Vyzkoušeli jsme novou limitovanou edici Brusinka od Manufaktury a naše reakce jsou více než příznivé. Tak schválně, přesvědčte se sami!

5d84a6a0f35e6obrazek.pngVeronika Bulánková

Už jsem si zvykla, že Manufaktura má všechny řady kosmetiky perfektně vyladěné, ale ta brusinková je za mě naprostá bomba. Její předností je hlavně vůně, která je svěží a šťavnatá. Hned bych si nějakou tu brusinku dala, nejlépe v čokoládě. Z produktů, které jsem měla možnost vyzkoušet, mi největší radost udělala Toaletní voda. Škoda, že jde o limitovanou edici, což pro mě znamená, že si ji musím pečlivě šetřit. Toaletku jsme si v redakci nastříkaly skoro všechny a překvapilo nás, jak vůně reaguje s pižmem. Na pokožce každé z nás vystoupil jiný tón. U mě to byla nejprve brusinka a po pár minutách sladká vanilka, u jiné kolegyně převažoval citron a u další santalové dřevo. Překvapilo mě, že poměrně dlouho vydrží a vůni ze sebe cítím po většinu dne.

5d84912fdf5bbobrazek.png

Dále jsem vyzkoušela kombinaci Sprchového gelu a koupelového gelu s mandlovým olejem a s výtažky z brusinek a Zvláčňujícího sametového tělového mléka. Oba produkty k sobě skvěle pasují. Po sprše a použití gelu jsem si trvanlivost brusinkového aroma prodloužila aplikací tělového mléka a několik následujících minut se pokojem linula omamná vůně. Otestovala jsem také Ochranný a výživný pleťový balzám, který mi skvěle posloužil v sychravém počasí na začátku září a věřím, že ještě poslouží. Super je hlavně praktický aplikátor.

5d84a6a656a6dobrazek.pngMarta Kratochvílová

Sprchový a koupelový gel s brusinkou mi moc voněl a sprchování s ním je jedna radost. Pokožka je po něm hebká a zvláčněná. Gel navíc pěkně pění, takže ho stačí kapka a dlouho vydrží.

Koupelová vonná sůl z brusinkové řady velmi krásně voněla už přes obal. Je skvělá pro relaxační koupel. Mě nadchlo i její balení a myslím si, že pokud hledáte tip na dárek, můžete sáhnout právě po této soli. Určitě dotyčnou osobu potěší!

obrazek.png

Toaletní voda nevoní jen po brusince, ale je zde doplněno i další ovoce. Ovocné tóny jsou ještě doladěny sladkou vanilkou a karamelem a lehce dřevitou vůní santalu. Celkově pak tato kombinace vytváří nezapomenutelnou vůni, která rozhodně zanechá dojem. Tato vůně mně opravdu velmi voněla. Po prvním styku s kůží byla nejdříve docela kyselá, ale později se krásně rozvoněla do příjemných sladko kyselých tónů. Zajímavé je, že na každém voní trochu jinak. Vůně je však vždy příjemná.

Ruce si mažu neustále, a tak dokážu ocenit dobrý krém na ruce. K těm rozhodně ty od Manufaktury patří. Jsou kvalitní a příjemné. Výjimkou není ani brusinkový ochranný hydratační krém, který má jemnou vůni. Dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastných rukou.

5d84a6adc8638obrazek.pngMichaela Malečková

Pozvala jsem do koupelny tři produkty Manufaktura Brusinka a byla to velmi příjemná návštěva, kterou si ráda zopakuji. Relax s vonnou koupelovou solí Manufaktura brusinka mi připomněl lázně, ze kterých jsem se nedávno vrátila. Připadala jsem si jako v aroma bazénu. Ochranný krém Brusinka mé ruce krásně hydratoval a zjemnil bez pocitu zůstávající mastnoty, rychle se vstřebal a přetrvala příjemná vůně. Taktéž po použití ochranného balzámu na rty se mé rty radovaly z péče, kterou jim balzám poskytuje. Jemnost, hydratace, ochrana a žádná pachuť v ústech. Brusinka mně prostě očarovala.

5d84a6b244f08obrazek.pngLukáš Kučera

Svíčky v interiéru používám mnoho let. Jejich světlo vykouzlí příjemnou atmosféru a postupně se uvolňující vůně mě uklidňuje. S postupem času jsem zjistil, že ale ne každá svíčka je vyrobena šetrně a některé vám během hoření vzduch v místnosti i pěkně zaneřádí toxiny. Dávám přednost jednosložkovým vůním, nemám rád míchání vůní do sebe. Novou svíčku od Manufaktury z řady Brusinka jsme si vzali na chalupu. Shodou okolností jsme ten den byli v lese a našli čerstvé brusinky, takže výsledný efekt z vůně byl umocněn i pěknou dekorací. Svíčka má neagresivní vůni a – což je důležité – je ručně vyrobena ze 100% přírodního sojového vosku. Svíčka má jemné, sladce hřejivé aroma a na stole vypadá opravdu pěkně.

Sirupy používáme doma spíš svátečně a většinou jen do nápojů přes léto. Brusinkový sirup od Manufaktury jsme míchali s vodou i ovocným čajem a chutnal skvěle. Je poctivě vyrobený, má velký podíl ovocné složky a samozřejmě je bez barviv a sladidel. V horkém čaji bude ideální v nadcházejícím podzimním počasí. Brusinka je plná vitamínů a je to silný přírodní antioxidant.

5d84916103918obrazek.png

Více informací o nové limitované edici a jiných produktech naleznete na stránkách Manufaktura.

Tak se nechte hýčkat v tomto již sychravém počasí!
5e5d03e6e3d19obrazek.png

Přečtěte si také:

Reklama