Osvědčila se zubní pasta Zendium BIOGUM, ústní voda a kartáček? Čtěte dál.

veru.jpg

Testování Veru Harnol

Testovala jsem novinky od Zendium, zubní pastu a ústní vodu, která pomáhá v boji proti příčinám problémů s dásněmi. Možná se tento problém týká i vás?!? Máte zarudlé a velmi citlivé dásně, při čištění se vám spustí krev? Dásně jsou přecitlivělé na dotek, i když se jich dotknete jazykem, cítíte bolest. Za zánět dásní může nejčastěji nedostatečná hygiena, protože původcem zánětu je nahromaděný plak, který se tvoří díky pomnožení bakterií v ústní dutině. Z plaku se uvolňují toxiny a ty dráždí povrch dásní.  Jak bojovat proti příčinám vzniku problémů s dásněmi? Vyberte si správnou péči – zubní kartáček, ústní vodu a zubní pastu. 
 
Trápí vás častý problém s dásněmi? Vyzkoušejte novinku Zendium BIOGUM. Přesvědčte se, jaké má tato zubní pasta účinky a jak vám může pomoci v řešení problémů s dásněmi. 
Zubní pasta - Až 83 % uživatelů zubní pasty Zendium přináší silnější dásně a navíc obsahuje laktoferin, což je protein známý svými zklidňujícími vlastnostmi. Díky obsahu enzymů a proteinů, jež se přirozeně vyskytují v ústech, přirozeně chrání. Obsahuje 0 % triclosanu, 0 % parabenů, 0 % pěnicích složek SLS (sodium lauryl sulphate). Jemně pění a má jemnou příchuť. Díky tomu je vhodná pro většinu lidí s citlivými ústy.
Ústní voda - Využívá přirozené enzymy a proteiny. Pomáhá bojovat proti hlavním příčinám problémů s dásněmi. Neobsahuje alkohol, a její složení je navrženo tak aby byla jemná k vašim ústům.
Zendium podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny
Zubní pasta Zendium BIOGUM je vyvinutá tak, aby pomáhala bojovat proti příčinám problémů s dásněmi. Podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny a pomáhá bojovat s příčinami zánětu a krvácení dásní.
 
Jak Zendium funguje?
Zendium, podobně jako sliny, obsahuje kombinaci enzymů a proteinů, včetně laktoferinu, který byl speciálně vybraný, aby pomáhal regulovat bakterie a plak.
 
Jak Zendium pomáhá? 
Je klinicky dokázáno, že vám Zendium poskytuje více síly v boji proti příčinám problémů s dásněmi. Její jemné složení s jemnými pěnivými látkami, je vhodné i pro citlivá ústa.
 
Já osobně problémy s dásněmi nemám, ale brala jsem to jako příjemnou prevenci. Jak výrobky tedy hodnotím já? Pasta moc nepění, ale nemá to vliv na finální dojem z vyčištěných zubů, jestli něco fakt nemám ráda, tak přehnané pěnění past, člověk pak nedělá nic jiného, než si odplyvává. Zde je napěnění ideální. Chuť pasty i ústní vody hodnotím pozitivně, je příjemná a osvěžující. Nepálí vás pusa! Ústní vody má rád i malý Lukášek a tahle mu také vyhovuje :-) U nás doma máme obrovskou spotřebu zubních past, máme i jiné favority, lhala bych kdybych tvrdila, že máme doma jen Zendium. Mějte se krásně, V.

Starší testovací článek Zendium je ZDE.

Celé testování Veru Harnol čtěte ZDE

veru1.jpg

Testování Elly – Bohyně kuchyně

Těhotenské radosti. Bez čeho se aktuálně neobejdu :-)
Bez čeho se aktuálně neobejdu? Bez svého manžela a dětí ?? Protože první tři měsíce mého třetího těhotenství to byli právě oni, kdo kolem mě skákali jako kolem princezny a plnili mi všechno, co mi na očích viděli. Bylo mi totiž ukrutně zle. Ale fakt moc. Z předchozích dvou těhotenství tyhle stavy neznám. Prý je to tím, že jsem stará matka ??
V těhotenství mi začaly hodně krvácet dásně. Prý to není až tak neobvyklé, a já jsem byla moc ráda, že můžu sáhnout po novince od své nejoblíbenější značky pasty na zuby – Zendium. Zendium BIOGUM totiž nejen vyčistí zuby (já běžně ráda používám Zendium Gentle Whitening – na vybělení zubů), ale také chrání dásně se sklony k citlivosti a zarudnutí.
První výsledky se dostavily asi po týdnu používání Zendium BIOGUM. Dásně se vrátily ke své původní barvě, nebyly tak červené. Krvácení přestalo asi po 14 dnech. K pastě jsem přidala i ústní vodu Zendium BIOGUM a mám klid. Snad už to vydrží až do konce těhotenství.

Celé testování Elly si přečtěte ZDE

veruelly.jpg

Jane´s moments
Posledním produktem je ústní voda. Psala jsem už několikrát, že jsem po nároční operaci dásní a tudíž v koupelně mám vždy minimálně dvě ústní vody. Někdy si dásně vyžadují šetrnější péči, tedy vodu bez alkoholu, jako je Zendium. Tato je právě vhodná i pro problematické dásně. Šetrná!

Celé testování si přečtěte ZDE

verujane.jpg
Zeptejte se svého zubního lékaře nebo dentální hygieničky, jak vám může Zendium BIOGUM pomoci ke zdravým dásním.

Nebo navštivte zendium.cz

Čtěte také tyto články