Na našich stránkách probíhalo krásné testování plné vůně. Testování bylo spojeno s praním a péčí o prádlo. Vybrané čtenářky a naše spřátelené blogerky mohly testovat aviváže Coccolino s novými vůněmi jasmín, levandule a narcis. Celkem testovalo 20 čtenářek.

coccolino

Jaké jsou nové vůně aviváží Coccolino?

Navoďte si pocit elegance, půvabu a něžnosti. Jasmínovou variantu charakterizuje sladká, květinová a omamná vůně, která vás zavede do světa harmonie. Aviváž s vůní narcisu přináší pravý pocit jara. Jedna z prvních a nejhezčích květin tohoto ročního období je oblíbená v mnoha zemích na celém světě. Coccolino Levandule vás přenese do atmosféry romantické procházky mezi voňavými levandulemi. Medvídek Coccolino prostě přináší nové aviváže, které zanechají prádlo měkké, svěží, nadýchané a krásně voňavé!

Nyní vám přinášíme recenze, jak naše čtenářky testované přípravky popsaly?

Hanka394

Testovala jsem aviváž s vůní jasmínu – je to lehce nasládlá, velmi příjemná květinová vůně, která má dlouhou výdrž. Prádlo je hebké a výborně se žehlí. Určitě doporučuji.

hellerovka

Testovala jsem vůni narcis, ačkoli mi tyto aviváže vždy při pověšení prádla provoní celý byt, u vůně narcis tomu až tak nebylo. Nicméně prádlo příjemně vonělo při oblékání.

Martina Ulibuli

Vybrala jsem si vůni levandule, je to moje nejoblíbenější vůně. Jsem ráda, že ji má Coccolino v nabídce. Protože je skvělá. Oblečení i ložní prádlo krásně voní! Je měkké a sametové. Doporučuji.

Leny20

Krásná vůně, která na oblečení dlouho vydrží.

littlecharm

Aviváže Coccolino mám ráda, jelikož vůně vydrží na prádle dlouho. Nová vůně Levandule je moc příjemná, vůně je intenzivní, ale na prádle voní nevtíravě a jemně. Vůně z prádla mi provoní celý byt při schnutí a poté i celou skříň. Určitě tuto novinku občas koupím. Děkuji za možnost testovat, vážím si toho.

Pavla Kulhánková

Miluju aviváže, Coccolino levandule je přímo božská vůně. Vyprané hadříky krásně voní, mohu jen doporučit!

Mirka26

Z nových vůní jsem nadšená, už jsem si je i koupila. Testovala jsem vůni narcisu. Aviváž dávám také do prádla jako je povlečení a prostěradla, ten pocit, když si lehnu do peřin, které voní je krásný. Takže moje testování se opravdu vydařilo

Marketa2644

S aviváží jsem velmi spokojená. Má intenzivní vůni rozkvetlého jasmínu. Prádlo je měkoučké, dlouho a krásně voní. Budu určitě kupovat.

Tudlík

Moje vůně byla jasmín, je to vůně čistotu a svěžesti, je moc pěkná. Prádlo jako vždy s touto aviváží – krásně voní, je nadýchané a heboučké. Moc díky za možnost testu.

Pistalinda

Aviváž mě velmi mile překvapila svou krásnou květinovou vůní a hlavně tím, jak po vyprání bylo prádlo krásně voňavé. Velmi pěkný je i obal výrobku, barevný, milý medvídek. Děkuji za možnost testovat, výrobek budu kupovat dál, vyzkouším i jiné vůně a samozřejmě ho budu doporučovat dál. Mamka si ho už také na základě mého doporučení kupuje.

vopis

Zvolila jsem si levandulovou vůni a musím říct, že jsem si vybrala dobře. Aviváž má hustější konzistenci a po vyprání prádlo velmi příjemně voní.

Marie K.

Testovala jsem vůni jasmínu, byla jsem zvědavá a tato vůně je krásná, moc mile mne překvapila. Myslím, že propojení jara s těmito vůněmi je přímo fantastické. Prádlo krásně voní a já mám den plný vůně.

Terka A.

Testovala jsem vůni narcisu, mám tyto kytky moc ráda. Po vyprání bylo prádlo příjemné, krásně hebké a voněla mi celá skříň. Aviváže Coccolino mám moc ráda.

Hanka T.

Testovala jsem Coccolino s vůní jasmínu. Už jsem si koupila i ostatní vůně, takže mohu hodnotit všechny tři – nejvíce mi voní levandule, pak jasmín a nakonec narcis. Jsou ale krásné všechny. Budu si je kupovat, vůně budu měnit podle nálady, jak to obyčejně dělám. Coccolino mohu jen doporučit.

 

Testování - blogerky:

Do testování se zapojila i naše spřátelená bloggerka Veru Harnol, která popsala svou zkušenost ve článku na jejím blogu zde.

Já osobně miluji aviváže a přidávám je k pracímu prášku, momentálně používám sypký prací prášek a zde si to aviváž vyloženě žádá. Prádlo bez aviváže je tvrdé, škrábe, a že by po prášku vonělo se říci nedá. Tudíž patřím mezi milovnice aviváží a taky jsem zjistila, že je důležité umět aviváž dávkovat, vždy se raději řiďte pokyny uvedenými na obalu. Věděly jste, že pokud použijete příliš málo aviváže, nebude mít správný účinek, pokud naopak zvolíte příliš velké množství, může především u froté prádla dojít ke snížení jeho savosti?!? Já dávám aviváže určitě moc, odpovídalo by to i tomu, že je kupuji hodně často... Aviváže Coccolino nejsou novinkou na trhu, ale jarní vůně levandule, narcis a jasmín nové jsou. Já je doporučuji, jsou dokonalé, aspoň ty dva druhy, co doma mám...

 

Více informací najdete ZDE

coccolino

Čtěte také: