Portfolio bioproduktů HARTMANN se před časem rozrostlo o produkty dámské hygieny Ria Organic. Tampóny zaručují nejvyšší kvalitu použitých materiálů – biobavlna se pěstuje v ekologickém zemědělství bez použití chemických hnojiv, pesticidů, herbicidů a dalších nepřirozených zásahů. Výroba podléhá nejpřísnějším nárokům, jejichž dodržovaní se dlouhodobě kontroluje.

OI000441.jpg

Díky použití biobavlny jsou tampóny Ria Organic mimořádně šetrné k ženskému tělu i životnímu prostředí. Dokonce i šňůrka je vyrobena ze 100% biobavlny. Produkty ani materiály se netestují na zvířatech. Žádný z materiálů, který se při výrobě produktu používá, není živočišného původu. Při výrobě běžných tampónů se jako jeden z procesních materiálů používá živočišný lůj, u Ria Organic tampónů se nahrazuje alternativou neživočišného původu. Ria Organic tampony jsou tedy vhodné i pro vegany.

Tampóny Ria Organic se vyrábějí ve dvou variantách savosti: NORMAL a SUPER.
5f8442997812bobrazek.png

Balíček BIO produktů od HARTMANN-RICO v hodnocení našich čtenářek

Gabriela Š.

S produkty jsem byla velice spokojená. Jako první mě oslovila šetrnost k životnímu prostředí, jelikož  jsou vyrobeny ze 100% bio bavlny pocházející z certifikovaného ekologického zemědělství.

Co se týče materiálu, je velice šetrný k pokožce. Oproti klasickým produktům nedráždí a je velice příjemný. Odličovací tampony při použití drží tvar a netřepí se, dobře absorbují nečistoty a dobře se s nimi pracuje. Celkově všechny produkty hodnotím kladně, jediné mínus je vyšší cena, která ale k přírodním produktům patří.

Renata B.

Děkuji za možnost testování Ria Organic tamponů Normal a Super. Jsem s nimi velmi spokojená a jsem ráda, že se jedná o produkty šetrné k přírodě. To samé mohu říci o odličovacích tampónech a o tyčinkách pro čištění uší. Myslím, že si je budu kupovat nadále a budu je používat.

Iva B.
OI000459.jpg

Ria Organic tampony Normal a Super - skvělá eko alternativa tamponů, jsou pohodlné, vůbec je necítím, snadné vytahování a zavádění, dlouhá výdrž. Používala jsem i jiné značky, ale tyhle jsou mi příjemnější. Cenově na mě trochu dražší, ale pokud budou v akci, ráda se k nim vrátím. Bel nature odličovací polštářky jsou šetrné k pleti, netrhají se, dobře sají, přírodní složení ze 100% bavlny je bezva. Cenově super, určitě si je sama koupím. Vatové tyčinky do uší mi byly příjemně tvrdé, díky tomu se nelámou a netrhají, vata dobře drží a jsou eko! Jsou v praktické krabičce.

Marie K.

Snažím se kupovat si přípravky a věci, které jsou recyklovatelné nebo bio. Proto jsem ráda, že jste mě vybrali pro testování nových tamponů Ria. Jsou příjemné, mají hezké obaly a navíc jsou v biokvalitě. Používám i slipové vložky, ale když mám menstruaci, sáhnu po tamponech, jsou pro mě jistotou. Tyto Ria Organic ráda doporučím dál, líbí se mi a jsem s nimi spokojená.

Jana P.
OI000469-1-.jpg

Milá Ženo-in,
chtěla bych ti poděkovat za výhru. Zní to asi neuvěřitelně, ale je to moje první výhra, pokud nepočítám občas zakoupený los pod nátlakem osoby za poštovní přepážkou. Výhra mi udělala opravdu radost, produkty od Bel nature totiž sama používám. Odličovací tampony jsou pevné a zároveň jemné. Čistící vatové tyčinky používá celá naše rodina a díky jejich praktickému a vkusnému balení mají své čestné místo v naší koupelně.

Monika B.

Děkuji za možnost vyzkoušet balíček produktů HARTMANN RICO, tato výhra na žena-in.cz mě velmi potěšila. Vatové podušky - polštářky na odličování používám s dcerami, které taky pečují o svou pleť. Polštářky Bel nature jsou velmi jemné, na odlíčení mi stačí pouze 1 polštářek, nemusím jich používat více, jako u jiných produktů.

Bel nature tyčinky jsou také velmi jemné, velice příjemné na používání. Oproti jiným produktům jsou v uších velice příjemné, dá se říci komfortní.

Tampony Ria Organic Super a Normal používají mé dcery (15 a 19 let), kterým velmi vyhovuje velikost i jejich kvalita. Obzvláště u mladší dcery jsem ráda, že tampony chválí a nedělají jí žádné potíže se zaváděním.

Také oceňujeme šetrnost k životnímu prostředí, což je v dnešní době velmi důležité a skvělé. Tyto produkty budeme s dcerami kupovat i nadále a jsme rády, že jsme mohly vše otestovat.

Simona B.

Balíček s tampóny Ria Organic mi udělal radost, protože tampóny používám a tyto nové jsou velmi příjemné. Stejně tak odličovací tampóny, nedřou, krásně odličují a zejména kolem očí jsou pro použití super. Oceňuji biokvalitu, je to benefit, který hned tak nějaký produkt nemá. Za mě je to pozitivní zkušenost.

Blanka L.

Vatové tyčinky - zaujal mě papírový obal, to jsem u tohoto produktu zaznamenala poprvé a moc se mi líbí. Hezký vzhled, příjemný rozměr, dosti velké množství, pohodlné otevírání a vyjmutí. Vlastní tyčinky jsou zcela vyhovující, hlavně bez zápachu. Celkově hodnotím jako lepší průměr v porovnání s konkurencí.

Dámské tampony - nový obal klasického rozměru, tradiční množství a otevírání, v regálu s konkurencí si myslím nebude přehlížen. Oceňuji lehkost vyjmutí z celofánového obalu oproti některé konkurenci. Při používání jsem nezaznamenala nějakou výhodu nebo nevýhodu oproti konkurenci. Celkově hodnotím jako vyšší průměr.

Kosmetické polštářky - klasický rozměr, množství, snad jen silnější materiál obalu, otevírání snadné. Materiál příjemný a funkční, bez zápachu. Ocenila bych větší množství neb rozbalené skladuji ve velkém vertikálním zásobníku. Oproti konkurenci oceňuji, že nemá jakoby slisované okraje, které občas škrábou. Celkově hodnotím jako lepší průměr. Ještě jednou děkuji za testování a ať se daří!

Martina K.
IMG-3545-2.jpg

Děkuji za balíček velice uspokojujících produktů. V balíku mi tedy přišly produkty opravdu velice kvalitní. Tyčinky do uší z materiálu, velice jemné a příjemné, nemusím je držet za nepříjemnou plastovou tyčinku.

Odličovací tampony jsou opravdu jemné, příjemné při odličování. Velice jsem si je oblíbila a doposud nepříjemné odličování se mi stalo příjemnou podvečerní rutinou. Po odličování mám krásný pocit na tváři. Klasické odličovací tampóny mi na obličeji většinou zanechávaly jemné chloupky, nitky.

Co se týče tampónů RIO Organic, tak jsem nesmírně nadšená z jejich zcela přírodního původu. Vzhledem k tomu, že se tato hygienická pomůcka zavádí do ženského těla po dobu téměř jednoho týdne, je dobré vědět, z čeho je produkt vyroben. Přibývá problémů s nevyhovujícími menstruačními pomůckami. Jsem velice ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet totu zcela přírodní řadu. Už ted’ vím, že tuto značku podpořím také v této zcela přírodní řadě.

Jana H.

Moje testování proběhlo v pohodě, všechno jsem vyzkoušela. Jak tampóny, tak odličovací polštářky a čistítka do uší. Všechno chválím a je pro mne důležité, že Ria nabízí produkty v super přírodní kvalitě.

5f96eeb4ad80dobrazek.png

Tampóny jsou k dostání ve vybraných drogeriích a hypermarketech za doporučenou cenu 80 Kč nebo na LEKARNAHARTMANN.CZ
hart.jpg

Čtěte také:

Reklama