Před nedávným časem dostala redakce možnost testovat oční kapky Similasan Unavené oči. Zájem o testování byl veliký. Všichni v redakci sedíme a koukáme celé dny do počítače, tak problém unavených očí známe více než dobře. Když pak ve večerních hodinách usedáme do auta a řídíme po tmě, soustředit se na jízdu je někdy dosti náročné. A jak redakční testování dopadlo? Ulevilo se našim unaveným očím?

similasan

Získala jsem možnost testovat Similasan kapky pro unavené oči. Popravdě jsem byla za test moc ráda, protože často sedím dlouho u počítače, což je pro oči náročné.  Také pociťuji únavu na očích, když delší dobu řídím a to zejména ve tmě. Mám hodně práce a když jsem unavená, únava se mi promítne do obličeje a do „těžkých víček“. Oči si pak mnu a těším se, až si je odlíčím. To mám pak večer relaxační rituál s kapkami. Po odlíčení si lehnu, nakapu si do očí tyto kapky, mám zavřené oči a deset minut jen ležím, na nic nemyslím, jen na to, že chci, aby si oči odpočinuly. Musím říci, že kapky jsou vzpruhou, vůbec necítím, že mé oči jakkoliv dráždily, naopak, jsou relaxem.  Oční kapky Similasan Unavené oči jsou ochráncem a pečovatelem, kterého unavené oči potřebují. Díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a v kombinaci s výtažky z léčivých bylin Routy vonné a Starčeku přímořského budou oči jako v bavlnce – ano, mohu potvrdit. Šetrně zvlhčují a tak chrání, chladí a zklidňují unavené a bolavé oči.

Klára Křížová

Celý den pracuji na počítači a často pociťuji nepříjemnou bolest a suchost očí. Proto jsem uvítala testování očních kapek Similasan Unavené oči. Kapky jsou na přírodní bázi a mají vyvážené pH podobné slzám, takže oči nezažijí šok, že se do nich dostala jim neznámá látka.

Kapky si kapu do oka dle potřeby i několikrát za den a vždy pocítím příjemnou úlevu. Oči jsou po nich příjemně zvlhčené, nezčervenalé a zklidněné. Za mě určitě super záchrana, pokud celý den koukáte do monitoru a potřebujete se soustředit na práci, a ne na bolest očí.

Klára Tichá

 

Oční kapky Similasan Unavené oči rychle a šetrně zklidňují Vaše unavené, červené, bolavé, suché a pálící oči.

Simalasan

Unavené oči nejsou náhoda

Unavené oči jsou možná nejčastější civilizační chorobou 21. století. Ať už jsou to obrazovky počítačů, telefonů, televizí, tabletů či jiných zařízení – naše oči jsou k nim upnuty převážnou část dne. A bohužel nemáme na výběr, práce s počítačem je standardem ve velké části pracovních oborů.

Hlavní příčiny: práce s počítačem, hraní počítačových her, čtení, dlouhé nebo noční řízení auta, sledování TV, psaní. Projevy unavených očí

Není se pak tedy co divit, že oči po celodenním vystavení obrazovce pálí, jsou unavené, doprovází je pocit sucha, který vygraduje až do slzení. Skončit kvůli tomu s prací asi nechceme, ale co tedy můžeme pro zdraví našich očí udělat? Můžeme o naše oči správně pečovat a chránit je, a tak minimalizovat dopad uspěchané doby na naše zdraví.

Hlavní projevy: unavené, bolavé, suché a pálící oči.

První pomoc pro unavené oči

Oční kapky Similasan Unavené oči jsou ochráncem a pečovatelem, kterého unavené oči potřebují. Díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a v kombinaci s výtažky z léčivých bylin Routy vonné a Starčeku přímořského budou oči jako v bavlnce.

Šetrně zvlhčují a tak chrání, chladí a zklidňují unavené a bolavé oči.

Jak oční kapky Similasan Unavené oči použít?

Oční kapky se aplikují 1-2 kapky do oka jedenkrát nebo vícekrát denně podle potřeby. Při dlouhodobě přetrvávajících obtížích navštivte očního lékaře.

Uchovávejte při pokojové teplotě do 25°C a po prvním otevření spotřebujte do 30 dní.

Simalasan

Čtěte také:

 

Oční kapky Similasan vynalezl již v roce 1980 švýcarský lékárník Armin Späni, který hledal přírodní alternativu k běžným přípravkům na oči. 

Díky své kvalitě se brzy rozšířily po celém Švýcarsku a dodnes jsou zde nejprodávanějšími očními kapkami.

Jejich složení z nich dělá ideální volbu pro řešení problémů s očima už pro děti od 2 let.

Reklama