Mnoho mužů trpících lupy má zároveň mastné a zplihlé vlasy. Potřebují šampon, který bojuje najednou proti mastnotě i lupům a který jejich vlasy zanechá lesklé a zdravé. Novinka Schauma Anti-Dandruff Lemongrass od Schwarzkopf si poradí s oběma problémy. Díky spolupráci se značkou Schauma jsme pro vás připravili testování – vybrané čtenářky získaly NOVINKU pro muže šamponu proti lupům Schauma Anti-Dandruff Lemongras a mohly je otestovat. Do testování se zapojila pánská část rodin našich čtenářek? Jak toto testování dopadlo se dozvíte ve článku.

Schauma

Dobrý den,

Předem vám děkuji za možnost testovat Schauma  Anti-Dandruff Lemongrass proti lupům. Mám 16-ti letého syna a neustále bojujeme s mastícími se vlasy. Hlavu si musí mít každý den, ale stejně k večeru vypadá, jak zmoklá slepice L. Mastné vlasy a mnoho lupů. Vyzkoušela jsem již šampony na mastné vlasy od různých značek, ale přijde mi, že moc nezabírají. Zabírá jeden, ale je z lékárny a hodně finančně náročný. Syn používal šampon každý den, vlasy měl viditelně objemnější a vysušenější. Po pár dnech ubylo i lupů. Po 14 dnes si vyzkoušel mýt hlavu i obden, druhý den k večeru měl vlasy již trochu mastné, ale i to se dalo zvládnout. Takže tento šampon kupujeme dále, protože se maximálně osvědčil a mému synovi dodal alespoň trochu sebevědomý, protože mastná hlava ho moc trápila.

Děkuji vám za tak skvělé soutěže a příležitosti vyzkoušet něco nového. Vaše věrná čtenářka Laďka.

Hezký den, ráda jsem se zapojila do testovací soutěže o šampon na vlasy proti lupům a mastným vlasů Schauma pro muže. Mám partnera, který je velký sportovec, každý den jezdí do práce na kole, lyžuje, hraje fotbal a s tím jsou spojené i jeho problémy. Díky helmě na hlavě má vlasy každý den propocené a mastné, také se mu dělají hodně lupy. Šamponem Schauma proti lupů pro muže si myje vlasy cca 1 měsíc a výsledek je skvělý. Partner má vlasy nadýchané, lesklé, ale ne mastné a to je nejdůležitější. I lupů má podstatně méně, někdy dokonce žádné.  Moc si chválí svěžest šamponu. Tento šampon budu určitě kupovat i nadále, protože opravdu funduje. Musím, přiznat, že jsem šampon použila i já a byla jsem také spokojená. Takže si myslím, že není jen pro muže, ale i pro ženy, které mají mastnější pokožku. Já používám šampon na barvené vlasy, ale občas to prostřídám s tímto šamponem a moc mi to vyhovuje. Jana

Schauma  Anti-Dandruff Lemongrass

Receptura s obsahem pyrithion zinku odstraňuje lupy už po prvním použití a složka z citronové trávy revitalizuje vlasy i pokožku hlavy a dodává jim svěžest až na 48 hodin.

SchaumaPokožka se přirozeně zbavuje starých odumřelých buněk, čímž se průběžně obnovuje a regeneruje. Tento proces probíhá zhruba každé čtyři týdny. Někdy se ale může stát, že k obnově pokožky dochází častěji. Odumřelé buňky se díky tomu shlukují do viditelných šupinek - lupů. Mastné lupy postihují zejména lidi s mastnou pokožkou hlavy, což se týká především mužů. Jejich mazové žlázy jsou produktivnější než u žen. To znamená, že v takových případech muži potřebují přípravek vlasové péče, který bude spolehlivě účinkovat proti mastným vlasům a lupům zároveň.

Nový šampon Schauma Anti-Dandruff Lemongrass proti tomuto problému úspěšně bojuje na dvou frontách. Důkladně čistí vlasy i vlasovou pokožku a odstraňuje přebytečný maz, a zároveň už od prvního použití brání tvorbě lupů. Složení s obsahem pyrithion zinku a citronové trávy si účinně poradí s lupy a zabrání jejich výskytu až na 6 týdnů. Pyrithion zinkuje v oblasti vlasové péče známý svou vysokou účinností v boji proti lupům a citronová tráva je ceněná pro svůj povzbuzující účinek a osvěžující vůni.

Šampon vlasy i pokožku hlavy při mytí osvěží, revitalizuje a zanechá je svěží a čisté až na 48 hodin. Stačí ho jemně vmasírovat do vlhkých vlasů, nechat krátce působit a poté důkladně opláchnout vodou. Receptura neobsahuje žádné silikonové oleje, vlasy nezatěžuje a stejně jako ostatní produkty značky Schauma obsahuje intenzivně pečující proteiny, které při mytí vlasy regenerují a pečují o ně od kořínků až po konečky. Nový šampon Schauma Anti-Dandruff Lemongrass je dermatologicky testovaný.

Portfolio Schauma Anti-Dandruff Lemongrass:

  • Šampon Schauma Anti-Dandruff Lemongrass, 250 ml – DMOC 44,60 Kč
  • Šampon Schauma Anti-Dandruff Lemongrass, 400 ml – DMOC 59,65 Kč

 

 

Reklama