Vybrali jsme pět čtenářky, které vyzkoušely barvy na vlasy značky Syoss Oleo Intense Color podle svého výběru. Přečtěte si, jak s nimi byly spokojené...

Dobrý den, děkuji Vám za krásnou výhru, která mě dost potěšila. Barvu jsem vyzkoušela a musím říct, že jsem spokojena. Nanášení bylo jednoduché, a když už jsem byla v polovině, tak jsem si uvědomila, že necítím žádný zápach. Co je určitě veliké plus. Nevím, jak ostatní, ale já se vždy při nanášení barvy trochu ušpiním, hlavně uši. A tak vždy pracně se snažím to umýt, ale ono to moc nejde. Tu to šlo perfektně. Nepotřebovala jsem nic, jenom tampon. Šlo to dolu celkem hladce. Takže další plus. Barva chytila celkem dobře, překryla i první šeď a doufám, že dlouho vydrží. Posílám i fotečku.

Syoss

Hezký den Petra

Dobrý den do redakce. Zasílám zpětnou vazbu na barvu. Příprava na barvení velmi jednoduchá a „čistá“. :) Samotné barvení – barva na hlavě nepálí,nestéká a ani není cítit jak chemička. :) Po obarvení vlasy jemné, takové vyživené - to se mi zdá po každém barvení že mají vlasy lepší kondici. :)

Odstín barvy nebyl tak sytý, ale za to nemůže barva, ale má lenost - opravdu se mi v tyto dny nechtělo jít lovit do obchodu další stejnou barvu - i když by to bylo fajn pro sytější odstín,ale i takto jsem spokojená a barva je příjemně znát i při použití jednoho balení na vlasech do pasu:)

Oplachovaní probíhalo dobře, na kůži barva nedrží a je snadno odstranitelná už při splachovaní barvy. Následky – trvalá vzpomínka na tričku a barevné předloktí partnera který mě barvil – ale to je kritika partnera, ne barvy. :) Tričko to bylo „barvící“, takže žádná škoda, k barvení poslouží ještě x krát. :) Hezký den a moc děkuji. :) S pozdravem

Pavla Drdlová - PBD

Dobrý den, také já jsem získala možnost testovat barvu Syoss Oleo Intense - odstín jemný mahagonový 3-82. V barvení jsem spíše začátečník, ale barva se díky olejovokrémové receptuře nanášela velmi dobře, nestékala a hlavně nebyla cítit čpavkem. S výsledkem jsem velmi spokojená - barvička je moc, moc pěkná a zároveň děkuji za možnost vyzkoušení a předčasný dáreček. S pozdravem a přeji hezký den.

Danap

Redakční testování: Naše kamarádka má zkušenost s barvou Syoss Oleo Intense Color číslo 4-18 hnědá moka. Jak se jí s touto barvou pracuje a jaké s ní má zkušenosti? Touto barvou jsem se barvila již několikrát, je to moje aktuální oblíbená barva. Sytý odstín, krásný lesk, barva dobře drží. Oceňuji, že barva neobsahuje amoniak a je šetrná k vlasům. Jsem s ní opravdu velmi spokojená.

Karolína

Pozn. red.: Texty nebyly redakčně upraveny

Syoss

Čím jsou jedinečné a inovativní barvy Syoss Oleo Intense Color?

Vše najdete na http://www.syoss.cz/syoss/cz/cs/home.html

Nová řada barev SYOSS Oleo Intense – je první olejová barva této značky, obohacená o 100% čisté oleje. Receptura navíc neobsahuje žádný amoniak. Proto si ženy mohou dopřát syté a dlouhotrvající barevné odstíny jako z kadeřnického salonu v pohodlí domova, navíc za dostupnou cenu.

Osmnáct odstínů SYOSS Oleo Intense Color, počínaje intenzivní černou, přes jasně červenou a teple měděnou až po pískově plavou, nabízí široký výběr přirozených a módních tónů. Tyto barvy vlasy doslova promění – dodají jim zářivou barvu, neuvěřitelnou hebkost a dokonale zakryjí šediny – a to vše bez amoniaku.

Reklama