V prosinci probíhala na našich stránkách testovací akce pro produkty Colgate. Jak toto testování dopadlo? Balíček vyzkoušelo 20 vybraných čtenářek. Celkem 15 z oslovených, které produkty otestovaly, nám napsaly, jak byly s produkty spokojené.

Jak testování dopadlo?

Čtenářky, které testovaly produkty Colgate, byly s balíčkem, který obsahoval zubní patu, ústní vodu a zubní kartáčky spokojené.

Naprosto plný počet pozitivních odpovědí získala otázka: Doporučila byste produkty, které jste získala v soutěži, své kamarádce? Podle vašich odpovědí značka Colgate působí důvěryhodným dojmem a dá se tedy brát jako záruka jisté kvality, kterou byste byly ochotné doporučit svým kamarádkám. Shrnuto a podtrženo, naprostá většina z vás byla se všemi produkty velmi spokojená, a to hlavně se zubní pastou Colgate Max White Optic a se zubními kartáčky.

Colgate

V případě ústní vody vyplynulo, že určitá část (36% z dotazovaných) používá ústní vodu jen občas. V dnešní době máme tolik doplňků k čištění si svého chrupu (mezizubní kartáčky, zubní nitě, ústní voda), že záleží opravdu čistě na nás, který způsob zvolíme, protože všechny mají nějaká plus, pravidelné zařazení ústní vody je tedy pozitivní. Všechny oslovené čtenářky ale hodnotí ústní vodu dobře – i když ji nepoužívají každý den, ústní vodu Colgate vyzkoušely.

Co čtenářky mohly otestovat:

  • Zubní pastu Max White Optic One - bělící pasta obsahuje urychlovače bělení, které bezpečně odstraňují skvrny na zubní sklovině a předchází hromadění zubního plaku. Dlouhodobé používání udrží Vaše zuby bělejší déle.
  • Ústní vodu Max White Optic One - Ústní voda udržuje zuby déle bílé a má skvělou osvěžující chuť, bez alkoholu. Bezpečně odstraňuje skvrny a působí také jako prevence před usazováním zubního kamene za účelem vybělení Vašich zubů o odstín pouze za jeden týden.
  • V balíčku čtenářky našly i zubní kartáčky.

Jak si pomoci k zářivě bílému úsměvu?

Mezi přirozené likvidátory bakterií s pozitivními účinky na bělost zubů patří jablko, mrkev, okurka a také jahody. Ty obsahují enzymy, které jsou přírodním zubním bělidlem. Účinnější a rychlejší je však použití kvalitních přípravků s bělícím účinkem - zubních past, ústních vod a pudrů. Dlouhodobě nejoblíbenější je bělicí zubní pasta, která se používá dvakrát denně místo klasické zubní pasty a je k naší sklovině zároveň velmi šetrná. Bělicí účinky se tak dostaví již po několika dnech a při pravidelném používání můžete díky nim rozdávat úsměvy na všechny strany!

Colgate řada zubní pasta a ústní voda Max White Optic One je naším dobrým tipem!

Čtěte více naše články:

Reklama