Obavu z nepříjemné situace na veřejnosti má téměř každý inkontinentní člověk. S kvalitními pomůckami a včasnou léčbou se však nemusíte bát vyrazit ven, cestovat nebo navštívit přátele. Kvalitní inkontinenční pomůcky vám poskytnou diskrétnost a bezpečí.

moli.png

Únik moči neboli inkontinence, je jedním z nejčastějších zdravotních problémů. Celosvětově jím trpí 4 – 8 % populace. Kdyby všichni lidé s inkontinencí utvořili stát, byl by třetí největší zemí světa. V České republice se s únikem moči potýká okolo 1 000 000 osob. Avšak zdaleka ne všichni se se svým problémem svěří lékaři.

Nejčastěji vás trápí při silném kašli, smíchu, sportu, milování nebo při námaze a to bez ohledu na věk. Stresová inkontincene postihuje především ženy, a to jakéhokoliv věku a může se objevit i po porodu. Začíná nenápadně, několika nepatrnými kapkami. Nestyďte se svěřit se svými potížemi s inkontinencí lékaři, časem se totiž může zhoršovat.

Vlivem povoleného svalstva pánevního dna, které drží močový měchýř a močovou trubici, dochází při zvýšeném nitrobřišním tlaku k úniku moči. Povolení svalstva přitom nejčastěji způsobují hormonální změny, chirurgické zákroky v pánevní oblasti, vrozené anomálie i životní styl. K povolení svalstva dochází také během těhotenství nebo při vaginálním porodu. Únik moči nelze 100% předpokládat. Bez varovných signálů k němu dochází po kapkách, menších proudech nebo větších množstvích

Inkontinence neboli samovolný únik moči rozhodně není nějaká nevýznamná banalita, nad kterou se dá jen tak mávnout rukou a smířit se s ní. I zde platí jednoduché pravidlo: čím dříve začnete daný problém řešit, tím lépe. Za čas se z několika kapek může stát mnoho kapek, proto vyhledejte pomoc lékaře.

Ti, které tento problém trápí, se chtějí spolehnout na diskrétní ochranu v podobě pohodlných nenápadných vložek či kalhotek, které bezpečně zachytí únik moči.

Jak byly naše čtenářky s vložkami MoliCare spokojené?

Dobrý den, s inkontinenčními pomůckami jsem velmi spokojená, nechápu, proč jsem je nepoužívala už dříve. Cítím se s nimi chráněná. Již jsem si objednala další. Díky moc za možnost vyzkoušení.
Z.K

Dobrý den, moje zkušenost s testovanými inkontinentními vložkami je tato: Byla jsem příjemně překvapena, jak dobře je snášela moje citlivá místa, jsem totiž extrémně přecitlivělá na jakoukoli chemii v produktech na tělo,ale především jsem ocenila funkčnost těchto vložek.Trpím neurologickým onemocněním, které se vyznačuje postupným úbytkem a selháváním svalů a tak jsem začala mít potíže s udržením moči a to převážně v nočních hodinách, během spánku. Opravdu veliká spokojenost, protože tyhle vložky spolehlivě zabránily jakémukoli úniku moči mimo ně,jak jsem vždy ráno pozitině zhledala. Myslím,že už u nich zůstanu a nenašla jsem jediné proti,ale samá pro.Jsou velmi příjemné,nejsou ani nápadné ani na první pohled viditelné, zkrátka jsou fajn!
Š.L.

Dobrý den, moc děkuji za možnost vyzkoušet si tento produkt.
Jelikož tato značka již nějaký čas působí na trhu, dostala se do povědomí lidí. Přidávám se k nim i já a prozatím mám jen ty nejlepší zkušenosti.Vložky jsou mi příjemné, jsou indiskrétní a mají dobrou savost. Moc se mi líbí spojení s aloe vera. Pokud je někde kus přírody, je to za mě velké plus. Nechápu, proč se někteří při tomto problému zatvrdí a odmítají tuto pomoc. Vložky jsou velkým pomocníkem, protože i ten sebemenší únik moči nepatří do prádla......
L.P.

Dobrý den, posílám své zkušenosti s MoliCare Lady Pants.
Dostala jsem příležitost otestovat inkontinenční vložky/kalhotky MoliCare Lady Pants vel. M. Je mi 50 let a občas mám únik moči při chladnějším počasí nebo když kýchnu, pracuji dlouho na zahradě, nakupuji v nákupních centrech. Kalhotky mě příjemně překvapily, vypadají jako běžné spodní prádlo, materiál je prodyšný, dobře mi sedí, díky nim jsem zjistila, že mi zatím budou stačit kalhotky na lehký únik moči. Pokud nemám na sobě vyloženě legíny, tak pod oblečením si jich ostatní ani nevšimnou, což jsem nadšená. Jsou jemné, prodyšné, s jemnou vůní Aloe vera a nezaznamenala jsem žádné kožní potíže po jejich nošení, což je pro mě také důležité.
B.K.

Molicare kalhotky jsou pro mě kvalitní a pro mě hodně znamenají. Mám díky nim lepší život a už se nemusím bát, že se
stane nějaká trapná nehoda. Perfektní drží a já se cítím o hodně lépe bez žádných nehod. Určitě nakoupím a doporučuji
dalším ženám. Děkuji.
K.M.

Dobrý den,  jsem žena v menopauze a s ní mi začaly i problémy. Mezi ně patři i občasný únik moči. Při kýchnutí nebo když si třeba poskočím či při cvičení. Je to pro mě nepříjemné. Proto jsem hledala cestu , jak to řešit. Zaulala mě tedy možnost testovat diskrétní pomůcky MoliCare. Zjistila jsem, že jsou pro mě ideální na cestování,  chodím klidně cvičit i na turistiku. Všechno s nimi zvládnu. Myslím, že je budu i nadále používat.

  • Pro: komfort, pohyb bez omezení
  • Proti: trošičku škrtí gumičky. Přesto je doporučuji.

J.E.

O tom, že mě trápí únik moči vím, proto používám inkontinenční vložky.
Ke koupi kalhotek jsem se nechtěla odhodlat.
Měla jsem obavu, jak budou vypadat na těle, jak se v nich budu cítit a zda objem mého pozadí nebude ještě větší než je.
Proto jsem se přihlásila do testování MoliCare pants. Moje představa byla taková, že budou pouze pro domácí použití.
Tak opravdu to tak není.
Mě sedí bezvadně na těle, nejsou to žádné nevzhledné bombarďáky, jsou mi materiálově příjemné a pod oblečením nenápadné.
A tu hlavní funkci plní naprosto ideálně.
Takže, už žádné obavy a moc díky za tuto diskrétní formu testování.
I.D.

Dobrý den, asi jsem to špatně napsala, místo kalhotek mi přišly vložky. Ty už znám, používám je několik let. Vyhovují mi svou velikostí i savostí. Začínala jsem, když byly v modrém balení, teď jsou růžové.Dobře drží, ale kalhotky by byly asi lepší.
L.P.

Dobrý den,
předem chci poděkovat za možnost otestovat inkontinenční vložky MoliCare premium. Dobře se nosí, jsou měkké a výborně sají. Usnadňují mi život v tom smyslu, že když si prsknu musela bych se jít hned převléct. Což se mi stane někdy přes den, ale zejména v noci i několikrát. V noci lépe spím, protože jsem v suchu a nebudím se už tak často. I při sportu je to mnohem lepší a komfortnější pocit. Jedno vím jistě, určitě si je pořídím i do budoucna.
J.C.

Testované produkty:

Inkontinenční vložky pro ženy MoliCare Lady
m1.jpgDiskrétní a pohodlné vložky MoliCare Lady jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Díky prodyšnému materiálu pomáhá pokožce dýchat, všechny materiály jsou dermatologicky testované a jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Jsou k dostání v mnoha velikostech, ve variantě Micro light, Micro a Mini jsou navíc jednotlivě balené pro diskrétní nošení. Více informací najdete ZDE

Dámské inkontinenční kalhotky MoliCare Lady Pants
m2.jpgDámské inkontinenční kalhotky MoliCare® Lady Pants vám umožní žít běžný život bez omezení. Vypadají jako běžné dámské spodní kalhotky, skvěle sedí a nejsou nápadné pod oblečením. Spolehlivě pohltí moč i zápach, postranní pásky brání bočnímu protečení. Prodyšný materiál, pH 5,5 a výtažky z Aloe Vera zajišťují pohodlné nošení a zdravou pokožku.
Inkontinenční kalhotky MoliCare Lady Pants jsou k dostání ve dvou velikostech 7 kapek M a L. Více informací najdete ZDE

Na inkontinenční vložky pro ženy MoliCare Lady se můžete spolehnout
Vložky MoliCare Lady, dříve pod značkou MoliMed Premium, jsou speciální inkontinenční pomůcky, na které se můžete spolehnout při menších únicích moči. Jsou extrémně savé a nově mají také ultra hebký povrch s Aloe Vera, který udržuje pokožku zdravou. Navíc spolehlivě zadržují zápach, a vy se tak můžete cítit sebevědomě. MoliCare Lady vás podrží v každé situaci.

Reklama