V prosinci jsme vás seznámili se skvělým pomocníkem od značky Braun, vybrali jsme dvě výherkyně a ty mohly tento tyčový mixér otestovat. Jak dopadlo testování druhé výherkyně?

Představili jsme vám novinku od německé značky Braun - tyčový mixér Braun Multiquick7. Nová řada tyčových mixérů z řady Multiquick 7 má patentovanou technologii ovládání rychlosti, tzv. „Smart speed“, fungující na principu plynového pedálu. Čím více stisknete, tím větší rychlosti dosáhnete. Usnadní Vám práci v kuchyni, jednoduše „přidáváte plyn“ v reálném čase dle potřeby. Dalším benefitem je patentovaná spodní část mixovací nohy, tzv. „Power Bell“, díky němuž nedochází k rozstřiku, takže Vaše kuchyň bude vždy čistá. Speciálně tvarované ostré nerezové nože zajistí vždy dokonalé rovnoměrné výsledky.

 Braun Multiquick7

Popis tyčového mixéru Braun Multiquick7 najdete v našich článcích:

Skvělý tip do kuchyně: Braun představuje tyčové mixéry Multiquick 7

Elly, redaktorka vaření, testuje: tyčový mixér Braun Multiquick 7  MQ 735 Sauce

Jak udělat: Paštika z krůtích jater

Jak udělat: Vánoční tvarohová štóla

Podívejte se na krátké video, které vám názorně představí tohoto vychytaného pomocníka v kuchyni:

Dvě naše čtenářky tento tyčový mixér vyhrály, jak jej hodnotí po testování druhá z výherkyň? Výherkyně této soutěže

Milá redakce, svou výhru tyčový mixér Braun Multiquick7 jsem otestovala dokonale. Už na videu ve článku jsem se pozorně dívala, co všechno mixér umí, takže jsem byla dostatečně poučena, co všechno mám vyzkoušet. Je pravda, že plynulé přidávání rychlosti je opravdu velmi praktické. Také jsem byla velmi zvědavá, jestli se opravdu omáčka při mixování nerozstříkne – díky speciální noze mixéru. S tím jsem měla vždy problém. A velmi mile mne Braun Multiquick7 překvapil. Opravdu funguje tak, jak jsem o něm četla. Žádné stříkání omáčky nebo jiné tekuté hmoty, kterou jsem mixovala.

Vařím ráda a tyto drobné pomocníky dokážu ocenit, protože mi ušetří spoustu času. Tento ruční mixér od značky Braun jsem použila na rozmixování polévky, omáčky, přípravu pomazánek na Silvestra (nádobka se sekáčkem), na ovocné pyré, šlehací metlu na bílky a výrobu sněhu. Mám ho stále po ruce, jakmile je něco potřeba rozšlehat, mixovat, rozsekat, vím, že se na Braun Multiquick7 můžu vždy spolehnout. Inspiraci jsem našla i ve článcích s recepty od Elly, kde tento tyčový mixér použila i ona. Teď se chystám na její paštiku, určitě mi zase mixér pomůže se zpracováním jater. Moje testování tedy proběhlo velmi dobře, hodnotím Braun Multiquick7 jako skvělý. Měla jsem podobný přístroj, ale už byl starý, nebyl tak výkonný a vychytaný, takže jsem jej hodila do popelnice (na vyřazené elektrospotřebiče). Moje testování vlastně probíhá stále, několikrát týdně, kdy vždy s jistotou sáhnou po tomto prima pomocníkovi. Ještě jednou děkuji za takovou krásnou výhru.

Vaše Maki

Jak se vám líbí?  Řeknete, nehodil by se vám v kuchyni? Už žádné stříkance po kuchyni při mixování, to určitě oceníte! Vše najdete na stránkách www.braunhousehold.cz

 Braun Multiquick7

Reklama