Na našich stránkách probíhala krásná soutěž, kde jsme hledali deset čtenářek, které budou moci otestovat přípravek od biokosmetiky Melvita: Tělový peeling z chaluh.

Jaký je Tělový peeling z chaluh od Melvity?

melvitaAplikace tohoto tělového peelingu jednou či dvakrát týdně pomůže pokožce znovu získat svoji jemnost a pevnost, a optimalizuje účinnost zeštíhlujících tělových produktů z řady Algascience.

Přírodní exfoliační přísada (křemík) eliminuje mrtvé buňky, stimuluje mikro-oběh a zjemňuje strukturu pleti. Také zachovává hydrolipidický povlak pokožky (který chrání proti dehydrataci). Mořské řasy laminaria a fucus vesiculosus zanechávají na pokožce energizující minerály a stopové prvky. Zpevňuje pokožku, je jemně pěnivý.

Oslovili jsme výherkyně s tím, aby nám napsaly, jak byly s tímto kvalitním produktem spokojeny. Jak testování dopadlo? Přečtěte si výpovědi čtenářek, které testovaly Tělový peeling z chaluh.

Dobrý den, děkuji Vám za možnost vyzkoušet si Tělový peeling od Melvity. Jsem s ním velice spokojena a určitě by jsem ho odporučila i dál. Výhru jsem obdržela 18. 4. 2011 a v ten den jsem ho hned vyskoušela. Vúně je příjemná, nevtíravá. Po nanesení na pokožku se vytvořila jemná pěna. No a potom sem jen obrušovala a obrušovala.
Pokožka hned na poprvé byla na dotek mnohem jemnější ( mám totiž na pokožce takové pupínky, s kterými se prý nedá nic dělat - podle kožařky), což ocenil i manžel. No a odvtedy se nemusím ani tolik mazat. Předtím jsem se mohla natírat i 4 x denne, i tak má pokožka byla suchá - těd fakt stačí 1 x denne.
Tělový peeling mi zpříjemnil život. Moja pokožka, s kterou se prý nedá nic dělat, je odtěd jemnejší, hydratovanejší a krásnejší.
Děkuji Vám i Melvite. Táto kosmetika mě zaujala a určitě budu chtít vyskoušet i další produkty.

S pozdravem a přáním hezkého dne, čarodějka Petra Fúziková (diplopeta)

Dobrý den,telový peeling jsem získala v pořádku.
Vůně je jemna a přijemná. V prvním momentě byl pocit suché pleti, ale pak se to upravilo a pleť po vyčištění zůstava jemná a vláčná.
Ještě jednou děkuji.

Přeji krásny víkend, Vojteková Marta

Dobrý den,s výhrou jsem velice spokojena. Tělový peeling voní nádherně. Má to takové malinké částečky, takže když si to rozetírám na pokožku, je to takové drsné. Nanáším si to především na ruce a stehna. Pokožku mám potom jemnější, pevnější, vypadá mladší a pěkně voní...

Mějte se hezky, Veronika K.

Dobrý den, vyhrála jsem peelingový sprchový gel od Melvity, velmi příjemně mne překvapila vůně - silná, ale ne vtíravá, příjemná svěží. Velmi dobře se roztíral, ať už houbičkou, nebo jenom rukou na holé tělo. Pocit po sprchování? Svěží, příjemný, letní, žádná stažená kůže, jak se mi děje třeba po použití obyč. mýdla, pokožka byla vláčná,hebká a voňavá.
S peelingem jsem naprosto spokojená a uvažuju o koupi dalších přípravků od Melvity.
Děkuji.

Přeji krásný den. Bohumila Chytilová

Dobrý den,velice děkuji za výhru jsem nadšená po použití tělového peelingu z chaluh mám pocit jako miminko .Pokožka je hebká jemná vonavá no zkrátka fantazie cítím se mladší je to fakt něco co bych doporučila všem ženám jakéhokoliv věku

Vlasta Sarkozy

Dobrý den, posílám Vám mé hodnocení peelingu Melvita. Jsem moooc spokojena a ráda, že jsem mohla tento výrobek testovat. A také děkuji mockrát za mou první voňavou výhru v životě !

Jestli mám hodnotit tělový peeling z chaluh Melvita, tak jedním slovem je to něco úžasného.
Už při otevření krabičky se linula kolem překrásná vůně. Nejprve jsem si myslela, že se přípravek asi dostal mimo své balení, ale nebylo tomu tak. Naopak výrobek byl perfektně zajištěn hliníkovou páskou proti nežádoucímu vyprázdnění. Vůně je opravdu překrásná a zcela ojedinělá a odlišná od běžných mycích gelů a šamponů jak jsme zvyklí. Je zcela jemná s nádechem jakoby jemňoučkého parfémku a zcela odpovídá mé představě relaxační vůně. Samotná aplikace přípravku je více než perfektní. Již malé množství navozuje pěnění se snadnou roztíratelností a jemnoulinká zrníčka krásně promasírují pokožku.Vše jde lehce a snadno. Řekla bych , že je daleko účinnější, efektivnější a šetrnější k pokožce než kdybychom použili kartáček. Po použití je pokožka neuvěřitelně heboučká a hlaďoučká a opravdu se zdá, že je i pevnější.
Použití tělového peelingu z chaluh Melvita je opravdu relaxační zážitek , jehož vůně a efekt krásné pleti navozuje spokojenou mysl.
Jsem velmi ráda, že jsem mohla tento peeling vyzkoušet a mohu jej vřele doporučit i ženám zralejším jako jsem já, které jeho přednosti zcela jistě ocení. Tělový peeling z chaluh Melvita je zkrátka perfektní a jedinečný !

Přeji krásný den Jarmila Pletnická

Dobrý den, děkuji za výhru, která mě potěšila a vzápětí i mile překvapila. Tělový peeling má příjemnou konzistenci i vůni - možná trochu moc pronikavou, ale o to lépe je poté provoněná pokožka. Výsledek aplikace peelingu je hebká a příjemná pleť a celkově dobrý pocit - mohu doporučit

S pozdravem Andrea Povolná

Dobrý den, moc děkuji za opravdu krásnou výhru! Mám dost vysušenou pokožku, takže jsem tento přípravek uvítala. Kosmetiku Melvita znám, někdy si ji kupuji, proto jsem měla velkou radost, že se na mne usmálo štěstí. Co dodat k testování? Jedním slovem balada! Pokožka je po užití peelingu, vláčná, hydratovaná a nádherně voní. Až půjdu do obchodu Melvita, určitě se podívám na další přípravky z této řady a vyzkouším něco dalšího, už jsem to studovala na internetu.

Karolína K.

Hezký den, děkuji za výhru, ale zatím nepozoruji žádné změny. Tělový peeling jsem vyzkoušela teprve 3x. Má se používat jen 2x týdně. Je příjemně pěnivý a s jemnou vůní. Chtěla jsem Vám odpovědět až po delší době používání.
Napíši Vám, jak mně pomohl, až později. Ještě jednou děkuji Eva Moravcová

Pozn. red.: čtenářské příspěvky neprošly redakční korekturou

Děkujeme všem za jejich odpovědi a testování!
Více o biokosmetice Melvita najdete na www.melvita.cz - zde je i on-line obchod, kde si můžete sortiment prohlédnout a objednat.

Reklama