitě najde tu svojí. Objevte ovesné kaše nejoblíbenějších příchutí s vysokým obsahem celozrnných ovesných vloček. Premium ovesné kaše jsou nejen lahodné, ale navíc jsou zdrojem hořčíku a vlákniny.

Jak redakce, tak 20 našich testerek měly možnost testovat tyto dvě chutné novinky:

Premium kaše Belgická čokoláda a kakaové boby, která je zdrojem hořčíku a vlákniny

Obsahuje:

  • 67 % celozrnných ovesných vloček
  • pravou belgickou čokoládu
  • syrovátku a kakaové boby, které jsou považovány za SUPERPOTRAVINU      
  • nízký obsah soli a cukru

Druhou novinkou je Premium Ovesná kaše Brusinky, magnézium & inulin, jež doplní tělu hořčík a vlákninu.

Obsahuje:

  • 74 % celozrnných ovesných vloček
  • mrazem sušené brusinky
  • syrovátku a zdraví prospěšný inulin
  • nízký obsah soli a cukru
  • vlákninu, magnézium a bílkoviny

Jak chutnala testerkám Premium kaše Belgická čokoláda a kakaové boby? Přečtete si jejich recenze!

646603af4c9baobrazek.jpg

646604ba20940obrazek.jpgČokoládovou kaši bych si nikdy nekoupila, až do chvíle, než jsem zkusila Premium kaši Belgická čokoláda, překvapila mě chuť, která nebyla umělá jako u ostatních instantních kaší, naopak chutná po lahodné čokoládě, kaše není přeslazená, složení je vyhovující, neobsahuje zbytečnosti. S kaší jsem spokojená, chuťově je moc dobrá, její příprava je velice rychlá a jako zdravá svačinka zasytí. Můžu jenom doporučit.

646604ccb18b9obrazek.jpgVynikající, super složení, zasytila až do oběda.

646604f78b5f4obrazek.jpgPremium kaše Belgická čokoláda a kakaové boby mi chutnala více než kaše s brusinkami. Kaši s čokoládou jsem ochutnávala jako druhou a místo vody jsem ji zalila vroucím mlékem. Byla alespoň pro mě podstatně chutnější. Potěšilo mě, že kaše obsahuje hořčík.

646604fa9332fobrazek.jpgKaše Premium kaše Belgická čokoláda a kakaové boby je výborná. Má dokonalou konzistenci, velice příjemnou chuť poctivé čokolády a kakaa. Báječná snídaně, která mě ráno doslova pohladila a nasytila na celé dopoledne. Oceňuji i složení, které splňuje všechny požadavky zdravé výživy, nezatíží zažívání a současně je plnohodnotnou snídaní či svačinou.

64660505b96b2obrazek.jpgPremium kaše Belgická čokoláda a kakaové boby je velmi dobrá kaše a i když je tam čokoláda tak je i překvapivě svěží. Co je na ní však doslova dokonalé, je to křupnutí kakaových bobů. Vyloženě čekáte, kdy to opět přijde. Nicméně jakmile si přečtete, že v ovesné kaši je belgická čokoláda, čekáte sladkou až opojnou chuť, na níž jste zvyklí z tabulky čokolády nebo vyhlášených belgických pralinek. Tady jsem spíše měla pocit chuti vlašských ořechů.

6466050871045obrazek.jpgTato ovesná kaše mi chutnala moc, protože čokoládu miluju a belgickou obzvlášť. Kaše krásně po zalití vařící vodou zhoustla. Jemná chuť belgické čokolády neměla chybu. Navíc je tato kaše obohacena o kakaové boby a syrovátku. Takže za mě dokonalá snídaně. Já osobně jsem si přidala do kaše ještě čerstvé ovoce - plátky jahody a pár kanadských borůvek. Je to dokonalá snídaně pro dobrý začátek dne.

6466050ddb891obrazek.jpgČokoláda byla opravdu výborná, akorát kakaové boby byly na skus docela tvrdé a po rozkousnutí chutnají trochu hořce. Čokoládová kaše celkově je sladká tak akorát a oceňuji nižší obsah cukru.

64660510d49cbobrazek.jpgTato kaše byla velmi chutná, bála jsem se, aby nebyla například moc sladká a chuť mě příjemně překvapila. Kaše mě zasytila na celé dopoledne, což od takové kaše očekávám. Byla výborná!

6466051583af0obrazek.jpgKaše má jemnou, vyváženou chuť. Není přeslazená ani přesolená na rozdíl od jiných instantních kaší. Osobně bych nepotřebovala, aby v kaši byly i kakaové boby, které trochu křupaly, mám raději hladké jemné kaše, ale i tak hodnotím chuť velmi kladně. Zkoušela jsem zalít jak horkou vodou dle návodu, tak i horkým mlékem a paradoxně v chuti nebyl nějak výrazný rozdíl.

646605181716cobrazek.jpgPřiznám se, že čokoládová kaše nebyla první, po které jsem sáhla. Ale testující dobrovolníci si libovali, tak jsem musela taky ochutnat. Je opravdu čokoládová a není moc přeslazená, jen by mi víc chutnala studená. Druhé balení mi bylo zabaveno ve prospěch dětí školou povinných :-)

6466051b09b95obrazek.jpgSkvělá chuť, není přeslazená, nadšená byla hlavně dcera, která miluje čokoládu. Oceňuji rychlou přípravu, hodí se mi jako zdravá svačinka do práce, super konzistence.

6466051d8b706obrazek.jpgPremium kaše Belgická čokoláda a kakaové boby mi chutnala. Očekávala jsem takovou chuť, ale překvapilo mě, že není přeslazená a křupavé kakaové boby daly celé kaši jiný rozměr.

64660520c0f23obrazek.jpgUrčitě byla, po této jsem sáhla jako první. Promnutím balíčku zjistíte, že opravdu má v sobě velké kusy křupavé čokolády, byla výborná, plná chuť, zasytí a báječně křupe.

64660523690c9obrazek.jpgChutnala mi moc. Spíše hořké chuti, ale to mě vyhovuje. Pro někoho se může zdát málo sladká. Ale já jsem ani nepřislazovala.

646605260da7aobrazek.jpgKaše mi chutnala, kakaové boby příjemně křupaly, také mi chutnala pravá belgická čokoláda. Složení bylo optimální a velmi jsem ocenila nízký obsah soli a cukru.

64660528a9eb8obrazek.jpgMusím se přiznat, že čokoládová kaše mi chutnala míň než ta brusinková. Kaše chutná opravdu jako hořká belgická čokoláda, ale překáželi mi v ní hořké kousky kakaových bobů. Chutnala mi nejvíc s banánem. Místo kakaových bobů bych v kaší uvítala spíš oříšky (mandle nebo lískovce...).

Jak chutnala testerkám Premium Ovesná kaše Brusinky, magnézium & inulin? Přečtete si jejich recenze!

646603cd6be40obrazek.jpg

6466054aaddc1obrazek.jpgTato kaše mi chutnala o něco méně, Belgická čokoláda byla chutnější. Ale opět můžu doporučit, hlavně těm, co mají raději ovocné příchutě. Kaše není přeslazená, porce v sáčku je dostačující, zasytí, je rychlá na přípravu a složení mi přijde fajn. Můžu také doporučit.

6466054ec4bafobrazek.jpgTato kaše je také vynikající, super složení, zasytila až do oběda.

646605521cf09obrazek.jpgPremium Ovesná kaše Brusinky, magnézium & inulin mi chutnala méně. Brusinky mám velmi ráda, možná kaše s mlékem by byla chutnější. I tak nebyla špatná. Menší obsah cukru mi také vyhovuje a také že obsahuje syrovátku.

64660554878f0obrazek.jpgPremium Ovesná kaše Brusinky, magnézium & inulin mi také moc chutnala, chuť brusinek byla osvěžující a uspokojila moji chuť na sladké. Díky magnéziu, které je v í obsažené mi pomohla bojovat se stresem a únavou a když jsem jí posnídala, byla jsem celé dopoledne plná energie, necítila jsem hlad ani neměla chuť na nic sladkého.

6466055787b7bobrazek.jpgPremium Ovesná kaše Brusinky, magnézium & inulin je chutná kaše, která zasytí a dodá energii. Chutnala mi příjemná nakyslost a tím i svěžest. Rozhodně se po této kaši budete cítit najedení a osvěžení.

6466055a8843dobrazek.jpgTato ovesná kaše také krásně zhoustla. Kousky brusinek jsou v kaši dost výrazné a velmi chutné. Přiznám se, že tuto kaši jsem si ničím nedochucovala, za mě je perfektní v daném složení brusinky, magnézium a inulin tak jak je vyrobena.

6466055d209beobrazek.jpgBrusinky mám velmi ráda, mohlo by jich být v kaši trochu více. Tato kaše byla oproti čokoládové trochu kyselejší, ale alespoň neobsahuje tolik přidaného cukru, což je určitě lepší než přeslazená chuť.

64660560283f6obrazek.jpgMiluji letní chutě a ovoce, takže tato kaše za mě byla perfektní. Její chuť je osvěžující ?? určitě si kaši koupím i do budoucna, je jedinečná a výborná.

6466056278e50obrazek.jpgBrusinková kaše byla opět chuťově na dnešní poměry mírná, vyvážená, lehce nakyslá po brusinkách. Čokoládová mi sice chutnala více, ale to je o osobních chuťových preferencích. Přesto bych tuto kaši rozhodně doporučila.

64660565eae2fobrazek.jpgBrusinková kaše je opravdu moc dobrá, žádná syntetická pachuť jak u práškových kaší někdy bývá. Cítila jsem se docela najezená :-) Taky není přeslazená. Když budu kupovat kaše na kempování a podobné akce, zvolím tuto kaši.

64660568b54f4obrazek.jpgChutnala mi také, brusinky mi v jídle nevadí. Kaše nejsou tak sladké, a to mi moc vyhovuje. Složení je v pořádku.

6466056b4abffobrazek.jpgKaše s brusinkou má příjemnou navinulou plnou chuť, velké kusy, křupe v puse, zasytí. Je opravdu výborná a má skvěle vyváženou chuť.

6466056dc8faaobrazek.jpgTato kaše mi chutnala asi ještě o něco více než čokoládová. Byla lehčí a brusinky byly příjemně osvěžující, opět kladně hodnotím nízký obsah soli a cukru.

64660570b576dobrazek.jpgPremium Ovesná kaše Brusinky, magnézium & inulin mě svou chutí překvapila, nebyla ani kyselá, ani sladká a moc jsem si ji oblíbila. Další plus je její složení s magnéziem a inulinem.
Výborná ovocná alternativa, vyváženě sladká a lahodná.

64660573786ebobrazek.jpgZ brusinkové kaše jsem byla nadšená. Chuť je svěží, ovocná a přiměřeně sladká. Oceňuji zvýšený obsah magnezia a vlákniny v kaši. Když si ji dám ráno po tréningu k snídani mám pocit, že jsem pro sebe udělala mnohem víc než kdybych si dala jakoukoliv jinou kaši.

razitko.gif

Máme radost, že testerky byly velmi spokojené a obě testované kaše Dr. Oetker Premium jim velmi chutnaly. Náše redakční test si můžete přečíst v tomto článku:

646603ea254f2obrazek.jpg