Na naší podzimní akci jsme se spolu se čtenářkami seznámili se sušičkami značek Whirlpool a Indesit. Také jsme si je mohli vyzkoušet a otestovat. Jak se nám sušičky líbili? Podívejte se na typy spotřebičů, které vám rádi doporučíme, protože s nimi máme velmi dobré zkušenosti.

Jak hodnotí naši testeři sušičky Whirlpool a Indesit? Přečtěte si některé z nich:

5e37f11536b1dobrazek.pngKondenzační sušička ST U 92E EU z řady Supreme Care s tepelným čerpadlem a inteligentní technologií 6. SMYSL, která sama nastaví teplotu s ohledem na to nejjemnější prádlo a neustále hlídá a upravuje celý proces sušení. Sušička je úsporná v třídě A ++ s textovým dotykovým displejem. Díky velkému bubnu s objemem 120 l a kapacitou 9 kg nyní můžete sušit i objemné prádlo, které je vždy dokonale suché s nejlepším výsledkem.

Jaké jsou recenze?

Linda Z.:
Úžasná sušička, už jsem si jí měla pořídit dřív, prádlo je voňavé a nadýchané, prostě paráda, všem doporučuji. Dlouho jsem vybírala a toto je dobrá volba.

Monika K.: Bez téhle sušičky už si neumím představit praní.

Alena P.: Perfektní sušení, sušička má 18 programů a pečuje o prádlo 6 hodin, když ukončí sušení.

Věra F.: Kapacita 9 kg, 18 programů, šetří energii, všechno je dobře vysušené, suší i objemné věci, záruka na motor 10 let.

5e37f14163609obrazek.pngTato volně stojící sušička Indesit nabízí prostorný buben s kapacitou praní 8 kg. Inovativní technologie zajišťující mimořádně tichý chod. Přihrádka na obuv je výborným příslušenstvích Indesit sušiček, díky které můžete rychle a bez námahy usušit vaše oblíbené boty. Cyklus Easy Mix je navržen tak, aby poskytoval efektivní sušení až 3 kg prádla různých barev, takže vy už nebudete muset trávit čas jeho tříděním. Dále cyklus Rychlý 45 usuší vaše prádlo za pouhých 45 minut, ideální pro sušení na poslední chvíli! Program Přikrývky je speciálně vyvinut pro efektivní čištění vašich dek a dalšího prádla s výplní, které bude opět krásně nadýchané.

Jaké je hodnocení uživatelů?

Lukáš K.:
Ideální sušička do větší koupelny nebo předsíně, když máte rodinu nebo jen nechcete všude roztahovat sušáky s prádlem, spotřeba nízká.

Mirka S.: Prádlo je krásně nadýchané a měkké, je to úžasný výrobek.

Klára T.: Nabízí vše, co od sušičky očekávám: Dobré sušení, rychlý program na 45 minut, v příslušenství je přihrádka na sušení bot. Jsem spokojená, pojme 8 kg vypraného prádla.

Hanka S.: Sušičku jsem dlouho vybírala podle recenzí, a nakonec jsem si vybrala tuhle a jsem s ní velmi spokojená.

5e3be2535f8d2obrazek.pngKondenzační sušička s tepelným čerpadlem se může pochlubit přehledným displejem a velkým bubnem. Ten umožňuje usušení i většího objemu prádla. Tichý a úsporný provoz pak zajišťuje invertorový motor. Technologie 6.smysl dokáže snímat vlhkost prádla a automaticky tak přizpůsobovat nastavený program. Díky označení Woolmark blue máte jistotu, že si poradí i s jemným vlněným prádlem, které je označené „pro ruční praní“.

Klára K.: Sušička je tichá a výkonná, prádlo je hezky načechrané a suché. Pokud sušička dosuší, dál pečuje o prádlo, protože program FreshCare+ dokáže za využití regulované teploty a rotace bubnu udržet svěží prádlo až šest hodin po dosušení.

Karla F.: Prádlo je dobře vysušené.

Adam H.: 15 programů + ještě doplňkové funkce jako je například program na košile, sportovní věci a na povlečení. Také program na osvěžení. Na motor je 10 let záruka. Skvělý produkt.

Helena P.: Tichá a úsporná, na hodně prádla pro velkou rodinu, suší perfektně.

Oslovila nás zejména funkce FreshCare+, kterou můžete využít jak u praček, tak u sušiček. Je to velmi praktická funkce, protože když zapomenete vyprané či vysušené prádlo vyndat po skončení nastaveného programu, FreshCare+ se postará o to, aby prádlo bylo až po 6 hodin nestále svěží a hezky nadýchané. Více najdete zde.
5e3c084290ce1obrazek.png

Funkce FreshCare+ u sušiček je to jedinečná funkce, která pomocí regulované teploty (35-42°C) a rotací bubnu osvěžuje prádlo až 6 hodin po skončení sušení tak, aby prádlo zůstalo nadýchané a nezmačkané. Zároveň brání tvorbě bakterií v sušičce.

FreshCare+ - u praček zajišťuje svěžest prádla po skončení praní. Pomalé, až 6 hodinové otáčení bubnu prádlo provětrává, aktivuje jeho vůni a snižuje tvorbu záhybů. Jemná síla páry a rotace bubnu osvěžuje prádlo a brání vzniku bakterií v pračce.

Více informací naleznete zde.

Přečtěte si také:

Podívejte se na videa:

Reklama