5e57d9706c48aobrazek.png

Jak byly naše čtenářky s vložkami MoliCare spokojené?

Inkontinenční vložky MoliCare jsem vyzkoušela velice ráda. Inkontinencí trpím jen příležitostně, většinou při nachlazení, ale i tak je to velice nepříjemné. Ten strach jestli nebudu cítit močí a nepříjemný pocit, než se mohu umýt a převléknout. Klasické slipové vložky v tomto případě neplnily svůj účel. Inkontinenční vložky MoliCare mi dodaly jistotu a pohodlí. Díky nim již zase dělám běžné věci s pocitem svěžesti a čistoty.
M.M.

Nikdy jsem nevěřila, že i já budu potřebovat inkontinenční pomůcky, ale to asi nejsem sama.  Zatím mám tyto problémy malé, ale když se nepříjemnost stane, tak se fajn, že máte ochranu. Obávala jsem se i velikosti, zda to nebude vidět. A jsem mile překvapená. Jsou opravdu pohodlné a funkční. Oceňuji jemnost a savost materiálu. Pro pocit klidu a pohody vřele doporučuji.
J.D.

Používala jsem jinou značku inkontinenčních pomůcek a proto jsem byla velmi zvědavá na vložky MoliCare. A zvědavost se vyplatila, protože inkontinenční vložky MoliCare jsou výjimečně savé, absorbují zápach a při nošení jsou velice komfortní. Po jejich testování je mohu doporučit.
V.K.

Děkuji za možnost testování inkontinenčních vložek MoliCare. Inkontinenční vložky musím čas od času použít, protože po porodech mám problémy s únikem moči. Snažím se dělat cviky na posílení pánevního dna, ale stejně se bez vložek neobejdu. Inkontinenční vložky MoliCare mi vyhovují svojí prodyšností - u některých značek mám problém se zarudnutím. Vložky jsou velice savé a v oblečení nenápadné. Svěle padnou a já nemusím mít strach, že pokud někam jdu na delší dobu, budu řešit nepříjemné ... Vyhovuje mi i možnost volby savosti vložky, já zvolila 4,5 kapky. Vložky navíc příjemně voní a pohlcují zápach. Vřele vložky doporučuji. Již jsem si pořídila další balení a určitě těmto vložkám zůstanu věrná. Děkuji za možnost vyzkopušení.
Vaše čtenářka D.S.

testovano.png

Únik moči neboli inkontinence, je jedním z nejčastějších zdravotních problémů. Celosvětově jím trpí 4 – 8 % populace. Kdyby všichni lidé s inkontinencí utvořili stát, byl by třetí největší zemí světa. V České republice se s únikem moči potýká okolo 1 000 000 osob. Avšak zdaleka ne všichni se se svým problémem svěří lékaři.

Nejčastěji vás trápí při silném kašli, smíchu, sportu, milování nebo při námaze a to bez ohledu na věk. Stresová inkontinence postihuje především ženy, a to jakéhokoliv věku a může se objevit i po porodu. Začíná nenápadně, několika nepatrnými kapkami. Nestyďte se svěřit se svými potížemi s inkontinencí lékaři, časem se totiž může zhoršovat.

Vlivem povoleného svalstva pánevního dna, které drží močový měchýř a močovou trubici, dochází při zvýšeném nitrobřišním tlaku k úniku moči. Povolení svalstva přitom nejčastěji způsobují hormonální změny, chirurgické zákroky v pánevní oblasti, vrozené anomálie i životní styl. K povolení svalstva dochází také během těhotenství nebo při vaginálním porodu. Únik moči nelze 100% předpokládat. Bez varovných signálů k němu dochází po kapkách, menších proudech nebo větších množstvích.
5e57d9be4355cobrazek.png
Inkontinence neboli samovolný únik moči rozhodně není nějaká nevýznamná banalita, nad kterou se dá jen tak mávnout rukou a smířit se s ní. I zde platí jednoduché pravidlo: čím dříve začnete daný problém řešit, tím lépe. Za čas se z několika kapek může stát mnoho kapek, proto vyhledejte pomoc lékaře.

Ti, které tento problém trápí, se chtějí spolehnout na diskrétní ochranu v podobě pohodlných nenápadných vložek či kalhotek, které bezpečně zachytí únik moči.

Do testování jste se mohla zapojit ZDE

Testovací produkty:

  • Hledáme 5 čtenářek, které chtějí testovat diskrétní a pohodlné vložky MoliCare Lady. Jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči.
  • Hledáme 5 čtenářek, které získají pro testování dámské inkontinenční kalhotky MoliCare® Lady Pants 5 kapek nebo variantu 7 kapek pro střední až těžký únik moči. Vypadají jako klasické dámské kalhotky. Skvěle sedí, jsou maximálně diskrétní a motiv růžových motýlků podpoří vaši ženskost - recenze čtenářek dámských inkontinenčních kalhotkek MoliCare® Lady Pants právě připravujeme.

Více informací o testovacích produktech naleznete na těchto stránkách:

Napište si o vzorek zdarma

Kromě našeho testování si můžete napsat o vzorek produktů MoliCare zdarma a zjistit, které vám vyhovují.

Podívejte se na video

Reklama