Snad každá žena chce být krásná. S nádherně obarvenými vlasy, navíc ještě krok před nejnovějšími módními trendy, si pak každá bude připadat jako modelka na přehlídkovém mole nebo filmová hvězda na červeném koberci. Nové vlasové barvy Palette Salon Colors od Schwarzkopf inspirované nejnovějšími trendy z přehlídkových mol Paříže, Říma i Londýna, Vám umožní získat intenzivní a okouzlující módní odstíny, a to v pohodlí Vašeho domova. Do vývoje nových vlasových barev Palette Salon Colors se zapojili profesionální koloristé, díky kterým se teď každá žena může cítit jako hvězda.

palette

Patnáct nových odstínů Palette Salon Colors navržených koloristy bylo zkombinováno z fondu více než stovky pigmentů. Řada čerpá z mnohaletých zkušeností módních koloristů a slibuje dlouhotrvající a precizní barevný výsledek. Vysoce účinná receptura barvy zaručuje její vysokou intenzitu, okouzlující lesk a perfektní krytí šedin.

Pět z Vás NOVINKU Palette Salon Colors od Schwarzkopf vyzkoušelo. Článek s výzvou k testování si můžete přečíst ZDE . Které ze čtenářek se zapojily do testování se dozvíte ZDE. Jak byly výherkyně s touto novinkou spokojené? Která si připadala jako filmová hvězda? Přečtěte si zkušenosti testujících čtenářek.

Dobrý den, s barvou na vlasy Palette Salon Colors 5-6 Světle hnědá čokoláda jsem velmi spokojena. Její nanášení šlo dokonale bez sebemenších nepříjemností. Mám nádherně obarvené vlasy, barva je hodně intenzivní a vlasy se krásně lesknou. Barva dobře kryje šediny. Z barvy jsem nadšená, nemám k ní žádnou výtku. Určitě si ji budu kupovat i budoucnu a stane se mou oblíbenou barvou na vlasy.

palette

S pozdravem a přáním krásného dne

Kristulka

Dobrý den, nejprve chci poděkovat za možnost vyzkoušet nové barvy Palette.

Ráda zkouším nové barvy různých značek. Už jsem jich vyzkoušela mnoho a opravdu nejsou všechny stejné.

Palette SALON COLORS (mahagonově fialový). Velice krásná barva. Tuto barvu jsem ještě od jiných výrobců neviděla. Výsledek perfektní. Krásný lesk.

Co se týče konzistence. Řekla bych, že stejná jako jiné barvy. Nanášení snadné také stejné jako jiné barvy. Množství vyhovující. Jedno balení barvy krásně vyšlo i na delší vlasy. Což je super. Většinou musím kupovat balení 2. Rozdíl, který byl vypozorován - hůře se odstraňuje z kůže. Jde to velmi spatně.Takže pozor :-). Chválím konečnou fázi -balzám. Ten je výborný. Vlasy jsou po obarvení krásné.

 Celkový dojem z barvy? Je super mohu jen doporučit.

 Děkuji a s pozdravem Nora Dynybylová

Dobrý den, děkuji za výhru testování Palette Salon Colors.
S barvou jsem byla spokojená a určitě bych ji doporučila čtenářkám na Ženě-in.
Barvu jsem bez problému nanesla a dokonce mi i docela voněla. Po nanesení jsem nějak nevnímala, že mám barvu na hlavě. Nedráždila mou citlivou pokožku,což se mi u některých barev stávalo. V mých 37 letech mám už pár šedin. A ty, barva v pohodě obarvila. S výsledkem jsem byla spokojená. Vlasy byly krásně lesklé. Jen barva nebyla modročerná, spíše jen černá.
Kdybych měla tuhle barvu oznámkovat jako ve škole, přiřadila bych známku 2.
S pozdravem čtenářka Jitulinka

Dobrý den, nabídka vyzkoušet Palette Salon Colors mne potěšila. Vybrala jsem si barvu, která, jak jsem doufala, bude co nejbližší mé přirozené barvě. Šlo mi o to, aby zmizely bílé pramínky, ale nikdo přitom nepoznal, že jsem si vlasy nabarvila. V tomto směru barva téměř splnila má očekávání. „Téměř“ z toho důvodu, že moje přirozená barva vlasů po obarvení mírně ztmavla, zatímco bílé pramínky mají světlejší odstín hnědé. Při velmi pozorném zkoumání je to vidět, ale do neví, co hledat, nevšimne si toho. Vlasy vypadají přirozeně, nikdo ještě nezaregistroval, že jsem si je obarvila, takže v tomto směru velká spokojenost.

Protože jsem si vlasy nebarvila pár let a nemám tudíž potřebnou praxi a zručnost, ocenila bych lepší, podrobnější návod, jak s barvou pracovat. Tuto nevýhodu lehce zmírnila aplikační lahvička, se kterou bylo barvení snazší než kdysi, kdy nebyla součástí barev, které jsem si koupila.

Co mne opravdu potěšilo, bylo to, jak vlasy po umytí vypadaly. Nemyslím teď jen výsledek barvení, ale i kvalitu vlasů. Mám neposlušné vlasy, které i přes použití balzámu elektrizují. Součástí balení Palette Salon Colors je i sáček s balzámem, díky kterému byly moje vlasy konečně poslušné, neelektrizovaly a hezky splývaly dolů.

Nemohu srovnávat s jinými barvami, které jsou v současné době na trhu, ale Palette Salon Colors mne opravdu potěšila a já bych touto cestou ještě jednou chtěla poděkovat za možnost barvu vyzkoušet.

eli.emanuela

A jak dopadlo testování této novinky u redakční spolupracovnice Heleny?

Mám tmavé vlasy s větším množstvím šedin. Proto jsem si vybrala Palette Salon Colors 3-0 Tmavě hnědý. Barva se dobře nanášela a hlavně nečpěla, jak se u některých barev stává. Prakticky jsem nevěděla, že mám nějakou barvu na hlavě. Když jsem barvu smyla a dala si pečující balzám, příjemně voněl. S výsledným efektem jsem byla moc spokojená. Vlasy mám pěkně rovnoměrně obarvené, zakryté všechny šediny, jsou úžasně lesklé - krásně vyživené. Konečnou péči moc chválím.

S barvou Palette Salon Colors jsem naprosto spokojená a mohu všem ženám jen doporučit.

Helena

Více se o barvách na vlasy Palette Salon Colors od Schwarzkopf se dozvíte v tomto článku, kde si také můžete prohlédnout barevnou škálu odstínů!

Reklama