PaletteIn jsou aktuálně hnědé odstíny, proto jsme pro vás připravili testování! Jaké barvy otestovaly naše vybrané čtenářky? Značka Palette přináší tak pro brunetky zbrusu novou kolekci Palette Deluxe Shimmering Browns, tak se testování týkalo právě těchto odstínů.

Řada Palette Deluxe se sedmi vyživujícími oleji obsahuje exotický marulový, arganový, sezamový, mandlový a olivový olej i oleje z jader meruněk a makadamových ořechů. O vlasy pečuje na povrchu i uvnitř a zejména dlouhé kadeře proměňuje ve zdravě vypadající vlasy se sytými barevnými odstíny. Každý pramen je na dotek jemnější a poddanější a vlasy se snadno rozčesávají a upravují. Nová kolekce Shimmering Browns dodá Vašim vlasům dlouhotrvající vzhled brunetky, v němž zazáříte jako hollywoodská hvězda.

Nová kolekce hnědých odstínů Palette Deluxe zahrnuje tři oslňující odstíny:

  • Oslnivě hnědý
  • Třpytivě bronzový
  • Zářivě hnědý

Palette

Barvy testovaly tři naše čtenářky a jedna spolupracovnice redakce - Helena. Jaké jsou jejich zkušenosti?

Dobrý den.
Barvím si vlasy už několik let, doteď jsem používala světlé odstíny - světle popelavá blond. Neměla jsem odvahu zvolit tmavší odstín. Ale je léto a to je nejlepší doba na změnu, a proto jsem dlouho neváhala a zapojila se do vaší testovací soutěže.
Vyhrála jsem na otestování barvu na vlasy Palette Deluxe Shimmering Browns.
Byla jsem příjemně překvapená - vlasy jsou krásně lesklé a vypadají zdravě.
Jsem nadšená i ze způsobu aplikace, je jednoduchá díky aplikační lahvičce.
Jsem s barvou velmi spokojená a určitě u ní nějakou dobu zůstanu.
Přeji hezké léto. Jana

Dobrý den, moc děkuji za výhru. Vyzkoušela jsem pallete oslnivě hnědý a musím říci, že je úžasný. Nejen že krásně překryl šediny, ale mé vlasy dostaly zajímavý lesk a barva je sjednocená, nejsou vidět odrostlě vlasy.
Původní barvu jsem měla světlejší, proto mi tato barva krásně chytla a sjednotila. Po dalším umytí se vůbec nevymívá.
Mám pocit, že vlasy jsou hebší a lesklejší. Vřele doporučuji barvu PALETTE DELUXE. JSEM MOC RÁDA,ŽE JSEM JI MOHLA VYZKOUŠET.
Přeji krásný den DANA L.

Testování Palette Deluxe Shimmering Browns - oslnivě hnědý:
Barvím si vlasy na hnědé, až tmavě hnědé odstíny. Palette znám a tyto novinky mne jen utvrdily v dobré zkušenosti. Barva dobře kryla šediny, dobře se nanášela, snadný postup barvení. Vlasy po nabarvení vypadaly velmi dobře - byly lesklé a krásně prozářené. Barvu můžu doporučit.
Helena, spolupracovník redakce Žena-in

O barvách Palette jsme psali:

Reklama