Herbadent liga Erpet Golf Centra, rozlosována již v listopadu, je dlouhodobá soutěž vícečlenných družstev. Letos se odehrál 23. ročník.

Ve středu 22. 3. se odehrálo semifinále a finále Herbadent ligy Erpet Golf Centra. V prvním semifinále proti sobě nastoupily týmy HODKOVIČKY TEAM a SLGA, ve druhém se utkaly týmy LÍŠNICE a RYCHLÁ ŽELVA. Pro týmy byly připraveny dárkové tašky hlavního partnera společnosti Herbadent, která vyrábí bylinné produkty podle originálních receptur.

golf

Stejné finálové obsazení, jiný vítěz. Po roce se opět utkaly týmy RYCHLÁ ŽELVA a HODKOVIČKY TEAM. Ve dvouhrách za RYCHLOU ŽELVU nastoupili Štefan Páleník a Vilém Staněk, na čtyřhru byli nasazeni Ctirad Matějka, Ludvík Zonyga. Soupeř nominoval do dvouhry Martina Pospíšila a Jakuba Maštalíře, ve čtyřhře tým reprezentovali Jan Bayer, Hynek Groh. Napínavý finálový boj rozhodla až čtyřhra, dvojice Matějka, Zonyga neudělala jedinou chybu a tým RYCHLÁ ŽELVA se mohl radovat z vítězství a náleží mu, již po druhé, titul „Vítěz Herbadent ligy Erpet Golf Centra“.

golf

erpet

Konečné pořadí je následující: třetí místo obsadily týmy SLGA (Andrea Husseiniová, Michaela Antalová, Patricie Macková, Lukáš Chvapil, Petr Lapka, Petr Antal, Jakub Jelínek, Sára Kousková, Alan Kotula) a LÍŠNICE (Jan Eisler, Karel Eisler, Josef Kubíček, Luboš Hakl, Natali Kamberská).

Druhé místo patří týmu HODKOVIČKY TEAM, za který hráli Jan Bayer, Tomáš Vymazal, Martin Pospíšil, Václav Tichý, Jana Melichová, Jakub Maštalíř, Hynek Groh.

golf

Z vítězství se radoval tým RYCHLÁ ŽELVA, za který nastupovali Ctirad Matějka, Ludvík Zonyga, Štefan Páleník, Eduard Truhlář jun., Vilém Staněk, Petr Panáček, Oldřich Uher

ERPET GOLF CENTRUM je společensko-sportovní areál otevřený v roce 1994, který slouží široké veřejnosti, nabízí jak vnitřní, tak venkovní prostory ke sportu a dalším společenským aktivitám.

golf

Veškeré informace naleznete na www.erpetgolfcentrum.cz.

Reklama