Naším tipem je Obnovující Anew Power oční krém a Obnovující Anew Power sérum, které nás už po týdnu používání přesvědčily o tom, že skutečně fungují. Výsledky se totiž nedaly přehlédnout. Tato dvojice produktů pleti propůjčuje hladší, plnější a pevnější strukturu. Patentovaná technologie Protinol™ napomáhá podpořit produkci 2 typů kolagenu v pleti a redukuje tak viditelnost vrásek, zlepšuje pevnost, pružnost a odolnost pleti a dodává zářivý vzhled.  

646230ae5cf10Clipboard05.jpg

Úžasné výsledky této revoluční novinky potvrzují studie a nezávislí experti. Pro nás ale bylo nejdůležitější přesvědčit se na vlastní kůži. Oba produkty jsme proto pečlivě otestovali a přinášíme vám naše objektivní recenze.     

Klára

Mám zralou pleť, o kterou se snažím pečovat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Rukama mi už prošla spousta krémů a různých pečujících a omlazujících produktů, takže si myslím, že mám opravdu možnost porovnat, co funguje a co ne. Zatímco oční krém používám pravidelně, pleťové sérum do mojí denní rutiny zatím nepatřilo. Byla jsem proto zvědavá, jak produkty zafungují. Zvlášť, když jsem četla, jak super výsledky slibují.

Sérum i oční krém jsem používala dvakrát denně s tím, že jsem oba produkty nanášela na vyčištěnou pleť. Oční krém má klasickou texturu a dobře se na jemnou pokožku v okolí očí aplikuje. Sérum mě nadchlo tím, jak je lehoučké a jak se krásně roztírá. Líbí se mi, že stačí jednou zmáčknout pumpičku a máte v dlani přesně tolik množství, kolik potřebujete. Velmi oceňuji také cenu. Jsem ráda, že tak kvalitní produkt, který je naprosto srovnatelný s luxusními značkami, je cenově dostupný.

Mohu potvrdit, že již po týdnu používání jsem viděla výsledky. Moje pleť byla krásně rozjasněná a sametově jemná. Vrásky samozřejmě úplně nezmizely, ale byly opravdu mnohem méně viditelné, vyplněné a některé jemné linky hlavně kolem očí zmizely úplně. Produkty mohu s čistým svědomím doporučit.

Clipboard02.jpg

Zuzka

O pleť jsem zvyklá pečovat už dlouhá léta. Po třicítce jsem k hydrataci přidala i anti-ageing včetně očního krému a pleťového séra, bez nějž si už denní rutinu neumím přestavit. Jsem vděčná, že mám možnost díky svojí práci redaktorky testovat různé produkty a mám tak možnost srovnání. Na testování novinky Obnovujícího Anew Power dua jsem se moc těšila, protože oba produkty předcházela samá chvála. Výsledky studií a testování ve mně vzbudily velká očekávání.

Předně musím ocenit, že mi produkty vyhovují, i když mám citlivější pleť. Nejsou příliš parfemované a jejich textura je krásně lehoučká. Oční krém stačí jen lehce vklepat do pokožky a rychle se vstřebá. Co je ale důležité, během několika dní jsem viděla, jak mizí moje vrásky kolem očí a pleť je celkově více hydratovaná a hladká. Lidé mi říkají, že už nevypadám tak unavená.

Nadchlo mě také pleťové sérum, které má jemnou gelovou a lehce třpytivou konzistenci. Úžasně rychle se vpije do pleti a zanechá ji krásně pocitově hladkou a rozzářenou. To je první dojem. A úplně skvělé je to, že opravdu funguje a splní, co slibuje. Oba produkty zůstanou součástí mojí kosmetické výbavy a všem je mohu doporučit.

Clipboard04.jpg

Další články o těchto produktech si můžete přečíst zde: