Na které dvě čtenářky se usmálo štěstí a získaly v naší Velké valentýnské soutěži erotickou hračku, to se dozvíte v následujícím vyhlášení... Těšit se také můžete na čtenářské recenze!

Soutěžily jste o dvě erotické hračky, milé čtenářky (viz ceny níže). Stačilo nasbírat dostatek bodů v naší Velké valentýnské soutěži a měly jste šanci. Další podmínkou byla ochota napsat krátkou čtenářskou recenzi na získanou hračku.

Které z vás tyto hračky získaly?

Z pěti set čtenářek, které nasbíraly nejvíce bodů, jsme vylosovali dvě čtenářky - obě již souhlasily s recenzí, a tedy nic nebrání tom, aby obdržely výhru. A tak...

  • Yooo Click 'n' Charge získává čtenářka: L_B
  • COBRA Libre Click 'n' Charge získává čtenářka: Heligona

GRATULUJEME! Výhru očekávejte v nejbližších dnech poštou.

Více o cenách

Yooo Click 'n' Charge

Kdo by si kdy pomyslel, že 3 malé kuličky by mohly být tak zábavné. Nový, stylový, futuristický, přikládací vibrátor YOOO je fantasticky jednoduchý a efektivní. Tajemství ukryté ve třech zázračných kuličkách láká uživatele k experimentu. Platnost nové rovnice slasti „3 kuličky + 2 motory = super orgasmus“ můžete díky inovativní technologii dobíjení Click´N´Charge ověřovat do nekonečna.

click

COBRA Libre Click 'n' Charge

Ležérní, výkonný a cílevědomý! Tak by bylo možné charakterizovat nový senzační stimulátor COBRA Libre. Supersport COBRA Libre je hračka pro náročné muže. Když váš penis pevně obepne měkká silikonová pusinka COBRY, tak vaším tělem prostoupí senzační pocit vzrušení. Dva výkonné motory poskytují intenzivní vibrace na těch nejcitlivějších místech vašeho penisu (spodní strana žaludu a uzdička). Inovativní a stylově osvětlené ovládání nabízí nečekané množství regulačních možností a výběr z mnoha vibračních programů. Zapomeňte na servisní prohlídky po každých 30 000 km jako u vašeho vozu. Dva motory COBRA Libre jsou bezúdržbové a mohou být provozovány nezávisle na sobě, čímž umožní unikátním vibračním vlnám prostoupit celým penisem. Sportovní, ergonomický tvar této exkluzivní hračky nabízí snadnou manipulaci i díky nabíjecí technologii Click 'n'Charge (magnetický dobíječ). Tato technologie zaručí, že vaše „zastávky v boxech“ budou krátké a efektivní.

click


Ve spolupráci s: www.honitka.cz (klikni)

Reklama