Průměrná délka spánku by se měla pohybovat mezi 7 až 8,5 hodinami. A pokud se člověk probouzí svěží a plný energie do dalšího dne, může si s klidným svědomím říct, že se dobře vyspal. Pokud tomu tak není, sáhne buď po bylinkách či doplňcích stravy.

Na základě naší výzvy jsme vybrali 100 čtenářek, které získaly pro své testování doplněk stravy GS Dormian Rapid a po měsíci od zaslání jsme se jich zeptali, jak s ním byly spokojené. Testerky nám vyplnily připravený dotazník a my se s vámi podělíme o jejich zkušenosti.
Zde jsou některé z recenzí od našich čtenářek:

  • S přípravkem jsem spokojená. Po užití jsem se cítila příjemně ospalá a spala jsem až do rána. Jelikož jsem 9 let dělala nepravidelné 12hodinové směny na hotelu jako recepční, můj spánkový režim tím hodně utrpěl, a i když už na hotelu přes rok nepracuji, občas mám problémy, že se v noci vzbudím a nemůžu usnout. Po užití Dormianu Rapid jsem se ráno probudila odpočatá a vyspaná. Navíc je přípravek na přírodní bázi, což je velké plus.
  • S jeho účinky jsem spokojená. Vzala jsem jednu tobolku asi 30 minut před spaním a opravdu asi po 20 minutách jsem se začala cítit ospalá a pak jsem bez problémů usnula. V noci jsem se nebudila a ráno jsem se cítila vyspaná a odpočinutá. Jedinou nevýhodu vidím ve velikosti tobolek. Dělalo mi trochu potíže je spolknout.
  • „Celkem ano, jen by to chtělo asi více účinných látek, pro mne byl účinný tak na 60 procent.
  • Zkusila jsem jen párkrát, ale mohu potvrdit příjemné navození spánku, bez dlouhého převalování.
  • S Dormianem jsem spokojená, užívala jsem ho každý den, po jedné tobolce. Usínalo se mi trochu lépe, ne snad že by působil jako lék na spaní, spíš jsem byla klidnější a více v pohodě a spala jsem lépe. Oceňuji, že spánek nebyl trhaný a přerušovaný.“
  • „Ano, přišla jsem si klidnější a měla jsem dříve potřebu jít spát. Odbourala jsem také večerní kávu a černé čaje. Dokázala jsem usnout tak o hodinu dříve a někdy dokonce usnula i filmu. Spala jsem tvrdě celou noc a nebudila se. Předtím jsem měla zkratkovité spaní a občas i noční můry, kdy jsem se budila zpocená. Cítím se lépe a jsem ráda, že už nemusím koukat do zdi do tří do rána.
  • Můžu s radostí konstatovat, že usínání je absolutně o něčem jiném. Je to opravdu super, dřív jsem se převalovala, přemýšlela o blbostech. Chtěla bych povzbudit ty, kteří se rozhodují pro tento podpůrný prostředek, aby ho vyzkoušeli.
  • Možnost otestovat přípravek GS Dormian RAPID jsem přivítala, protože řeším chronickou nespavost. Po vlastním doporučení mého ošetřujícího lékaře užívat tento přírodní nenávykový přípravek vedle nenávykového léku pro zklidnění, jsem po využití zjistila, že působí tak, jak slibuje v příbalovém letáčku: u mě Dormian RAPID navozuje relaxaci, rychlé usnutí tak do 10 minut a posilující spánek. Můj chytrý náramek mi stále od té doby, co jsem užívala GS Dormian Rapid, sděloval, že moje kvalita spánku byla o 40 - 47 % lepší než u uživatelů této možnosti měření.

Ze 100 testujících nám vyplnilo dotazník 90 žen. Jaké jsou výsledky?

Naprostá spokojenost: Na otázku „Byla jste s doplňkem stravy pro lepší usínání spokojená?“ odpověděla naprostá většina, tedy 88,76 %, že ano. Je tedy skvělé, že nám test potvrdil spokojenost testerek s doplňkem stravy Dormian pro lepší usínání.

Testerky také hodnotily přípravek Dormian známkami jako ve škole. Jedničku, tedy nejlepší hodnocení napsalo 35,56 %, dvojku 28,89 %, trojku dostal od 16,67 %, čtyřku označilo 15,56 % a nejnižší hodnocení napsal jen zlomek testujících a to pouhé 3 %.

Také nás zajímalo, za jak dlouho testerkám Dormian pro lepší usínání zabral. Z výsledků vyplývá, že to bylo velmi individuální. Do 10 minut usnulo 22,73 %, do 20 minut 29,55 % z dotázaných, za 30 minut 27,27 % a za více jak půl hodiny se povedlo usnout 20,45 % testerkám.

Doplněk stravy Dormian by doporučilo svým kamarádkám nebo známým 75 % testujících.

Naše články:

Více informací naleznete zde.

Reklama