Jarní úklid je již za námi a my se za ním nyní chceme ohlédnout. Vybrali jsme několik čtenářek, které od nás získaly balíčky s novinkami Clin a mohly je vyzkoušet. Jak testování dopadlo a jaké jsou zkušenosti čtenářek?

Co mohly čtenářky, které jsme vybrali, vyzkoušet? Jednalo se o tyto novinky:

Společnost Henkel ČR přišla v únoru na český trh s inovovanou řadou produktů Clin s novou vylepšenou recepturou. Ta zajistí, že se okna, zrcadla či s variantou MultiShine i dalších více než 20 různých povrchů bude lesknout jako právě vyleštěné diamanty. Spolu s touto vylepšenou recepturou přicházejí i dvě nové varianty. Zatímco Clin Fruit Vinegar s vůní ovocného octa spojuje tradiční mytí oken s pohodlím, snadným používáním a příjemnou vůní, Clin Anti Fog předchází zamlžení oken, skel a zrcadel.

Clin

Časy zašpiněných oken a nekonečného leštění jsou pryč, stejně tak jsou sečteny dny nešikovných přírodních čisticích prostředků, které stékají po skle a v domě je po jejich použití ještě dlouhé hodiny cítit ocet. Nový Clin Fruit Vinegar s jedinečnou vůní ovocného octa v ergonomické láhvi s hydraulickou pistolí disponuje čisticí silou, díky níž dosáhnete lesku bez jediné šmouhy bez únavných hodin práce. Stačí jen zvolit aplikaci spreje či pěny a nastříkat přípravek na jakýkoli skleněný povrch a poté jednoduše setřít hadříkem do dokonalého lesku. Snazší už to být nemůže. Během okamžiku odstraníte špínu a šmouhy a získáte jen zářivé skleněné plochy a to beze šmouh. Doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč.

Nový Clin Anti Fog je účinným pomocníkem v boji se zamlženými okny, skly nebo zrcadly. Je tak ideálním pomocníkem nejen v koupelnách, ale i ve vašem automobilu. Doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč. Více na www.clin.cz

 Jak testování dopadlo? Přečtěte si vyjádření čtenářek:

Dobrý den, velmi ráda jsem otestovala přípravky Clin na okna a sklo a Clin multifunkční. Výrobky mě příjemně překvapily, musím se přiznat, že jsem neočekávala takovou účinnost.

Co se týče Clinu na okna a sklo, byla jsem trochu skeptická k tomu, že stačí při čištění skel pouze nastříkat pěnu, kterou přípravek vytváří, a rozetřít hadrem. Clin jsem použila k vyčištění prosklených dvířek nábytku a proskleného stolku v kombinaci se dřevem. Zde jsem vždy měla při čištění strach, abych dřevo nepoškodila. Je příjemné vyčistit sklo bez předchozího omytí vodou. Pěnu jsem nastříkala přímo na sklo a jen rozetřela hadrem do rohů a výsledek se dostavil okamžitě. Otisky prstů a prach byly hned pryč a sklo se krásně leskne. K mytí oken jsem se zatím nedostala

Multifunční Clin jsem použila v kuchyni a koupelně při úklidu téměř na vše. Od pracovní desky, přes dřez, sporák, mikrovlnku, vodovodní baterie a zrcadlo se vše hezky a rychle po nastříkání a pouhém rozetření hadrem vyčistilo a oživilo. Zkusila jsem rovněž pěnu nastříkat na umyvadlo, vanu a obklad. Poté jsem očistila mokrým kartáčkem a špína se rychle rozpustila. U svislých ploch začne přípravek poměrně rychle stékat, takže jsem zvolila nejprve nastříkání na hadr a poté čistění. Takto jsem vyčistila mnoho různých ovládacích tlačítek a knoflíků na kuchyňský přístrojích, televizi apod. Rovněž jsem si netroufla nastříkat přípravek rovnou na dřevo. I zde jsem nastříkala přípravek nejprve na hadr a potom setřela prach. S výsledkem jsem byla velmi spokojená. I můj muž si všiml, že je uklizeno

Jediné, co bych testovavaným přípravkům Clin vytkla, je hustota pěny. Bylo by dobré, aby byla hustší.

S pozdravem
mary

Dobrý den, už několik let bydlíme prakticky na staveništi metra, považovala jsem proto pečlivé jarní mytí oken za zbytečnost - stejně to za dva dny bude stejné... Hlavně zasklenou lodžii o délce skoro 6 metrů jsem měla v úmyslu odbýt jen pomocí vody se saponátem a stěrky. Výhra Clinu způsobila, že mi to nedalo a okna v celém bytě jsem umyla pečlivě právě pomocí Clin Windows a Glass. Dosud jsem většinou používala osvědčenou Okenu, o Clinu jsem zaslechla, že sklo je pak potažené jakousi vrstvou, která se  špatně dostává dolů při dalším mytí. Proto jsem byla velice spokojena a v dobrém slova smyslu překvapena - okna se myla velice dobře a rychle, byla bez čmouh a i v tom prachu, který se dennodenně valí ze staveniště metra k našemu domu, vydržela po dlouhou dobu čistá. Vůně byla příjemná - doprovázela mytí a pak přetrvala ještě několik hodin, mohla jsem si tak dostatečně uvědomit uspokojení z dobře odvedené práce a pocit čistoty.

Clin Multi-Shine jsem trochu s obavou použila i na monitor počítače, dopadlo to dobře, žádný problém nenastal. Pak jsem jím chtěla vyčistit kuchyňské skříňky - tady jsem byla trochu zklamaná z čistící schopnosti přípravku, taková ta osahaná místa přípravek nedokázal ani trochu vyčistit, ale zjistila jsem, že se pak na těch neosahaných místech skříňky krásně lesknou. Postupovala jsem tedy tak, že jsem nábytek umyla saponátem a v závěru použila Clin jako leštěnku - v tomhle směru ho určitě využiji i v budoucnosti.

V obchodech jsem oba přípravky dost často v uplynulých týdnech potkávala za akční cenu - předpokládám proto, že minimálně Clin na okna si zakoupím i v budoucnu.

Hana Úředníčková

Clin na okna jsem hned použila druhý den, nastříkala jsem, setřela a opravdu to funguje, okno se lesklo, bylo bez šmouh, druhý výrobek jsem použila na sklo na stolku v obýváku, dřív jsem to čistila Ironem, ale tímto přípravkem to jde mnohem lépe. Pěnu jsem nastříkala a pak lehce setřela hadříkem, byla to chvilka a všechny otisky zmizely. 

Jsem moc s těmito přípravky spokojená. Až tyto vypotřebuji, určitě si koupím nové.  Díky

Eva Hýlová

Zatím jsem použil Clin Windows Glass na okna, ten druhý Clin Mulit- Shine jsem zatím nevyužil, ale s tím prvním jsem byl velice spokojený, okna jsme měli hodně špinavá i od kouře. Clinem to šlo nádherně dolů, což mě velice překvapilo, že s tím pustila i špína na rámech, tak že jsem spokojený a určitě bych ho doporučil. Moc děkuji,

Hrachovec

Dobrý den,

Měla jsem možnost otestovat výrobky Clin-jak na sklo,tak na použití v kuchyni.

Clin není u nás doma novinkou, kupujeme ho pravidelně, novinkou byl jen Clin na sklo s květinovou vůní, který jsem doma ještě neměla.

Čistící vlastnost perfektní, aplikace výborná, vůně u všech testovaných výrobků příjemná.

Dobře jdou čistit nejen zrcadla, okna, ale i obrazovka televize, monitory, v kuchyni dřez, sporák, ale i kuchyňská linka.

Za mě tedy výrobky Clin mají 1!

Ferdulka

Dobrý den, s výhrou jsem byla velice spokojena, přípravek Clin na okna jsem nemohla vyzkoušet, protože nám nyní zateplují barák a mýt okna je zbytečné, ale na druhou stranu se těším, až barák bude hotov a já budu moci okna umýt. Abych přece jen přípravek vyzkoušela, umyla jsem si s ním všechny okna v autě jak z venku, tak zevnitř a mohu jen chválit. S trochou šikovnosti bez jakýchkoliv šmouh. Druhý výherní přípravek jsem si ponechala v kuchyni na čištění dřezů a vodovodních kohoutků apod. a jsem také velice spokojena. Za výhru jsem vděčná, jsem velice ráda, že jsem byla vybrána mezi pár žen, které se mohly do testování zapojit, a třeba někdy v budoucnu se také zadaří otestovat zase něco nového.

Ještě jednou děkuji,

Helena Veverková

Jupí! Vyhrála jsem testování Clinu.....
Okna jsem nemyla, kdo by je v takové slotě myl - takže na Velikonoce jsem radši pláchla z bytu ven. Konečně vykouklo sluníčko a já jsem si řekla, jdu na to....
Pozvala jsem si posilu - neboť vysoká okna ve starém baráku - nic pro mě, co kdybych schrastla ze štaflí a pak by mě tu okousali vlčáci - moje oblíbená replika z filmu Deník Bridget Johnsové. To se to mylo - použila jsem Clin Fruit Winegar - myla jsem s ním jak rámy (i když na rámy prý existuje něco jiného) a dala se do oken. Stačilo pár hadříků - žádná voda, žádné leštění novinami.
Za chvíli byla okna čisťounká - vůně je krásně ovocná, ale není moc výrazná - což je dobře.

Clin Multi-Shine - tak to je opravdový pomocník do domácnosti. Kov, sklo, kámen, keramika, plast, guma, dřevo... vrhla jsem se hned na sporák.
Vůně je výraznější a voní mi čistotou. Pak jsem šmejdila po koupelně a čistila a čistila - krásně se vše leskne. Bez námahy super výsledky. Hezký den.

Hanula

Dobrý den, Clin jsem vyzkoušela, na okna je super, krásně voní a je radost s ním pracovat.

A to okna nejsou mé hobby, takže jsem myla jen jedno a ostatní mně Clinem domyje paní na okna, určitě bude mít radost.

Potom Clin na obrazovky. K němu mám jednu výtku, je výborný na malé plochy, ale manžel dostal plazmu, tak jsem mu chtěla udělat radost, ale obrazovka (velká plocha) byla stále samý kocour a doleštit to vážně nešlo.

Takže super na malé plochy, ale velké umýt nejdou.

Hezký den,

Bergnerová

Dobrý den, vyhrála jsem u vás balení Clinu, které mě velmi potěšilo a s počtem přípravků jsem měla pocit, že bych zvládla umýt okna v celé naší vesnici. Nedalo mi to a přípravek hned o víkendu vyzkoušela. Modrý do vody na okna i rámy a klasický bílý na doleštění oken. Skla byla beze šmouh a rychle umytá. Při mytí pomáhal výjimečně pomáhal i přítel, kterého to bavilo, díky tomu že vše bylo rychle umyto. Jediné, co mě trošku zklamalo, bylo nastavení pěny a stříkání, ať jsme otáčeli na všechny strany, vždy jsme měli jen pěnu. Citrusový Clin i příjemně voní. Rozhodně je znát kvalita a zaručený výsledek oproti levnějším kamarádům ve stylu ironu. Přeji příjemný víkend

Kateřina Hanzlová

Dobrý den přípravky Clin nemají chybu. Vyzkoušela jsem přípravek modrý na různé povrchy (sporák, televize i počítač)
a vše se krásně leskne a prach je pryč.

Jana

Milá redakce! Balíček s novými Cliny mne moc potěšil, protože jsem se právě chystala na velký úklid. Okna jsem s nimi myla již 2x, jak bylo ošklivo, okna jsem myla později. Navíc v naší ulici probíhá rekonstrukce omítky, takže jsem opravdu měla dost práce! Ale Clin je opravdu dobrý, vše jsem zvládla a musím říci, že i rychle. Okna, rámy, doma bylo spoustu prachu, takže jsem přetřela i skla ve vitríně a na skleněnou desku na stole. Líbí se mi nové svěží vůně, čistící schopnosti Clinu jsou jako vždy skvělé! Děkuji za možnost testování.

Milena K

Otestovat novinky od Clinu bylo pro mne hračkou! Máme malé dítě, které neustále sahá na televizi, na vše kam dosáhne a skleněné výplně skříněk jsou neustále s otisky jeho malých prstíčků. Díky Clinu v rozprašovači je to ale utřené hned. Také jsem myla okna a výplně na balkoně, bylo to hned čisté, žádné čmouhy a žádné máčení hadru jako dříve a bolest v ruce od leštění. Clin jedině chválím!

Krausová

Děkuji, že jste mne vybrali jako jednu z testujících přípravků Clin. Vše jsme s manželem použili a vyzkoušeli, velmi poctivě jsme umyli okna a vyleštili zrcadla. Všecny Cliny, které jsme získali, musíme hodnotit pozitivně.

Klára T.

Děkujeme testujícím za jejich vyjádření a budeme se těšit na další podobnou akci!

Reklama